Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel One Touch Pop D5 5038X
#1

Здравейте, изчетох доста теми в xda и други форуми, но така и не срещнах начин за root на този телефон.
Има за android 4.2.2 и за модификации 5038A/D/E но не открих за X. Освен това телефонът е с android 4.4.2
Ако някой е намерил начин, пробвах с RootGuide apk / Root Genius apk но нямах успех.

   
 

Този Х модел не може ли да се роотва. Нямате ли някаква информация. От мобилен оператор го взех с план, вероятно и други хора го имат.

Samsung Galaxy S5 (g900f); Alcatel idol D5(5038X); Asus memo pad HD7 (ME173x); Samsung Galaxy Tab2 p3110; old: Samsung Galaxy S3 i9300; old:Samsung Galaxy S2 i9100 Black; old: Samsung Galaxy S I9000
Цитирай
Аксесоари
#2

Стигнах до извода че само през кампютър може да се руутне и сега търся къстъм рекавъри за всеки случай иначе ето темата в която има всички нужни файлове http://forum.xda-developers.com/android/...t-t2873796 само дето е за 5038e....Много ми е чудно каква им е разликата...
Цитирай
#3

Аз си мисля,че единя е предназначен за друга държава.Мое мнение!

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#4

Не знам.Вчера ме човъркаше от вътре и го рутнах с VRoot,тегавото беше докато намеря драйвърите.....
Цитирай
#5

С програмата Kingo ROOT ства най леснотя е за всички андроид устройства и става за секунди. Просто стартирате програмата тя тя ви искака да включите устройстото към кунпютъра и тя си инсталира драйвери и натискате ROOT и изчаквате около минута и сте готови.

Huawei p10 lite 
Цитирай
#6

Здравейте . Получих актуализация но не мога да видя разликите . Нека някой сподели по-подробно какво се е променило .

Huawei P30
Цитирай
#7

При мен стана по зле -отпадна възможноста за преместване на приложенията на сд картата,HERE не иска да стартира и телефона работи видимо по бавно-има ли решение за връщане на стария фърмуер?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)