Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenModX Lollipop 5.0.2 Ром за Ноте 2
#26

Много благодаря за пояснението. Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
Аксесоари
#27

Ето ,че е време отново за малко ъпдейт по темата .
Новата версия е налице и готова за сваляне от ТУК 

Списък с промените 

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#28

Имам проблем с мобилния интернет.Иконата в статус бара показва, че е включен, но при опит за влизане в месинджър или стоковия браузър изписва, че няма връзка.

Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#29

(2015-03-21, 20:48:06)sofiqneca написа:  Имам проблем с мобилния интернет.Иконата в статус бара показва, че е включен, но при опит за влизане в месинджър или стоковия браузър изписва, че няма връзка.

Рома не може да дръпне правилните настройки за мобилният интернет.Влезни в Настройки и ги настрой и активирай ръчно.След това пробвай.


Хайде и малко ъпдейт по темата за заинтересуваните :

Нова версия на рома : ЦЪК  Версия на Андроид 5.1

Нови неща : 

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#30

Да раздвижим малко темата и самия раздел , че съвсем умря от към активност Sad . В момента тествм един Android L 5.1.1 базиран разбира се , на CM12. Името му е RESURRECTION REMIX. Като плюсове мога да кажа че батерията видимо държи повече от стоковия ром , на Antutu изкарва 29500 точки (стоковия ми изкарваше около 22000) новия интерфейс на андроида (на мен лично много ми допада) . Като минуси загуба на някой благинки от TouchWiz-a както и функцийте на стилуса.

Цитирай
#31

В последния ъпдейт оправиха ли камерата, защото при мен като снимах се разваляше снимката?
Цитирай
#32

Ами на този въпрос не мога да отговоря в момента .
Но малко малко трябва да ъпдейтнем темата . Последната версия на рома е 15.05 и може да се изтегли от
ТУК .  
Ето и всички промени от 4.04 до 15.05 :
Съдейки по тях би трбвало да е оправена.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)