Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на Meizu MX4 / откъде
#1

В тази тема може да се обсъждат местата и начините за закупуване на телефона.  
   
 

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#2

Най изгодно излиза така като чета от Виваком дори без договор, а ако имате клубна карта цената е без конкуренция.На другите места не си заслужава, а от Китай няма смисъл защото цената е като във Виваком и поне ще има гаранция тук.
Цитирай
#3

Стига да има налична бройка иначе почват да шикалкавят.....

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#4

Моя е от технополис. Два пъти отидох (Варна) и двата пъти имаше бройки. Първия път имаше дори сив и златен налични.
Цитирай
#5

На който не му стиска и вече смело пазарува онлайн, може и от тук :

 
Цитирай
#6

Е те 90% от онлайн магазините на китайските препродавачи го предлагат вече. Предполагам повечето тук знаят кои са надеждните сайтове.
Цитирай
#7

(2015-03-19, 12:04:43)b.panalov написа:  Определено  във Виваком е най изгоден с клубна карта,  в сайта по горе цените  са абсолютно каквито са тук в Израел и на двете  версии.
С тази разлика, че Вивата обаче не предлагат 32 gb. версия. Wink

 
Цитирай
#8

Одеве ходих до виваком-а. Резултата, само във Велинград има 2 бройки, като едната е на витрината а другата е запазена. Иначе навсякъде другде има по 1 бройка но тя е отваряна. Момичето каза, че в събота очакват зареждане, но няма гранция. Иска ми се да си взема мейзу, но както гледам рботите вървят към друг телефон.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#9

Аз в офиса който ходих успях да намеря бройка (пак една) която не беше изложена за ползване. Пак е пускана и показвана, но само при питане и интерес. Със защитното фолио на нея, явно е бил запазен за някой.... та извадих късмет и преди малко го взех Smile)) Най-после.. ако не беше тоя късмет и аз щях да купувам друг сигурно.... Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#10

(2015-03-19, 20:17:18)disrespectful написа:  Аз в офиса който ходих успях да намеря бройка (пак една) която не беше изложена  за ползване. Пак е пускана и показвана, но само при питане и интерес. Със защитното фолио на нея, явно е бил запазен за някой.... та извадих късмет и преди малко го взех Smile)) Най-после.. ако не беше тоя късмет и аз щях да купувам друг сигурно.... Smile

Честито,   аз  отворен  няма  да  взема,  така че  ако  след  събота  не  докарат  нови бройки ще взимам  друг Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#11

Моят също е закупен от Технополис, но последната информация която имам, е че хипермаркета спира да работи с MEIZU, защото са качили доставната цена на апарата.

Sony Ericsson k500i --> Nokia N95 8GB --> HTC Desire HD --> MEIZU MX4 16GB Flyme OS 5.1.9.0A
Цитирай
#12

Само да ви кажа че моя също беше мострен,и поради факта че не ми се чакаше се престраших и го взех.Мисля че изобщо не съм сбъркал.Огледах го добре ,видимо нямаше забележки и вече е мои от почти 20 дена. Против съм мострените броики но винаги има изключения.
Цитирай
#13

Аз го бях видял в един офис и беше мострения (изложен), казаха, че друг нямат, в друг офис не беше изложен и го извадиха от склада, но пак беше отварян и задното капаче на едната щипка стоеше отворено, казах им че искам друг, обаче не можаха да ми гарантират, че нямало да бъде неразпечатан и се отказах. После случайно влязох в Гранд МОЛ и там, момчето ми каза, че ако искам ще ми поръча неразпечатан и ще се обади. След няколко дни се обади и отидох да го вземе (с преподписване) разпечатахме го и ... на новия също тази щипка беше отворена  Big Grin ... е взех го, не е великия проблем. 

Ето как стои открехнат (бтв не изключвам варианта да има "чалъм" за правилно затваряне, но нямах нерви да се занимавам и го оставих така)

[Изображение: cfdbe26171af2f682952e135df526891.jpg]
Цитирай
#14

Ааа, аз много се ядосах с тези щипки. Едно, че се отваря супер трудно, но хайде, то ще го отвориш един път,колкото да си сложиш картата. Обаче докато го затворя правилно, опитах около 10 пъти. Там просто не ти е закопчала щипката. Отвори го и си поиграй наново, като започнеш да го затваряш от това място.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#15

 tolostoi@ Това от светкавицата ли ти е излезнал такъв синкав цвета на телефона? Че нещо много ми хареса Wink
Иначе и моя има гап точно първата щипка до цепката за отвора на капака не щрака и колкото и да я мъча няма да стане.

Мисля да си поръчам един друг капак, хем да запазя този, хем да  сменя малко цвета на телефона и надявам се да се закопчава по-добре от оригиналния

Много ми е чудно що не са го направили монолитен, при условие, че нито батерията му се сменя, нито има слот за карта.
Цитирай
#16

Няма светкавица, стъклата са с някакво странно покритие и са странни цветовете в стаята.
Цитирай
#17

(2015-03-20, 13:08:00)e34v8 написа:  Ааа, аз много се ядосах с тези щипки. Едно, че се отваря супер трудно, но хайде, то ще го отвориш един път,колкото да си сложиш картата. Обаче докато го затворя правилно, опитах около 10 пъти. Там просто не ти е закопчала щипката. Отвори го и си поиграй наново, като започнеш да го затваряш от това място.

Затваря се супер трудно, отварянето е лесно. Cool Не знам какъв е твоя начин за затваряне, но аз постигнах ефекта като започвам да закопчавам щипките от горния край с палец и показалец с приплъзване от двете страни едновременно а с лявата ръка придържам капака в долния край така че се затвори преди страничните жлебове.
Цитирай
#18

Изведнъж телефона изчезна от нашия пазар
Цитирай
#19

(2015-04-14, 08:58:54)oxy2 написа:  Изведнъж телефона изчезна от нашия пазар
Провери в Технополис, миналата седмица имаше, даже един от колегите оттам си го закупи.  Smile
Виж и тук :

 
Цитирай
#20

трябва ми за жена Smile бяло или златисто са за предпочитане,такива имаше само на техно,но вече и там няма.
Цитирай
#21

А защо не и оттук :

 
Цитирай
#22

Май натам отиват нещата,но много чакане и гаранцията ме притеснява.надеждата ми беше за m1 note обаче сега гледам че всички варианти отпред са в черно а и по слаба камера Sad
Цитирай
#23

(2015-04-14, 08:58:54)oxy2 написа:  Изведнъж телефона изчезна от нашия пазар

Нормално,  не  са  удобни  на  големите  производители,  а  и на  другите  китайци( Леново и Хуавей).  Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#24

а от aliexpres има ли някой да си е поръчвал,нещо не са ми много надеждни,но там е най евтино 
тази става ли
Цитирай
#25

(2015-04-14, 13:10:27)oxy2 написа:  а от aliexpres има ли някой да си е поръчвал,нещо не са ми много надеждни,но там е най евтино 
тази става ли
Аз  пазрувам,  от Али-то  и  съм  нямал  проблеми,  нужно  е  да  подбираш търговеца.  Този  изглежда  читав. 243 продажби  и  100% фийдбек не  е зле,  а  и  ако  нещо  се  прецака  винаги  може  да  отвориш  случай  и  да  ти  върнат  парите Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)