Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За антивирусната програма
#1

 
   Здравейте,
При мен , след едномесечно използване на телефона, антивирусната програма , фабрично инсталираната, спря да ъпдейтва базата данни и за да ги обнови иска да премина на платен абонамент по 2.60 лв. месечно. В същото време не позволява да бъде премахната самата програма, или поне по стандартния начин.  Така практически антивируса е безполезен. Какво да го правя ? Някой друг има ли този проблем ?
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Влез е Настройки> Приложения и я деактивирай/забрани

Samsung Galaxy S4 mini GT-I9195 Black Mist
Carbon Rom 4.4.2.
Студио за Уеб дизайн EXITO.BG
Цитирай
#3

Ако се спре програмата мога ли да иснталирам друга или ще си пряат двете програми ?

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай
#4

Ами то няма смисъл от тази защита.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Можеш да сложиш друга антивирусна, сложи си Dr.Web Light ,за мен тази е добра и безплатна.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
#6

Много благодаря за отговорите

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай
#7

И за какво служи тази антивирусна?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Никой не знае ама всеки слага случайно някой да не му пусне вирус хах..... Тия хора не се научиха, че тия антивирусни нищо не вършат освен по бързо падане на батерията и точене на системни ресурси.
Цитирай
#9

Душевно успокоява Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Здравейте и от мен Smile .Някой от вас дали е забелязал,че в папка Файлове и след това в Приложения стой Security (6.8.18.60) поне при мен е така . И когато кликна върху него ми излиза едно прозорче ( Инсталирането е блокирано ----тей като е получено от неизвестни източници ) Та сега си задавам въпроса имам ли аз активна антивирусна Huh
Цитирай
#11

В диспечера на приложенията като пусната няма ли я?

 
Цитирай
#12

Да не пускам нова тема, Security ми отчита приложението на булстатком като вирус и не мога да го инсталирам, А вируса е този "a.privacy.Funtasy.GEN", При вас така ли е?
Цитирай
#13

NoMaD Има я .Но ми е интересно защо стой в папката на приложения .Сега като си погледнах другия телефон на леново също стой там .По принцип там ли си стой Security? При вас така ли е ?Ако изтрия Security от папката на приложения дали ще изчезне на пълно ?
Цитирай
#14

@Ledena-Kralica, ако въпросното приложение е стоково, то няма да може - трябва ти root на телефона.Smile

 
Цитирай
#15

(2015-02-27, 11:50:34)papaza написа:   
   Здравейте,
При мен , след едномесечно използване на телефона, антивирусната програма , фабрично инсталираната, спря да ъпдейтва базата данни и за да ги обнови иска да премина на платен абонамент по 2.60 лв. месечно. В същото време не позволява да бъде премахната самата програма, или поне по стандартния начин.  Така практически антивируса е безполезен. Какво да го правя ? Някой друг има ли този проблем ?
 

Здравейте и от мен Smile 
Абсолютно невежа съм по отношение на смартфоните и моля за помощта ви! Скоро си купих първия - Леново А6000, вече му посвикнах, даже хард-reset правих по принуда  Big Grin  
Сега имам същия проблем като Papaza. Предполагам, че ще се справя да изтрия стоковата антивирусна, следвайки съветите, дадени в темата. Но да слагам ли друга (тук чета, че нямало смисъл) при положение, че вчера  си свалях MP3 и започнаха да ми се отварят разни страници и да пискат, че тел. ми бил инфектиран с 4 вируса и да съм сваляла не знам си кое приложение...
Та за мое успокоение какво бихте казали - това фалшива рекламна тревога ли е, да я игнорирам...или е добре все пак да си сваля някоя антивирусна и да сканирам от време на времеSmile Препоръки ?
Цитирай
#16

@metaleross, фалшива рекламна тревога, за да им свалиш приложенията, антивирусна не ти трябва определено.

 
Цитирай
#17

(2016-05-17, 11:53:51)NoMaD написа:  @metaleross, фалшива рекламна тревога, за да им свалиш приложенията, антивирусна не ти трябва определено.

Благодаря за бързото включване, NoMaD  Storstark
поздравче https://www.youtube.com/watch?v=u5Xe4EvTN_U

от Настройките и Управление на работещите приложения  стопирам и процеси,и услуги, но след рестарт на тел. пак ми се появяват Rolleyes Има ли начин да се изтрие перманентно  освен с руутване (така четох тук, но не смея сама да го правя) или така да си я влача?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)