Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A7-30 A3300 - прехвърляне на приложения
#1

Днес си взех този таблет и останах много неприятно изненадан след като видях, че не може да се прехвърлят приложения в картата памет. Просто такава опция липсва. Вкъщи има още 1 таблет - Асус МемопадХД7 и при него опцията си я има, а мисля, че са и с една и съща версия на Андроид.
Теглих приложения от типа Апп 2 СД, но ми пише, че таблетът не ги поддържа. Има ли някаква възможност да се оправи тая гадост, че с 4 гб нищо не правя...
Всъщност сега видях, че версията не е Джели Бийн, а Кит-кат. Дали там се корени проблемът?

Попрочетох по въпроса с прехвърлянето на приложения на Кит-ката и разбрах каква е цялата работа. Сега трябва да го даунгрейдна към джели бийн или да го руутна може би? Проблемът е, че и двете неща не успявам да разбера как да ги направя. Вие сте ми последната надежда, иначе таблета с 4гб памет няма никакъв смисъл от него.

X8 White
Цитирай
Аксесоари
#2

Рутваш си устройството и си решаваш проблема.

 
Цитирай
#3

Така и не успях да намеря начин за руутване на този таблет, когато е ъпдейтнат на КитКат  Sad Рутнах го, пробвах 3 програми за фикс на проблема, но никакъв ефект няма, дори след рестарт. А пише, че устройството е рутнато  Grater Grater
Едит3: Накрая хвана и се изключи и сега не иска изобщо да работи. Е, да се надявам, че поне ще ми признаят гаранцията...

X8 White
Цитирай
#4

лесно се оправя,спокойно не ти е нужно да се занимаваш с гаранция.Пиши ако е брик още.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#5

(2015-03-19, 20:28:16)rsk написа:  Така и не успях да намеря начин за руутване на този таблет....Е, да се надявам, че поне ще ми признаят гаранцията...

Ако наистина се окаже, че устройството ти има root, то гаранцията не важи.

 
Цитирай
#6

Някой по компетентен може ли да каже ,все пак как може да се прехврлят приложенията на SD картата.
Ако е с рутване поне да знам как,на можах да намеря тема за рут на модела lenovo а7 3300,пък мислех че ще има. Понеже от модела виваком яко раздава.
Цитирай
#7

Здравейте малко да ъпна темата със същия вапрос дали някои е намерил решение с преместването на приложенията в СД картата. С ръътване не става,
adb - adb devices
adb shell pm set-install-location 2
adb shell pm get-install-location
също, някои някакви идеи ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)