Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ОТА ъпдейта дойде

Здравейте.
Искам да попитам някой да знае кога ще е достъпен ъпдей-та за всички ? С n9005 съм, но все още нищо
Цитирай
Аксесоари

Нали на задната страница е обяснено това. Хайде пак да повторим. 5.0 ъпдейта идва според CSC кода (Country Sale Code) Единствено от Samsung знаят къде за кои региони и кога ще има актуализация до Лолипоп.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай

(2015-03-06, 16:26:18)pizel написа:  Здравейте.
Искам да попитам някой да знае кога ще е достъпен ъпдей-та за всички ? С n9005 съм, но все още нищо

Не можеш ли просто да си флашнеш Android 5.0 Lollipop за някоя друга страна например Полша? Има си тема в раздела на Note 3 и в нея е описано как става всичко... цялата работа е 20 минути максимум. 

D_coffee
Цитирай

(2015-03-06, 20:42:33)mitko1pr написа:  
(2015-03-06, 16:26:18)pizel написа:  Здравейте.
Искам да попитам някой да знае кога ще е достъпен ъпдей-та за всички ? С n9005 съм, но все още нищо

Не можеш ли просто да си флашнеш Android 5.0 Lollipop за някоя друга страна например Полша? Има си тема в раздела на Note 3 и в нея е описано как става всичко... цялата работа е 20 минути максимум. 

Може. Прочети важните теми в началото на раздела за телефона.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

абе хора .. аз отдавна съм с полския,  днес получих някалъв ъпдейт 55 мб и изобщо не разбрах какво е променено  ....
Цитирай

(2015-03-06, 11:23:43)kokibr написа:  И при мен е така, но съм с Мтелския. Преди да ъпдейтна направих бекъп на всичко с киес и след фактори ресета го върнах. СД картата не съм я форматирал. Преди и след факторито фейсбука и браузъра ми забиват от време на време. Дали не се е омазало нещо като върнах бекъпа? Или е от самото приложение.


Изчисти кеша и данните на крашващите приложения от Диспечер на приложенията >> Всички и пробвай дали ще има разлика.




(2015-03-07, 15:26:04)sashiinkaa написа:  абе хора .. аз отдавна съм с полския,  днес получих някалъв ъпдейт 55 мб и изобщо не разбрах какво е променено  ....

Предполагам това си получила




Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-03-07, 15:30:48)rado__8 написа:  
(2015-03-06, 11:23:43)kokibr написа:  И при мен е така, но съм с Мтелския. Преди да ъпдейтна направих бекъп на всичко с киес и след фактори ресета го върнах. СД картата не съм я форматирал. Преди и след факторито фейсбука и браузъра ми забиват от време на време. Дали не се е омазало нещо като върнах бекъпа? Или е от самото приложение.


Изчисти кеша и данните на крашващите приложения от Диспечер на приложенията >> Всички и пробвай дали ще има разлика.





(2015-03-07, 15:26:04)sashiinkaa написа:  абе хора .. аз отдавна съм с полския,  днес получих някалъв ъпдейт 55 мб и изобщо не разбрах какво е променено  ....

Предполагам това си получила



нямах никакви бъгове .. сега видях че вече го има този режим за Заглушаване, който много се дразнех, че го няма
Цитирай

Сега видях, че в Sammobile е пуснат някакъв ъпдейт за полския Android 5.0 Lollipop. Някой получил ли го е вече? Какви са новостите?

D_coffee
Цитирай

(2015-03-09, 21:45:55)mitko1pr написа:  Сега видях, че в Sammobile е пуснат някакъв ъпдейт за полския Android 5.0 Lollipop. Някой получил ли го е вече? Какви са новостите?

Changelist-а е същия. Едва ли ще е нещо съществено, ако въобще има някаква промяна...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2015-03-10, 06:55:20)batproho написа:  
(2015-03-09, 21:45:55)mitko1pr написа:  Сега видях, че в Sammobile е пуснат някакъв ъпдейт за полския Android 5.0 Lollipop. Някой получил ли го е вече? Какви са новостите?

Changelist-а е същия. Едва ли ще е нещо съществено, ако въобще има някаква промяна...

Може да са си фикснали сензорите понеже след ъпдеита са много зле.
Цитирай

Трябва ли да се прави factory reset след този ъпдейт?

Note 3 N9005 32 GB DARK LORD V2.2, stock kernel
Цитирай

(2015-03-05, 16:59:15)dragodraganov написа:  Тъй, тъй. Моя е от онлайн магазин с код за Германия CSC (DBT) ама вече е с полски ром и съответното CSC.

Къде се вижда този код ?

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

Като въведеш *#1234# на третия ред ти е CSC кода.

Galaxy Note 3
Цитирай

Или си инсталираш това приложение >> https://play.google.com/store/apps/detai....phoneinfo

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте, аз съм с полския от вече 3 седмици. Повечето от бъговете ги няма при моя (сложих го без резет), но пък се появи един, който наистина дразни. Става дума за изчезване на звука на някои нотификации - в моя случай смс-ите просто си минаваха или на вибра, или въобще не реагираше при получаване. Дори и рестартиране на телефона не ги връщаше. Опитах всякакви методи и решения, които успях да изровя в Гугъл, докато не открих временно решение, ако някой попадне на същия проблем.

В Настройки - Апликации - Всички - System UI се прави форс стоп и после рестарт. По този начин звуците на нотификациите се връщат.

Отделно забелязах забавяне на чуваемостта от отсрещната страна веднага след "вдигане" на слушалката. Не знам дали е само от активния кейс, който ползвам, но като дръпна зелената слушалка има около секунда преди отсрещната страна да ме чуе.

Също така рядко забива интерфейса по време на повикване (при отворен кейс, т.е. в нормален режим). Просто трябва да се изчака няколко секунди, преди телефона да се усети, че има и интерфейс.

Друга дреболия, която в началото ме дразнеше доста, бе вкарването на табовете от Хром като отделни апликации в списъка с последни апликации. Тъй като Хоум бутона реагира доста бавничко (доста хора тук са го коментирали), беше голяма драма да стигна до даден таб и да го затворя. Това се решава като в настройките на Хром се избира Merge tabs and apps и се изключва - така се връща както беше в КитКат.

П.С. Интересно, че аз не съм получил малкият ъпдейт, за който други тук споменават...

Samsung Note III LTE -> Samsung S9+ SM-G965F -> Samsung A715F
Цитирай

Аз съм с полския от почти четири седмици и съм нямал никакви проблеми. Изключително оптимизиран и бърз. Батерията се държи доста добре. Преди малко ми дойде. Сега ще го ъпдейтна.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай

(2015-03-10, 11:43:07)Kamen666 написа:  
(2015-03-05, 16:59:15)dragodraganov написа:  Тъй, тъй. Моя е от онлайн магазин с код за Германия CSC (DBT) ама вече е с полски ром и съответното CSC.

Къде се вижда този код ?

Или в като влезеш в рикавъри режим.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

(2015-03-10, 17:41:34)zv3rA написа:  Аз съм с полския от почти четири седмици и съм нямал никакви проблеми. Изключително оптимизиран и бърз. Батерията се държи доста добре. Преди малко ми дойде. Сега ще го ъпдейтна.

А кога ли ще дойде за потребителите на М-ТЕЛ и да те попитам имаш ли проблеми със сензора за близост ?
Цитирай

(2015-03-11, 08:37:45)graveholle написа:  
(2015-03-10, 17:41:34)zv3rA написа:  Аз съм с полския от почти четири седмици и съм нямал никакви проблеми. Изключително оптимизиран и бърз. Батерията се държи доста добре. Преди малко ми дойде. Сега ще го ъпдейтна.

А кога ли ще дойде за потребителите на М-ТЕЛ и да те попитам имаш ли проблеми със сензора за близост ?

Дойде преди седмица.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Единствения проблем, който имам аз с полския, е този че понякога сензора за осветеност блокира и сваля яркостта да минимум, а като вляза в *#0*# ми изписва винаги 0 lux без значение дали съм навънка, в тъмна стая или където и да било. И все пак този проблем се появява много рядко и се оправя, като спра и после пусна автоматичната яркост. Иначе като цяло съм много доволен от полския.

D_coffee
Цитирай

(2015-03-10, 12:09:17)de4thless написа:  Като въведеш *#1234# на третия ред ти е CSC кода.

Благодаря ти,сега ако ме светнеш и каво  означава:

N9004OXXGNG1 ? Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

(2015-03-11, 08:57:43)dragodraganov написа:  
(2015-03-11, 08:37:45)graveholle написа:  
(2015-03-10, 17:41:34)zv3rA написа:  Аз съм с полския от почти четири седмици и съм нямал никакви проблеми. Изключително оптимизиран и бърз. Батерията се държи доста добре. Преди малко ми дойде. Сега ще го ъпдейтна.

А кога ли ще дойде за потребителите на М-ТЕЛ и да те попитам имаш ли проблеми със сензора за близост ?

Дойде преди седмица.

Не говоря за големия ъпдейт а за този където е 50mb.
Цитирай

(2015-03-12, 09:33:22)graveholle написа:  
(2015-03-11, 08:57:43)dragodraganov написа:  
(2015-03-11, 08:37:45)graveholle написа:  
(2015-03-10, 17:41:34)zv3rA написа:  Аз съм с полския от почти четири седмици и съм нямал никакви проблеми. Изключително оптимизиран и бърз. Батерията се държи доста добре. Преди малко ми дойде. Сега ще го ъпдейтна.

А кога ли ще дойде за потребителите на М-ТЕЛ и да те попитам имаш ли проблеми със сензора за близост ?

Дойде преди седмица.

Не говоря за големия ъпдейт а за този където е 50mb.

Този, който е 50mb, е само за полския.

D_coffee
Цитирай

Вече нямам проблеми след 50мб. ъпдейт, а аз съм с полския.

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай

С Полския съм от 2 дни и това което забеляавам е, че  WI-FI то  остава винаи включено, дори когато съм го ИЗКЛЮЧИЛ.
В настроиките на wi-fi то  съм изключил  сканиранията и всичко но.... пак си точи батерията и то ДОСТА !
Някои да има наблюдения или РЕШЕНИЕ ?

Samsung Galaxy S7 Edge. Black .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)