Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с youtube
#1

Здравейте! От скоро ютуб започна да прави проблеми който не знам как да премахна? Та проблема е че като започна да гледам клипче първите 3-4 секунди аудиото и видеото вървят нормално но след 4 секунди видеото бъгва и спира а аудиото продължава. И след като 'зареди' видеото се получава много голямо разминаване звук/картина. Нета е бърз и няма никакви проблеми с него и рутера. След рестарт се оправя но не искам всеки път когато го направи да правя рестарт. (ако има значение таблета е руутнат)
Цитирай
Аксесоари
#2

Хубаво е да дадеш повече подробности за таблета. На мен ми прилича на слаб hardware и заета рам памет. Пробвай да гледаш на по-ниска резолюция.
Цитирай
#3

Пробвал съм това с резолюцията също но без успех. Иначе рам е 1гб и е четириядрен. И отделно няма проблеми относно връзката с интернет.
Цитирай
#4

Пробвай с изчистване на данните и кеша на YouTube.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#5

(2015-02-08, 19:31:58)grigor_01 написа:  Здравейте! От скоро ютуб започна да прави проблеми който не знам как да премахна? Та проблема е че като започна да гледам клипче първите 3-4 секунди аудиото и видеото вървят нормално но след 4 секунди видеото бъгва и спира а аудиото продължава. И след като 'зареди' видеото се получава много голямо разминаване звук/картина. Нета е бърз и няма никакви проблеми с него и рутера. След рестарт се оправя но не искам всеки път когато го направи да правя рестарт. (ако има значение таблета е руутнат)

Пробвай с по стара или по нова версия на приложението. Или с друго приложение

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#6

Деинсталирай си приложението, след това изтегли и инсталирай ТОВА.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#7

Благодаря. След малко ще пробвам с това приложение.
Цитирай
#8

(2015-02-09, 16:18:50)grigor_01 написа:  Благодаря. След малко ще пробвам с това приложение.

И?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#9

Работи безпроблемно! Много съм доволен!
Цитирай
#10
Sad 

Здравейте.
Приложението OgYouTube работи ли все още или само при мен се бъгна и не ми сваля видео ? Сваля само в мр3 формат. [Изображение: sad.png]
И да се логна и да не се логна, все същата работа !!!

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#11

Още ли се ползва това приложение, сложи си TubeMate.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#12

Благодаря. Пробвах TubeMate и работи без проблем - но защо аудиото може да се сваля само в 128 kbps ?

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#13

Не сме разработчици на приложението, за да ти кажем. Явно до толкова може.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#14

(2015-06-04, 21:14:22)robko написа:  Ами какъв е смисъла от повече за телефон?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#15

Пешев, аз не ви питам като специалисти, а евентуално дали не успявам да намеря някоя настройка .
Все пак ти благодаря за отговора.
За самия телефон може и да няма смисъл от по- високо качество, но когато ги прехвърля на компютър, където няма интернет, да може да се слушат с добро качество.
Хайде със здраве  Smile

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#16

Добре го измисли това за прехвърлянето на комп БЕЗ интернет, не знаех, че "продавали" и такива, не се сърди ама...

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#17

 Все пак аз не съм влязъл тук за да се заяждам. Искам помощ и очаквам такава. Например на вилата имам компютър и там нямам интернет. Кое не е ясно, не знам. А и не разбрах кой компютър го продават с интернет !

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#18

robko, ако все още държиш на OgYouTube, разгледай този пост.

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)