Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Status Stable 23/03/2015[ROM,TW]Note 4 port 5.0.1 за Note 3 N9005- DarkLord rom v2.2

И аз го флашнах кернела....Радо ти с тия 9 часа не ти трябва ultra power saving mode ..Smile
Цитирай
Аксесоари

И него го пробвах, но ми спираше музиката като си затворя магнитния калъф и се оказа, че само съм го пробвал. Иначе си надписах софтуера  Big Grin


[Изображение: 76bd398039a5912a.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Така преди малко най-накрая изхабих батерията до 10%  Big Grin Днес цял ден цъкане с телефона - ровене , браузване , клаша , снимки , гледане на видео и т.н. както си трябва и ето резултатите
[Изображение: a4abde03e1c33679bfbca41d20f0eaa5.jpeg]


[Изображение: 8ef77809517121357ec30feb6e6707d2.jpeg]

Дисплея ми е почти на пълна яркост , а ако пък нещо нямам зарядно UPS мода ми казва че мога да изкарам още ден и половина с това дето е останало в батерията ... е супер  Big Grin
[Изображение: 3feb5129cd9d4458289f7435558eff4a.jpeg]
Цитирай

До момента съм така  Big Grin



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Явно като се пипнат нещата на софтуерно ниво нещата се получават , щото всяка година телефоните излизат с все по-големи и по-големи батерии , а те продължават да си карат по ден ден и половина Smile
Цитирай

И аз флашнах този кърнал. За сега е повече от обещаващ, още съм на 91 % след изключване на зарядното рано сутринта. Ще видим по-нататък. Едно е сигурно обаче - в сравнение със стоковия ром, този е много по енергоспестяващ.

Note III
Nexus 7
Цитирай

Някой има ли проблем със Swiftkey , вчера си я инсталирах и всичко наред. Дал съм я по подразбиране да е тя , но след час два си се връща стоковата на Samsung по подразбиране. Пробвах с рестарт , но пак същата ? Някой да знае нещо за този проблем ?
Цитирай

Ако си с кракната версия така прави, проверява ти лиценза и ти спира програмата.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Ей Радко пак точно в 10ката удари браво ! Сега още една тъпня - харесва ми оригиналното разположение на час , батерия сигнал - стоково как си е. С тоя РОМ още в началото бяха разбъркани яко , та оправих си ги там от настройките на DarkLord , но пак след определено време процентите на батерията отиват на мястото на часовника. Трябва да влизам пак в настройките да махам отметката за % и пак да я чекнка че да се оправи. Някакво решение ? Искам си просто стоковото разположение .
Цитирай

Активирал ли си 3Minit?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Не , той даже е с някаква по-стара версия щото като влезна и ми дава , че е стара версията и трябва да се ъпдейтне ?
Цитирай

Този пост си инсталирай >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1103916

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Радко ъпнах си версията , но незнам това с какво ще ми помогне като аз и без това не я ползвам тая програма. От ДаркЛорд настройките съм си нагласил всичко сток както си е и 3минит мода е ънчекнат. Обаче проблема е , че как си седи телефона час два и му скимва и мести % на батерията пред часовника ? Другото си остава както си е.
Цитирай

Чекни 3 Minit колкото да е включено и виж дали пак след време ще се мести.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Пълна експлоатация днес на телефона и преди час имах 61 %батерия сега 59...Няма такъв звяр Smile
[Изображение: b8bc0353ca23cacdf7671696e6fc0d96.jpg]
Цитирай

В първи пост добавих този Spoiler , ако някой все още има нужда от помощ да казва, ако трябва цялата тема ще я направя на ново, само и само да е лесно  Smile



[Изображение: c8b6008721e329d3.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Как постигате толкова малък процент на Услуги на Google Play? При мен всичко, което е в Google account се синхронизира, инсталирах си и GServicefix както Радо е написал, но явно не успя да оптимизира Google Play? Някакви съвети?

Note III
Nexus 7
Цитирай

Нова версия 1.1 на DarkQueen от 19.03.15

darkqueen

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай

Ето кои спирам Smile




Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Наред ли е вече всичко с Рома или има някакви бъгове?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай

Аз съм доволен много Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Някакви фиксове за версия 2.0+ОТА1 трябва ли да си слагам? Wide selfie как е? Тези кернели и другите за батерията се слагат допълнително или не?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай

(2015-03-20, 23:27:12)tonev8811 написа:  Някакви фиксове за версия 2.0+ОТА1 трябва ли да си слагам? Wide selfie как е? Тези кернели и другите за батерията се слагат допълнително или не?
Това Wide selfie не знам как работи защото съм мъж и ме е срам да я пробвам чак Smile Кернел, ако искаш слагаш...мод за батерията , ако искаш слагаш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

За камерата питах само да знам дали има всички екстри от Note 4,а принципно искам батерията да държи повече. Може ли тоя кернел и тоя мод да се сложат на стоковия послки Lollipop 5.0 ?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай

Мода можеш като активираш init.d  по тази тема >> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1933849

Трябва да си рутнат и с къстъм рековъри за да инсталираш L_Speed. Камерата не е точно както при Note 4. Кернел също не можеш да му сложиш поне, аз не съм запознат, някой ако е пробвал или знае дали става върху стоков нека каже  Smile

Какво ти пречи за да си инсталираш РОМа, кое те затруднява?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)