Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ОТА ъпдейта дойде

За зареждане пишеше нула 0, а за S pen иска роот. Преди на зареждане пишеше 133.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
Аксесоари

Тогава или са ти занулили всички параметри с на Samsung services или са ти я сменили наистина, повече клоня към смяна.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Е това мога да дам за инфо. От самсунг ме посъветваха да сменя сервиза. IMEI и сериен номер не са праменени.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

За да си решиш проблемите, просто се върни на последния стоков ром с Android 4.4.2. Аз така направих и си ползвам телефона пълноценно. Предполагам и ти искаш стабилност, а не непрекъснати рестарти. Със текущите версии на стоковия Lollipop няма да се получат нещата!!!
Ако телефонът ти не е брандиран към някой оператор, си инсталирай този стоков ром, като спазваш инструкциите от важната тема за връщане към 4.4.2 - http://www.sammobile.com/firmwares/downl...XGNG1_BGL/

SAMSUNG Galaxy Note 3, Android 5.0 Lollipop, Stock Kernel, Not Rooted, SanDisk Ultra UHS-1 Class 10 32GB
Цитирай

Няколко пъти го връщах, само че на 4.4.2 се рестартира по рядко. Преди час го оставих пак на сервиз за трети път за 10 дни. Самсунг българия ми се обадиха и ме посъветваха пак да го оставя. Чакам обаждане да видим резултата. За смяна никой и не ще да чуе. Правят се, че не са ме разбрали. А защо на лолипоп се саморестартира? Никой не дава точно обяснение. Кое не му е вред? Това не разбирам.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Здравейте. Взех тела и, нищо. В протокола пише, че си работи според изискванията на Самсунг и причината евентуално за саморестартирането е 1. карта памет, 2. сим карта 3. приложение.  Първите две са сменени няколко пъти, остава да е приложение. Другото което ми направи впечатление е, че на приложението Инфо Самсунг пише, че е ART 2.1.0 А на друго приложение, че е Далвик 2.1.0. Кое е вярната? Това са приложения за инфо на тела.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)