Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe Shot
#1
Wink 

Бързам да споделя с вас най-красивото нещо което съм виждал от много време насамSmile
Телефона  е с 5инчов FullHD екран с 64-bit Snapdragon 615 чипсет 3гб рам и слод за СД карта до 128гб и ще е с Андроид 5.0
Апарата е снабден с 16 мегапикселова камера и BSI sensor, тройна лед светкавица и оптична стабилизация .
Ето и линк към новината:
http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_shot...-11235.php

[Изображение: gsmarena_002.jpg][Изображение: gsmarena_001.jpg]

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо като Huawei P7

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

(2015-02-18, 14:35:02)Ивайло69 написа:  Нещо като Huawei P7

 По скоро нещо като old school Sony Cyber Shot Smile   Не може да се отрече , че дизайна си е стилен и премиум . Проблемите които трябва да решат от Леново са камерата / надявам се да е ок при този модел/ която винаги е била слабото звено в телефоните на марката и да си оптимизират софтуера за по-дълъг живот на батерията .

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
#4

На К920 е доста прилична камерата.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

Готиното е, че си има специален бутон за снимане отстрани. Винаги ми е било много неудобно да снимам със сензорния бутон на екрана...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#6

Щеше да е Шот ако имаше ксенон. И 10 диода да сложат, пак тая.
Отделно, прочетох любимата ми дума "премиум". Щом прилича на айфон е премиум, ясно.
Можеха да вложат малко повече усилие при дизайна, но определено китайските производители са повлияни от айдизайна.
Сигурен съм, че благодарение на точно този айдизайн, цената на устройството няма да е много под хилядарка, а не може да се отрече, че хората очакват от Леново добри телефони на добри цени.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Е как да вкарат ксенон в тоя тънък корпус. То понеже има много телефони в последно време с ксенон. Еее, само хейт ви е в главата...

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#8

Преди да се появи като Vibe Shot, беше под името Vibe Z3 Pro и плановете включваха да има лазерен автофокус и 5,5 инчов дисплей 1440 x 2560 pixels и 4GB РАМ. Зарадвах се, защото винаги съм искал в моя Vibe Z да имам дисплея и камерата на LG G3. Така като го гледам тоя Vibe Shot, не виждам смисъл да му се радвам. В крайна сметка пак ще се окаже, че това е поредното у-во с много спецификации и кофти софтуер. Но откакто Lenovo се появи на пазара в EС бързо се обучи - справка Vibe Z2. Появи се в две версии - орязана и премиум с разлика в цената 150лв. Така, че очаквам Vibe Shot PRO или Vibe Z3 Pro, който ще бъде на цената на Ай-ай-ай фона  Visslar

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#9

(2015-02-18, 18:03:20)stiebel написа:  Е как да вкарат ксенон в тоя тънък корпус. То понеже има много телефони в последно време с ксенон. Еее, само хейт ви е в главата...
Не е хейт, просто се дразня когато излиза нещо претенциозно и неоправдаващо цената си. Ако е 600 лева ще е супер оферта, но няма да е.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Не съм съгласен за претенциозното и неоправдаващото цената. Леново винаги държат по-ниска цена от съответния модел на някоя "претенциозна" марка. Справка Z2 Pro. Пък и този тук едва ли ще му е неоправдана цената. Добър чипсет, добър дисплей, 3гб рам, 16мп. с оптична стабилизация и метален корпус със стилен дизайн, защо това да не струва пари. Щото не пише ЛГ/Самсунг отпред, нали..... Вижте колко струва А5 на Самсуг, накакъв супер смешен модел и тогава може да се говори за претенциозност...

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#11

Проблемът е, че в други европейски държави е чувствително по - евтино. Освен това, за да плащат хората за марка, трябва да спечелиш доверието им и да изградиш позиции. Харесвам телефоните на Леново, но има неща, които не мога да приема.
А и щом LG могат да пуснат един хардуер на по - ниска цена, защо Леново да не могат.
А металният корпус в случая, най - вероятно е алуминиева рамка, точно копие на тази в Айфон 5.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

Проблемът е, че България е документално и физически в Европа, но не е морално и финансово. Както казва Спиндермаан, всичко е к**ри и ММА и всеки от тях търси марката, с малки изключения. А марките са ясни- Самсунг и Айфон. Затова и ценичките отиват в небесата. Останалото е история.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#13

(2015-02-18, 18:22:37)georgyan написа:   В крайна сметка пак ще се окаже, че това е поредното у-во с много спецификации и кофти софтуер. 

Мен ми изглежда точно по този начин, който написа колегата.
Цитирай
#14

Е,вече е във веригите на цена от 799 лева
Стилна изработка,наистина! Подържах го за малко в ръката ,просто е страхотен! Потребителския интерфейс много наподобява на Huawei
Просто голяма прилика,даже и от към цветови нюанс си приличат!
Само процесора ме притеснява за това премиум излъчване и материали,очаквах по сериозен чипсет от рода на снапдрагон 801 поне! Процесора е същия като на Huawei P8 Lite ,не че съм имал проблем де
Цитирай
#15

Реално се води нещо като камера фон или не точно ?
Как се справя в сравнение с новите телефони на пазара като камера , S6, G4 ?

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#16

Да,води се камера фон !
Ами имаше няколко интервюта и да ти кажа не бяха много впечатлени!
Виж в Google има вече ревюта и мнения за него!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)