Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво се случи с моето Note III
#1
Photo 

 
     
        
   
    Здравейте колеги, ето какво се случи с дисплея на телефона ми.. . Smile
Уточнявам че не е изтърван, натискан, притискан ... и други от сорта.
Дефекта се появи в началото в горния десен ъгъл и за 2-3 дена се спусна до нивото на което е от снимките.
Помислих че е от протектора, но днес като го свалих и установих че не е.
Така че за жалост отива на сервиз...

[Изображение: ec86a08d3605c92b.jpg]

[Изображение: b9c8e7f200048332.jpg]
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами виж моя е от два месеца така, но да чукна на дърво не продължава да расте и започва от същото място като при твоя.



[Изображение: 3d22543749cd0126.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

да, при мен започна абсолютно по същия начин .. и бях убеден че е протектора, но се разочаровах като го свалих
Както и да е аз днес го оставих да го пращат в сервиза и да му сменят дисплея.
Цитирай
#4

Някой знае ли на какво се дължи това,и след колко време на експлоатация се появява?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#5

Предполагам фабричен дефект при матрицата на залепване....явно влиза въздух.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Това дали означава че всички рано или късно ще пострадат така?Някакви проблеми оказва ли на работата на апарата?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#7

Никакъв проблем, аз даже и не го забелязвам.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

(2015-03-04, 04:35:41)rado__8 написа:  Никакъв проблем, аз даже и не го забелязвам.

И аз имам по абсолютно същия начин като Радо.. от горния десен ъгъл започва. Оте известно време обаче почти изчезна и сега пак го имам.... не се отразява по никакъв начин на работата на на телефона, но дано не продължи като при колегата.. щото само за 2-3 дена при него е доста повече. 
Цитирай
#9

Да очакваме значи разтичане и при нас след време, на мен пък ми се пукна рамката там където е писалката. А телефона е пазен.
Цитирай
#10

Те почти всички нодове се пукат там. И моя е пукнат там и на още 2 ма мой приятели!

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#11

(2015-03-06, 12:42:49)hausofpine написа:  Те почти всички нодове се пукат там. И моя е пукнат там и на още 2 ма мой приятели!

И моя е пукнат там Smile 
Цитирай
#12

Днес ми върнаха телефона от сервиза... доволен съм, отне само 3 дена да го отремонтират. Според протокола са сменили дисплея и коаксиален кабел плюс ъпдейт на софтуера
Дано вече всичко е наред
Цитирай
#13
Big Grin 

Още един ноут със същия проблем, но в горния ляв ъгъл. Ще го поизчакам да видя ще "порасне" ли (интересно ми е) и ще им го нося.   Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)