Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] B708 EMUI 3.0 International Firmware от neoarnet
#1

Оригинална тема в XDA: ТУК
ВНИМАНИЕ - РОМ-а няма влючен Root!!!

ROM-a включва следното:
- Google Apps включени – Да

B708_Repack_NeoArnet.V3 (Версия 3)
Код:
Добавени са:
- Поправено battery saving
- Поправен е преводача на Gmail и търсенето на google
- Поправена е темата bloom (magazine) да показва иконата на google app

B708_Repack_NeoArnet.V2 (Версия 2)
Код:
Добавени са:
- Работа с ръкавици
- PM Plus
- Huawei Cloud Drive

B708_Repack_NeoArnet (Версия 1)
Код:
Добавени са:
- Променен verlist за да разпознава всички врсии и да може да ги надгражда
- Локация и език по подразбиране - en,US
- Премахнати са китайските приложения
- Добавени Google Apps
- Поправен контрол с движения
- Поправен Home Button за Google Now
- Поправена е голяма снимка при повиквания
- НЯМА Root

Инсталиране
- Сваляте файла
- Разархивирате го
- Създавате dload папка на SD Card
- Копирате файла UPDATE.APP в папката dload на SD Card-тата
- Отивате в Settings -> Update -> Local update
- Изчаквате ъпдейта да приключи

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
Аксесоари
#2

На първо място РОМ-а е много бърз,обаче има няколко проблема,които мен лично ме дразнят.Първо,че може да се уголеми шрифта,но не е както с оригиналния B520 да речем,и друго,че навигационните бутони отдолу са супер малки и трудни за натискане,особено за някой с по-дебели кебапчета като моите.И също така китайските йероглифи на заключения екран също са доста кофти нещо..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

(2015-03-25, 10:54:03)vesoisthebest написа:  На първо място РОМ-а е много бърз,обаче има няколко проблема,които мен лично ме дразнят.Първо,че може да се уголеми шрифта,но не е както с оригиналния B520 да речем,и друго,че навигационните бутони отдолу са супер малки и трудни за натискане,особено за някой с по-дебели кебапчета като моите.И също така китайските йероглифи на заключения екран също са доста кофти нещо..

Иди в теми и си смени стила на заключване с някой, който няма йероглифи, както аз съм направил. Изтеглих си теми по мой избор от раздела за теми в XDA Developers форума, сложих си ги ръчно на SD Card и си избрах иконите от едната, заключването от друга, тапета от трета и така си модифицирах моя си тема.

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
#4

Честито Важна тема Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

(2015-03-25, 11:17:09)rado__8 написа:  Честито Важна тема  Smile

Благодаря! Ще съм Ви благодарен, ако качите и други тук. Също така тепърва ще кача теми за как да се върнем от китайски на международен фърмуер и как да флашнем TWRP 2.8.1.0 Recovery, CM11 за P6, Paranoid Android, Carbon ROM и OMNI ROM... Въобще... имам доста за писане Big Grin

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
#6

Стига да си ги поддържаш ще зарадваш много хора Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

(2015-03-25, 11:29:08)rado__8 написа:  Стига да си ги поддържаш ще зарадваш много хора Smile

Обещава да бъда редовен в поддръжката!!! Smile

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
#8

Някой има ли проблем със  темите с този ром?Не го бях забелязал досега,понеже не обичам да променям много облика! Днес обаче  прилагам тема по мой избор а нищо не се променя,стои си с темата по дефол.
Направил съм резет ,но няма ефект! Иначе всичко друго си работи перфектно за сега!
P.s. А този PM Plus го имаше вграден в по старите ромовое,мисля че беше в B132 ,от там нагоре изчезна,явно сега са решили че е от полза и който иска може да си го ползва/
Цитирай
#9

За да промениш тема, първо сложи някоя от заводските предложения. Аз цял ден сменям теми ( от сутринта съм с рома ) и нямам проблем.

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#10
Thumbs Up 

Оправи се, благодаря за съвета
Цитирай
#11

Само аз ли имам този проблем с вибрацията ? От няколко рома насам  забелязвам ,че макар да съм дал отметка за вибрация при звънене , телефона ми при повикване не звъни. Има ли някой такъв проблем и евентуално , как се оправя ?

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#12

(2015-03-27, 23:00:30)eko_05 написа:  Само аз ли имам този проблем с вибрацията ? От няколко рома насам  забелязвам ,че макар да съм дал отметка за вибрация при звънене , телефона ми при повикване не звъни. Има ли някой такъв проблем и евентуално , как се оправя ?

Махни отметката  пред джобен режим да усили звука и вибрира от настройки на обаждане и виж как е
Цитирай
#13

По-скоро , сложих отметката и се получи ! Благодаря за съвета . Имаш едно плюсче от мен .

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#14

И аз преди време го слагах- B708_Repack_NeoArnet.V3.На първо четене ми хареса нооо шрифта ми беше малък и не може да се роотне.Зная че има за увеличение на шрифта но не всичко става.Например екрана с известявания и промени(бързия достъп до различните WIFI,интернет звуци настроики и др) там просто е толкова малък шрифта че.....не мога да го прочета,пък и на други основни неща.За роота разбрах вече.Ще се слага другия който е дал колегата и има Surep SU.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#15

Аз съм с този от доста време v3 ли как е ама е много стабилен телефона много съм доволен Smile

Samsung J7 Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)