Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.1/Дискусия
#51

При мен 5.1 вървеше много добре първите дни, но след това отново започнаха лагът и забавянията. Върнах на 4.3 и нещата са доста по-добре.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-03-24, 20:32:22)[15]Peshew написа:  При мен 5.1 вървеше много добре първите дни, но след това отново започнаха лагът и забавянията. Върнах на 4.3 и нещата са доста по-добре.


Същото е и при мен. Версия 5.* не е за ТОЗИ таблет. Вчера се опитах да го "събудя" и заби на черен екран (подсветката свети). Не искаше дори да се изключи. Екрана става малко по-светъл и след колко там секунди, пак става тъмен. При натискане на Power бутона, нещата се повтарят. Тъкмо бях решил да разглобявам да вадя батерията и се сетих да го включа да зарежда малко. Включих го, забиването се премести на wallpaper-а, без бутони, без икони - нищо. Тука вече като задържах power-а, успях да го спра. При пускането, батерията беше на 64% Абе пълна трагедия.
Този уикенд сядам да чета и връщам 4.3 и никога повече 5.*
Цитирай
#53

Имам 2 бр. нексус 7 2012 с 5.1 и работят добре. Имам и нексус 7 2013 с 5.0.2 - той също работи ок.

На жената моторолата мото г е също с 5.0.2 и определено е по-добре от 4.4.4, като ги няма някои от бъговете с аудиото и вифито...

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
#54

Аз имам големи приключение след като преминах от 5.0.2 на 5.1. Ако оставя таблета да заспи сам без да натисна power бутона, след това не мога да го събудя. Трябва да задържа бутона за да се рестартира. Пробвах със слагане на 5.1 ръчно на ново, но пак същото нещо се получава. Имам и Nexus 7 2013, но с него 5.1 си лети направо, никакви проблеми. Започнах да чета по чуждите форуми и се оказа, че доста хора имат този проблем, но не е при всеки. Забравих да уточня, че моя 2012 е с 3G, затова се върнах на 5.0.2 и с надеждата в 5.1.1 проблема да е решен. Да ама не, вчера слагам ръчно 5.1.1 и на чист таблет без нито една инсталирана програма отново оставя ли го да заспи и единствения вариант за събуждане е задържане на power бутона и рестарт съответно. Много ама много тъпа работа. За това отново на 5.0.2 и чакам следващ ъпдейт! А ако някой има решение на проблема нека сподели аз никъде не намерих такова из интернет.
Цитирай
#55

Аз минах на къстам ром cyanogenmod 12.1 и няма никакви проблеми. Отговаря на 5.1.1 .Няма грешка в сравнение с официалния.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)