Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Zenfone 5 or Samsung Galaxy S3 Neo
#1

 
   Добър ден, колеги.
 
Телефончето ще го използвам главно за ръчкане в интернет и работа (доста разговори), игри и тем-подобни не ме касаят особено. Като характеристики са почти идентични, някой от вас ползва ли някое от тези устройства, за да даде някакъв feedback?
Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy S3 Neo е доста дървен модел, стандартния С3 )) е класа над него. Поразрови се за някой друг конкурент на Zenfone 5, ако искаш предложения. С3 Нео само на хартия е подобен на С3 - камерата му е много зле, няма защитно покритие на дисплея, батерията му незнайно защо държи много малко, екрана също му е по-кофти от на оригинала.
Аз се двоумях между С3 Нео и Леново П70. След като видях, че С3 Нео няма нищо общо с оригинала, а Леново П70 е най-бракуваната стока вкарвана в България, си взех Huawei G620s.
Цитирай
#3

Според мен Zenfone 5 е много добър избор. Не съм го ползвал дълго, само си играх, но ми направи много добро впечатление, а и цената е добра.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

(2015-03-21, 12:00:36)furiz3t написа:   
   Добър ден, колеги.
 
Телефончето ще го използвам главно за ръчкане в интернет и работа (доста разговори), игри и тем-подобни не ме касаят особено. Като характеристики са почти идентични, някой от вас ползва ли някое от тези устройства, за да даде някакъв feedback?

Отнасяй Asus-а. Определено е по-добър. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#5

Asus-a изглежда много привлекателно! Много се бях навил да вземам S3 NEO, но всички казвате asus-a е по-добър а процесорите как ги сравнявате като асуса е с двуядрен?!?! Дали ще мога да поигравам игри на него? Май само процесора ме озадачава дали е по-добър. Някой може ли да каже нещо повече уш има +2 виртуални ядра, като ефективност? Насочил съм се към 1.6GHz версия с 2 RAM  

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#6

Виж, Asus-a е по-добър от S3 NEO само за това, че има 0,5 Gb RAM повече, и използва лек UI. А може да се добави, че ще види или е видял андроид 5.0, по-големия дисплей, процесора е по-добър (ако съдим по това: http://www.quora.com/Which-is-faster-for...without-HT).

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)