Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко въпроса за 5508
#1

 
   Здравейте, имам няколко въпроса за телефона. 
1. Как да направя бекъп на системата? Изписва ми,  че трябва СД карта... 
2. Някой правил ли е ъпдейт до ".09" и забелязал ли е някакви проблеми? На предишния ми телефон 7500 се появиха няколко бъга на български език, след ъпдейта. 
3. За батерията - как може да се калибрира без руут? Понякога ми се случва при нисък % да намалява доста бързо и да се изключва без да е свършила напълно, обикновено след като е забил на един % доста дълго време преди това, но веднъж като сменях сим картата, беше на 65% и след като сложих новата, не се включи. За 10-20сек на зарядно и показа правилния %. Иначе издържа доста. 3 дни и 20 часа, с 3часа и половина екран Smile като рекорда ми е 4,5 часа екран, с мобилен нет и ровене в нета и малко игри.  
 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-02-24, 03:27:50)M2xperia написа:   
   Здравейте, имам няколко въпроса за телефона. 
1. Как да направя бекъп на системата? Изписва ми,  че трябва СД карта... 
2. Някой правил ли е ъпдейт до ".09" и забелязал ли е някакви проблеми? На предишния ми телефон 7500 се появиха няколко бъга на български език, след ъпдейта. 
3. За батерията - как може да се калибрира без руут? Понякога ми се случва при нисък % да намалява доста бързо и да се изключва без да е свършила напълно, обикновено след като е забил на един % доста дълго време преди това, но веднъж като сменях сим картата, беше на 65% и след като сложих новата, не се включи. За 10-20 сек на зарядно и показа правилния %. Иначе издържа доста. 3 дни и 20 часа, с 3 часа и половина екран Smile като рекорда ми е 4,5 часа екран, с мобилен нет и ровене в нета и малко игри.  
 

1. Не знам, но и на мен ми изписва същото.
2.Да правих ъпдейт до хххх.09, даже сега съм на хххх.11, няма никакви проблеми или поне за сега не съм открил.
3.При мен батерията не забива, но когато е на 4% за 4-5 секунди пада на 1% и след още 20-30 секунди, ако го ползвам и не го сложа на зарядно се изключва.

Samsung Galaxy S7 edge 32GB Black Onyx
Цитирай
#3

Благодаря за отговора. Аз забелязах, че батерията често забива на един %, когато спра 3г-то, например преди 2 дни ми стоя цял ден на 39%. И после като почне да пада при използване, пада много бързо.
И аз го ъпдейтнах до .11 и не съм забелязал разлика. ГПС-а работи както трябва и се свързва за около 1-2 минути.
Цитирай
#4

Да не отварям нова тема, ще питам тук. Някой слагал ли е къстъм ром на андроид 5.0?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)