Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ОТА ъпдейта дойде
#76

Полския има фонетична

Samsung Galaxy NOTE 3 LTE
and HTC One X
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-03-01, 08:29:23)yuchy написа:  Мтелския дали има фонетична подредба на клавиатурата,аз съм с полския и нямам?

има 
Цитирай
#78

И полския го има,аз съм се объркал нещо.Благодаря за отговорите.

Galaxy Note 3 Black 32GB 6.0.1 DarkLord.PEK ROM
Цитирай
#79

Аз така и не разбрах какво е полжението с писането върху SD картата от приложения от други разработчици?

SAMSUNG Galaxy Note 3, Android 5.0 Lollipop, Stock Kernel, Not Rooted, SanDisk Ultra UHS-1 Class 10 32GB
Цитирай
#80

Някой има ли следния проблем - понякога ми забива хомбутона и не работи до рестарт. С полския съм. Мерси!

SAMSUNG Galaxy Note III -stock rom; SAMSUNG Galaxy S IV 9505 -stock rom; SAMSUNG Galaxy S Duos
Цитирай
#81

Искам да попитам за две приложения които ги имах когато бях на 4.4.2, а сега на 5.0 не мога да ги намеря в google play, едното е приложението което отваряше този форум и беше много удобно за разлика от browser отварянето и другото е за vwclub форума?
Цитирай
#82

Tapatalk използвай

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#83

(2015-03-04, 11:19:55)Radopod написа:  Някой има ли следния проблем -  понякога ми забива хомбутона и не работи до рестарт.  С полския съм.  Мерси!

И при мен е така. От рома е. При мен се и рестартира сам. Има вариянт за намаляване на ядовете, преформатирай СД картата, но е временно.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#84

От доста време съм с полския ром и до момента не съм имал проблеми с него,понякога хоум бутона не сработва от първото натискане когато е с изгаснал дисплей,но само това.

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#85

моя ОТА все още го няма.... Sad
Цитирай
#86

Хм, стрейндж... Аз я преформатирах още след ъпдейта. Странно, че само при нас се случва това. Смятам тея дни да правя фабричен и ше видя какво ше се случи. Направило ми е впечатление, че това се случва около момента на зареждането. Правя го с различни зарядни, така че не е от едно конкретно...

SAMSUNG Galaxy Note III -stock rom; SAMSUNG Galaxy S IV 9505 -stock rom; SAMSUNG Galaxy S Duos
Цитирай
#87

(2015-03-05, 09:33:20)Radopod написа:  Хм,  стрейндж... Аз я преформатирах още след ъпдейта.  Странно,  че само при нас се случва това.  Смятам тея дни да правя фабричен и ше видя какво ше се случи. Направило ми е впечатление,  че това се случва около момента на зареждането. Правя го с различни зарядни,  така че не е от едно конкретно...
При мен пък се рестартира когато е на заряд, без значение зарядното и кабела.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#88

Някой от Виваком получил ли е вече ОТА или само ментел ?
Апарата е купуван от германос но сега е с вивакомска карта ако има значение Wink

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#89

Няма значение към кой оператор ти е картата. Има значение за коя държава и от кой оператор ти е телефона. И моя е внос от Германия (T-Mobile), но все още нямам официален ъпдейт.

D_coffee
Цитирай
#90

В как да няма значение оператора, като по тях се пуска ота убдейта?

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#91

(2015-03-05, 12:11:50)hausofpine написа:  В как да няма значение оператора, като по тях се пуска ота убдейта?

Няма значение на кой оператор си, не разбрахте ли вече. Важнотот е от къде ти е купен телефона. Ако телефона ти е купен от виваком, а ползваш карта на теленор, ще получиш ъпдейта когато излезе за виваком.
Цитирай
#92

Именно ота ъбдейта се пуска по оператора от който си закупил телефона. Не е казано че се пуска за българия и оп всички имат! Пуска се когато оператора поведе съответните тестове и определи че няма проблеми с неговата мрежа! То и за това ъбдейтите на андройд са по бавни от тези на ябълката. Защото първо се пуска от гугал, отива до разработчиците в съответната фирма( Samsung, htc, LG) и там който се сетите. После те пускат моднатия андройд към операторите, и те там провеждат тестове. И чак тогава се пуска по региони и оператори за нормалните потребители!

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#93

Определено последното мнение ми развесели деня. Граматиката, обяснението и това да напишеш България с малка буква.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай
#94

Картата няма значение и телефона от къде е купен също няма значение. Важното е само CSC кода, демек за кой регион е инсталирания софтуер. Не винаги CSC съвпада , ако примерно е взет от Теленор, не винаги софтуера инсталиран е на Теленор, така и Мтел и Виваком.

Купен от Технополис и CSC кода е.... който каквото му е сложил , защото всички знаем, че си ги поръчват от най-изгодния интернет доставчик...както правят и всички оператори. Като има свърши първата поръчка операторите взимат от където им падне.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#95

Тъй, тъй. Моя е от онлайн магазин с код за Германия CSC (DBT) ама вече е с полски ром и съответното CSC.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#96

(2015-03-05, 16:08:38)rado__8 написа:  Картата няма значение и телефона от къде е купен също няма значение. Важното е само CSC кода, демек за кой регион е инсталирания софтуер. Не винаги CSC съвпада , ако примерно е взет от Теленор, не винаги софтуера инсталиран е на Теленор, така и Мтел и Виваком.

Купен от Технополис и CSC кода е.... който каквото му е сложил , защото всички знаем, че си ги поръчват от най-изгодния интернет доставчик...както правят и всички оператори. Като има свърши първата поръчка операторите взимат от където им падне.
моя CSC е ММ1, некви идеи?
Цитирай
#97

Според Sammobile MM1 е за Сингапур.

D_coffee
Цитирай
#98

Кой туи , тая сутрин дойде , с полския съм  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#99

(2015-03-04, 22:18:44)tonev8811 написа:  От доста време съм с полския ром и до момента не съм имал проблеми с него,понякога хоум бутона не сработва от първото натискане когато е с изгаснал дисплей,но само това.

И при мен е така, но съм с Мтелския. Преди да ъпдейтна направих бекъп на всичко с киес и след фактори ресета го върнах. СД картата не съм я форматирал. Преди и след факторито фейсбука и браузъра ми забиват от време на време. Дали не се е омазало нещо като върнах бекъпа? Или е от самото приложение.
Цитирай

Е то си е ясно че ще има бъгове с времето и с приложенията, но все пак добре се държи даже мисля че батерията държи повече

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)