Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо прави гадни снимки
#1

 
    Забелязах че снимките са с лошо качество на последък. Може би след ъпа с мюи6. Дайте някви настройки или друго приложение ли да кача,че се излагам с тея снимки. То все едно с нокия с фенерче съм снимал. Губя ценни спомени от живота си така Sad
 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-03-16, 08:59:11)patzi написа:   
    Забелязах че снимките са с лошо качество на последък. Може би след ъпа с мюи6. Дайте някви настройки или друго приложение ли да кача,че се излагам с тея снимки. То все едно с нокия с фенерче съм снимал. Губя ценни спомени от живота си така Sad
 
Направи ли фактори ресет след ъпдейта?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Кажи с кой РОМ си и коя версия? Аз съм с дев и наистина бяха поомазали камерата до преди седмица-две. Сега, с последния ъпдейт, се понася.
Мисля, че най-добре би трябвало да работи камерата със стоковия китайски. Да кажат, които го ползват, но по логиката...

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

Камерата е ОК със стабилния Глобал ром, да не кажа, че е по-добре от МИУИ 5
Цитирай
#5

Нямам представа кой ром е. Взех го от емаг и от тогава ъпдейтвам само през ъпдейтера. Преди две седмици някъде получих ъпдейт към шестицата и още не мога да го разгадая.
Цитирай
#6

Значи си със глобал рома. Качи някоя снимка да видим за какво става дума, понеже жена ми почна да прави добри снимки с него и си мисля, че са я пооправили камерата.
Цитирай
#7

Съмнява ме да е с глобалния. От емаг мисля, че слагат някой с БГ - мулти или този от миуи.бг

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#8

Miui версия 6.3.9.0.
Цитирай
#9

Шайомитата са мн зле с камерата. Аз бях потресена от кофти качеството при Ми2С и се надявах при Ми3 да са сложили по-читава камера, ама...
Цитирай
#10

От начало верно софтуера на камерата беше много зле . От както съм с Miui v6 глобална версия съм доволен от камерата, даже има опция за промяна на яркоста!
[Изображение: 4e46d9a4503f4abc6d9324239db43dbe.jpg][Изображение: 2ec0492c4c616f2958486539533ff0c6.jpg]

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#11

На тъмно снима доста по-добре от други телефони.

Това е на адската тъмница в една дискотека в Пловдив.
[Изображение: lCa4jB_iiCIGTVdiWaxFK0u3Ck-UtmweZtkv-fSW...ize_mode=2]

И една от новите фонтани 
[Изображение: t4j0C7iyTRvW87ZjmfS98r12kddizp2xTk3mYoVW...ize_mode=2]

DROPBOX е мега зле...
Цитирай
#12

Снимките ти не се виждат. И по-добре си купи фотоапарат, ако искаш да снимаш на тъмно.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Да виждаха се 2 дена...След това дропбокса ги е затрил.
Цитирай
#14

Просто инсталирайте камера приложението на Орро ... Ще се учудите колко хубави снимки прави камерата :-)

П.П

Нямам идея дали работи c MIUI, но по спомен имаше и приложение с MIUI абревиатура в XDA.
Цитирай
#15

(2015-06-20, 21:18:09)nunu написа:  Просто инсталирайте камера приложението на Орро  ... Ще се учудите колко хубави снимки прави камерата :-)

Как, откъде...

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#16

Намерих го http://forum.xda-developers.com/xiaomi-m...a-t3118722
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)