Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с галерия
#1

Добър вечер колеги Smile

Някой да ли може да ми помогне с интересният ми проблем , значи като сваля някоя игра или от феисбуук  галерия ми е пълни с стотици папки с по 1 една снимка от въпросната игра(топелевен разни снимки свързани с играта ) или феисбуука(снимки на емотиконките) .Благодаря предварително , да но някой успее да ми помогне ,че е много дразнещо и неудобно Smile

 
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Галерията ти пази всичко каквото са ти изпратили по чата...говоря за снимки. Влизаш в Галерия и си ги изтриваш...даже и профилактично си изтрий кеша и данните на Галерия от диспечера на приложенията.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Не мисля,че това е въпроса на колегата.Същото се получава и на EYE-то на жена ми.Вече втори път емотиконите от ФБ се появяват в галерията и то всяка в отделен албул-около 250  Big Grin Та ако някой каже защо така се получава и аз ще съм много благодарен.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#4

Намирате къде са емотиконите на facebook или на което и да е приложение с някой file explorer и в папката им правите файл ".nomedia".Точно както съм го написал, без име само разширение "nomedia", така няма да ги виждате в галерията, това се отнася за всичко, което не искате да се вижда там.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

Привет колеги, и аз имам същият проблем с галерията. Аз се справям по следния начин: Влизам в галерия, давам на настройки, след това "Показване/скриване на албумите", "Отказване на всичко", след това си избирате какво искате да се показва, давате записване и сте готови. Това е лесния начин за мен Smile
Доста е достадно с тези картинки Big Grin
Успех
Цитирай
#6

Мерси колега първите 10 опита са неуспешни но ще се пробвам пак
Цитирай
#7

Е то въпроса е не да се скрият от галерията ,а да не се качват в нея сами.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#8

И на мен ми се е случвало емотиконите от фейсбук да се появят в галерията. Нямам обяснение защо.
Решението на проблема го каза vlaf няколко поста нагоре - създава се в проблемната папка нов файл с име .nomedia
Цитирай
#9

немога да я създам
Цитирай
#10

Използвай es file explorer, влизаш в проблемната папка, даваш създаване на файл и пишеш .nomedia, ok и си готов.Аз найстина не виждам, какво сложно има.Дай от настройките на es file explorer да ти показва скритите файлове.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#11

Мерси много колега , вчера не разрешаваше да създам дадения файл изискваше територия на която да създам и за това не успях . Току що успях и всичко е на ред , БЛАГОДАРЯ МНОГО !!!!
Цитирай
#12


4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане. Ако ли не, такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)