Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Уиджет за време и час?
#26

(2015-04-04, 16:01:23)lutziferr написа:  ок,мерси  Wink

Вчера се опитах да изтегля амбър време от отметкста
която си поставил и телефона започна да изписва съобщение че е заразен, и естествено доведе  до харт ресет, та ссмо при мен ли е така
Цитирай
Аксесоари
#27

нищо не е заразено,спокойно,нямало е никаква нужда от ресета,просто спам съобщения,каращи те да инсталираш разни приложения,друг път не се шашкай  Wink

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#28
Thumbs Up 

(2016-02-01, 10:59:18)petyr1970 написа:  нищо не е заразено,спокойно,нямало е никаква нужда от ресета,просто спам съобщения,каращи те да инсталираш разни приложения,друг път не се шашкай  Wink

благодаря 
Цитирай
#29

Някой може ли да даде .apk за weather now ? благодаря предварително Smile
Цитирай
#30

Някой може ли да ми предложи widget за времето като на LG G3 примерно

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#31

Практически всички Уиджети за времето на множество марки и модели : https://play.google.com/store/apps/detai...ft.xwidget
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • qnchita1988
Цитирай
#32

Някой може ли да сподели платената версия на Yowindow Weather?
Цитирай
#33

Има го в 4pda
Цитирай
#34

@plamen_k,заповядай:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry46822460

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#35

аз имам програма за време и час  (transparent weather clock) но немога да я изкарам да ми се показва като начален екран. ако някои знае как нека сподели с мен (mimi_jokera@abv.bg) Bu
Цитирай
#36

Задържаш на празно място ма началния екран,отиваш на уиджети и си избираш кое искаш да ти се показва.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#37

Здравейте , инсталирал съм цък и искам да ми показва времето на заключен екран. Гледах в настройките но не видях такава опция , някой може ли да ми помогне ?
Цитирай
#38

Според мен липсва такава настройка, като не е посочена и в описанието в маркета.
Цитирай
#39

Колеги, препоръчайте приставка за време с часовник с доставчик Accuweather?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#40

@alexbg67, пробвай Command Center. Доставчик - Accuweather.

 
Цитирай
#41

Или Beautiful Widgets Pro !!!

СвалиBeautiful Widgets Pro v5.7.8


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#42

Или HD Widgets има много  опции сам да си нагласиш уиджета цвят, фон, прозрачност, големина и т.н. Ако не съм със стоковия използвам него. Но при Леновото ми при Лолипоп няма стоков, а при Киткат го разцъквах, ама пък нямаше май автоматично актуализиране през определен интервал. Другият вариант, който ми допада е на синоптик.бг , но при мен показваният час често замръзва.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#43

Колеги,пробвайте Chronus,има и доста красиви пакети с икони за нея(повечето-платени Smile)
[Изображение: 0fd3811b83643bef2be311de463b786d.jpg]

Sent from my Lenovo A7000-a using Tapatalk
Цитирай
#44

Пробвайте weather mate. При мен работи добре и уиджета не е лош

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)