Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с Lenovo A7-30 A3300H
#1

  Здравейте, от няколко месеца ползвам този таблет и забелязах няколко дразнещи бъга. Интересно ми е дали и при другите е така или само при мен и дали има някаква оправия.
 1-во: Още от първите дни, като му посвикнах вече, забелязах че понякога (доста често) ми забива тъча. Все едно съм си задържал пръста... Много дразнещо!
2-ро: Изчезна му вибрацията. Първо спираше от време на време и като го чукнех отзад се оправяше, а сега тотално я няма.
3-то: Вече 3 пъти както си цъкам и ми става черен екрана. Трябва да заключа и отключа дисплея за да се оправи.
Не съм връщал фабричните настройки да видя дали ще се подобри, но мисля че няма да има ефект. Споделете как се държи вашето Lenovo засега, доволни ли сте?
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Дам му ресет и виж как ще е.

 
Цитирай
#3

И аз имам проблем с първа точка.
С останалите - или не се случва, или не съм забелязал.
Направих фабричен ъпдейт два пъти, поне три ресета с фабрични настройки - промяна няма.
Замислям се сериозно за рекламация към Виваком.

Lenovo A5000
Lenovo YT 3 8"
Lenovo Vibe p1m
Цитирай
#4

Малко закъснял отговор, но явно това с тъча им е фабричен дефект на тия таблети... Напоследък обаче почна да прави нови номера - вече няколко пъти ми се случва да забие тотално и да излизат на екрана само лентички. Почвам да се отчайвам вече от този таблет...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)