Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да върнем информацията преди задаване на фабрични настройки??
#1

 
   
 
Моля ви ако някой може да ми помогне. Мъжът ми има Галакси с5 и днес му излезе актуализация към лолипоп. Актуализирал го обаче новата визия не му харесала и вместо да се допита нулирал телефона със заводските настройки. Сега всичко което не е било на картата с памет е изтрито и пак е с Лолипопа (естествено). Кажете ми има ли начин да направим някакъв вид back up на телефона ... Благодаря и се извинявам много ако темата не е на подходящото място
Цитирай
Аксесоари
#2

Не можеш да върнеш нищо. Следващия път от време на време си сваляте всико на компютъра.
Цитирай
#3

-Заглавието Как да върнем информацията преди задаване на фабрични настройки??? предполагам е за след фабрични настройки
-за бекъп ли става въпрос или за рестор на данните от преди фабричните настройки

- методи за бекъп -много - ръчно,Хелиум,Съпер Бекъп
-метод за рестор- рут достъп и Диск Дигер от маркета- но без гаранция за след фабрични - уайп на телефона.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#4

Зададени са фабрични настройки. Как да върнем информацията преди тяхното задаване. Моля за малко обяснение на простичък език, защото не разбирам особено много.Аз моя телефон като го правя нещо чета, обаче той е чете и сега е в задънена улица... Контактите като че ли са му най-значимата загуба. Ако има някаква програма ако може линк или ако е нещо друго за което има тема ако може линк към нея за да я прочета и да се опитам да го направя. Благодаря ви много

информация след задаването на фабрични настройки няма никаква ценна. Така че искам да върна данните преди задаването на фабричните.
Цитирай
#5

НЕ може, кое не разбра?
Цитирай
#6

genchoili е написал че може. Защо се заяждате?
Цитирай
#7

Не е написал че може! Не се заяждам а отговарям, има разлика нали?
Цитирай
#8

човека е написал няколко варианта за неща с които не съм наясно и за това се интересувам. Щом не можете да дадете повече информация, моля не следете темата повече. Какъв е проблема не мога да разбера?
Цитирай
#9

1. Хард ресет(нулиране със заводски настройки)
2. След хард ресет НЕ може да се възстанови нищо
3. Програмите които колегата е дал са за бекъп ПРЕДИ да се направи хард ресет
4. Бекъпа се пази на картата с памет или се качва на компютър
5. След бекъп, и тогава само след хард ресет МОЖЕ да се възстанови бекъп
6. Та без бекъп не може да се направи нищо
7. Има програми за бекъп на контакти, облаци като синхронизация с Gmail, обаче това се ПРАВИ ПРЕДИ хард ресет
8. Да спомена пак че явно може да не си разбрала - без бекъп НЕ МОЖЕ да се възстанови нищо СЛЕД хард ресет

Не знам какъв е толкова проблема - аз съм написал че не може да се възстанови нищо след хард ресет, колегата е дал примерни програми за бекъп, какво е сложното и какво се заяждам не разбрах. Твоята тема е супер объркващо и неразбираемо написана, така че не знам какво се жалваш от липсата на информация в мненията ми. Нямаш бекъп, правиш ресет и какво? Нищо. Следващия път да знае мъжа ти, или да не пипа такава техника. Не се сърди, кактвото отношение и писане имаш такова получаваш.
Цитирай
#10

И кои са вариантите, че аз не разбрах?

 
Цитирай
#11

Така програмката ,която предложих по-рано : https://play.google.com/store/apps/detai...diskdigger
Както казах - не давам никаква гаранция ,че ще намери нещо след фактори ресет.Аз лично съм я ползвал за възстановяване на изтрити файлове ,но преди фактори ресет.Но ако имаш рут достъп си струва да опиташ.Ако нямаш рут-ти си прециняваш.
И още едно нещо ,което може да ти е от полза:  http://www.jihosoft.com/recover-data/rec...reset.html
Темата е обширна и с инструкции на английски.
Успех

И четете внимателно мненията.Пиша доста разбираемо :-)

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#12

(2015-03-14, 19:08:32)Liubina_89 написа:  ...
информация след задаването на фабрични настройки няма никаква ценна. Така че искам да върна данните преди задаването на фабричните.

Това не е Windows, че да му правиш Restore на по-ранен етап!
Върнеш ли фабричните настройки няма връщане назад - така, че темата е приключена. Ако си чувал(а) поговорката "След дъжд качулка" ... това е положението ти в момента.
Заключвам темата, ако имаш някакви претенции и въпроси съм насреща.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#13

Отключвам темата за да стане все пак ясно дали някоя от програмите , които съм предложил е свършила работата.Ако е така информацията ще е полезна и за следващи такива случаи.
След като стане ясно темата и за мен ще е приключена.Очакваме информация.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#14

едни офф топик че ми стана интересно при връщане на заводските настройки не се ли изтриваше само информацията която е в телефона без да се пипа картата памет
Цитирай
#15

(2015-03-15, 10:37:26)tedo написа:  едни офф топик че ми стана интересно при връщане на заводските настройки не се ли изтриваше само информацията която е в телефона без да се пипа картата памет

Да изтрива се само това ,което е в паметта на телефона .Картата остава непокътната.
И затова чакаме да видим дали е имало успех с рестара на файлове от вътрешната памет след фактори ресет.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#16

Извинявам се не съм прочел правилно първия пост пишело всичко което НЕ Е на картата памет е било изтрито
Цитирай
#17

След доста ровичкане и с пробата на програмата която ми препоръчахте не успях да подкарам софтуера на телефона. Излиза ми едно прозорче и не ми отчита че ма устройство. Включих от устройството USB (нещото) Инсталирах Киес 3, още 1 програмка APKinstaller уж да разчете телефона, но пак не ми излиза. Ако дадете някакъв съвет как по дяволите да ми отчете в програмата че го има включен телефона в PC-то....
Цитирай
#18

Това е флаш памет и няма кяк да бъде възстановена информацията след хард ресет (нулиране със фабричните настройки), освен ако преди това няма направен бекъп.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#19

Извинявам се че пиша в тази тема, но не исках да пускам нова, а и все пак се отнася за въпроси около настоящата тема.

Днес моя Самсунг S4 се рестартира и при стартирането замръзна на логото на Самсунг. Опитах с вадене на батерия, зареждане от друго зарядно, но няма ефект. Единствено се включва даунлоуд режима от натискането едновременно на Volumen + Menu + Power бутоните. Четох за Один и че бих могъл от там да ресетна. Имам обаче някои въпроси. Има ли вариант да си запазя по някакъв начин, предполагам чрез бекъп, снимките които останаха в паметта на телефона, и контактите които са запаметени в телефона?

Също така мога ли да омацам нещата, четох нещо за промяна на руут и т.н., идеята ми е някакъв стандартен ресет да е, и след това да нямам проблеми да ползвам интернета от мобилния ми план и от wi-fi - то.

Предполагам още ми е в гаранция телефона, няма 2 години откакто е купен, но съм сигурен че в сервиза директно ще ми го ресетнат ако е възможно, и въобще няма да се мъчат да ми извлекат данните за контактите и снимките, ако това въобще е възможно.
Цитирай
#20

Може да възстановиш всички телефони и всички снимки и част от програмите чрез акаунтите си който си направил в Google или  Samsung. Разбира се ако имаш вече направен акаунт и редовно си синхронизирал данните преди хард ресета.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)