Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Startup loop проблем със Samsung Galaxy Y S5360
#1

Имам проблем със Samsung Galaxy Young S5360. Телефонът както е работел е изпаднал в състояние на Startup Loop. Опитваш да го включиш, анимацията на самсунг и логото на самсунг на черен фон, след това изчакване и след това пак анимацията на самсунг и логото, докато му свърши батерията. Ако се опитваш да го изключиш със задържане на бутона, включва се отново. В този режим с допълнително натискане на бутони Home и Volume Up са достъпни Recovery опциите и опцията за наливане на Firmware - Download/Install. Ако му извадя батерията и я сложа, после не тръгва сам. Индикацията за зареждане на батерията работи нормално.
Опитах с Рекавъри менюто да го върна в заводски настройки и да изтрия кеш партицията - проблемът не се разреши. Опитах с инсталиране на KIES, който е най-шибаната възможна програма, да направя emergency recovery - не го познава. Вижда, че има нещо включено, инсталираха се Samsung CDC устройства и т.н, но дава Device Not responding и не го разпознава модела при изключен телефон или телефон в Recovery. Ако докато в Loop го включа към компа, програмата казва SIM Card Error, не можела да продължи.
Опитах с One Click Unbrick, Но ми дава unspecified error, а heimdall е инсталиран и пуснат, драйверите също, телефона е в download/install режим, вижда се USB Modem-а като устройство в Device Manager.
Телефонът не е мой, а на мой близък. Не съм се занимавал с Android, аз си ползвам още Symbian телефона.
Не му знам нито SW версията, нито модем версията, нито е бил пуснат USB Debugging режим преди да стане проблема. Не знам какво да му налея с Odin като версия и от къде да си го намеря.
Телефонът е бил изпускан, но това беше 2 седмици по-рано. Рових и гледах, че има вероятност да е бутона за включване, как да позная дали е това, понеже предполагам, че не е, но...
Цитирай
Аксесоари
#2

Това пробва ли го? >> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2324937

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Оправих го с ODIN и един firmware, приспособен за него, даден ми в друг форум.
Цитирай
#4

здравейте.имам го същия проблем.може ли firmware ако някой го има...

HUAWEI P smart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)