Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с телефона след Android Lollipop 5.0
#76

Е, какво да ползвам, стандартния набор приложения : вайбър, скайп, тапаталк...

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Само при мен ли се появи това ??


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#78

Спират услугата, която не се и поддържаше у нас Smile
Цитирай
#79

(2015-04-06, 02:50:55)Boby13 написа:  Спират услугата,  която не се и поддържаше у нас  Smile

Аха. Е да обаче аз си използвах Сенс ТВ  като дистанционно за всичко - Bulsatcom, Vivacom, телевизори... И ми харесваше, че имаше възможност да въведеш сам бутоните, например за по старите телевизори. Ти или някой, пробва ли peel smart remote-a ?  Smile
Цитирай
#80

Полазвам го от 3-4 дена-работи .Не мога да го сравня със Сенс ТВ,защото не съм го ползвал.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#81

При мен изобщо не тръгва Peel. Не ми разпознава че съм закачен на Wi Fi - то и ме кара да си проверявам връзката и да опитам отново.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#82

Аз съм доста доволен има доста щуротийки климатици проектори двд блу рей докато при ТВ можеше само телевизори да управляваш.До колегата LEVENTO може ли да споделиш как управляваш булсата каква марка дистанционно избираш?

Htc One М8
Цитирай
#83

(2015-04-07, 23:59:10)Loshia написа:  Аз съм доста доволен има доста щуротийки климатици проектори двд блу рей докато при ТВ можеше само телевизори да управляваш.До колегата LEVENTO може ли да споделиш как управляваш булсата каква марка дистанционно избираш?

За Булсата и аз съм съгласен при мене не става!

Ericcsson A1018s---Nokia 3310---Sony Ericsson T290i---Sony Ericsson K310---Samsung J600---Nokia C5---HTC Desire 500---HTC One M8
Цитирай
#84

(2015-04-08, 10:25:56)ribarovins96 написа:  
(2015-04-07, 23:59:10)Loshia написа:  Аз съм доста доволен има доста щуротийки климатици проектори двд блу рей докато при ТВ можеше само телевизори да управляваш.До колегата LEVENTO може ли да споделиш как управляваш булсата каква марка дистанционно избираш?

За Булсата и аз съм съгласен при мене не става!
И булсата и приемника от виваком си управлявам със Сенс ТВ без проблеми... Значи като добавяш новата стая избираш и ТВ и декодер, след това избираш марка тв, а за марка декодер тръгваш да пишеш булсатком например... Излиза ти производителят не е включен.... И даваш напред, пишеш името.. Пак напред и ти излиза вече как да си въведеш бутоните сам (насочваш дистанционното на булсата към инфрачервения порт на телефона и натискаш бутона продължително...запаметява ти, пробваш дали работи и следващия бутон пак така.. ) там си пише как става... Веднъж ги въвеждаш сам и след това нямаш проблеми...  Wink Cool Пробвайте и споделете работи ли и при вас . Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#85

Това със запаметяването го знам как става,мислех че го управляваш със някой модел от списъка.Някъде четох със кой модел ставало да се управлява приемника на булсата но не мога да го намеря.

Htc One М8
Цитирай
#86

Няма друг начин.

Galaxy s8
Цитирай
#87

(2015-04-08, 22:15:56)miiladiin написа:  Няма друг начин.
Разбрах как става да се управлява булсата без да запаметявате нищо!Влизате в програмата Peel Smart Remote избирате цифров приемник и след това марка на цифровия приемник търсите марката  Hathway(Humax) и вече  управлявате булсата без никакви записвания на бутони по–отделно  Smile

Htc One М8
Цитирай
#88

Забелязах, че вече не мога да блокирам контакти? След известно време сами се отблокират....
Цитирай
#89

Здравейте приятели, пак съм аз, пак с проблем Big Grin Като чукна 3-и пъти на дисплея, сравнително бързичко, екранът ми се зуумира, което е изключително дразнещо Smile Някой има ли идея как мога да го спра, ще ви бъда безкрайно благодарен Smile
Цитирай
#90

Настройки > Достъпност > Жестове за увеличаване > OFF
Settings > Accessability > Magnification gestures > OFF
Цитирай
#91

Здравейте колеги! Имам 2 въпроса: 1: След ъпдейта на 5.0 някой обърнал ли е внимание дали буум саунда му на М8 се е променил и е с по-лошо качество, защото при мен се развали.... няма го същия кристален и стерео звук , както беше в началото когато купих телефона! 2: Никъде в музикалния плеар не видях настройки на звука, еквилайзер или нещо подобно..... дори от Настройките на телефона не виждам опция за настройка на буум саунда,или каквато и да било подобна настройкаа...... Има ли някой с подобни впечетления и промяна на звука?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#92

Просто идея... 
Цитирай
#93

Имам малко странен проблем след ъпдейт. Докато говоря незнам как ми се пуска и прибира щората.. пускат се и се спират неща от там и е доста дразнещо...
Цитирай
#94

Понякога се случва и при мен.Получава се, защото сензора за близост или не сработва винаги, или защото не се закрива, като хората, когато долепиш телефона до ухото.Поне аз мисля така.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#95

Странното е, че почна да става след ъпдейта ( при мен дойде по-късно защото съм с Dual sim). Чудех се и аз за сензора, или проблем с motion launch-а. Правих 2 пъти ресет като втория път дори не възстанових нищо от бекъпа, но все си е така. Чудех се дали не е бъг на двусимовата версия, и да трябва да почакам следващ ъпдейт за евентуална промяна.
Цитирай
#96

При мен не се е появявал такъв проблем. Направих си ресет веднага след ъпдейта и после още два пъти във времето, но сензора си работи и не ми е правил проблем.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)