Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слабо ме чуват докато говоря..
#1

  
Здравейте, наскоро си взех въпросния телефон обаче на няколко пъти ми се оплакват, че ме чуват доста слабо..
Има ли някакви настройки, който да пипна за да се поуправи това?
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Разгледай в настройките за обаждания какво има. Включи/изключи втория микрофон и някакви други настройки за подобряване на звука ако има.
Цитирай
#3

(2015-03-31, 16:26:06)GH0STFACE написа:  Разгледай в настройките за обаждания какво има. Включи/изключи втория микрофон и някакви други настройки за подобряване на звука ако има.
Предполагам, че става въпрос за Д2303. Аз купих два, за сина ми и за мен. Имаха идентичен проблем, като твоя в момента. Няма никакви настройки, които трябва да буташ. Просто ъпдейтваш до 4.4.2 или дори до 4.4.4. След 4.4.2 всичко се оправи, а сина ми дори смята, че с 4.4.4 е перфектно. Аз не намирам разлика, но щом той казва.

Имах тема, където обяснявам нещата много по-подробно, кое и как се е получило. Изпотих се доста пъти, докато разбера, че проблема е софтуерен! Дори надупчих мрежичката, където е микрофона.... не помогна. Просто ъпдейт и всичко се получава.

Можеш да прочетеш тук за всички подробности, за които ти говоря:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=64965
Цитирай
#4

Да, D2303 е, моята версия на софта си е 4.4.2, така си го купих...
Цитирай
#5

(2015-04-01, 22:22:52)Babanov написа:  Да, D2303 е, моята версия на софта си е 4.4.2, така си го купих...

Последната версия на 4.4.4 е 18.3.1.C.1.13 ! Тук ми показаха, как да я сложа. Предишната на 4.4.4 беше 18.3.1.C.0.21

И с двете версии няма никакъв проблем, с 4.4.2 пак нямаше проблем, но не помня дали не бъркам последните две на 4.4.4 или 4.4.2 и 4.4.4. Извини ме, но не помня!

В крайна сметка нищо не съм бърникал (въпреки опитите за усилване на микрофона с разни програми, но без успех), просто сега съм с 4.4.4  и  18.3.1.C.1.13, и нямам никакъв проблем! Батерията също се държи най-добре от както е купен! Както моя, така и на сина ми!
Цитирай
#6

Ми не знам... То при мен понякога ми казват, че си се чува хубаво понякога слабо...
Цитирай
#7

Съжалявам, че пак пиша, но ми се появи проблем със фейбук, не искам да ми отваря клипове. пише нещо от сорта на ерор, също така знаете ли как мога да изтрия актуализациите за фейсбук приложението?
Цитирай
#8

(2015-04-05, 19:56:34)Babanov написа:  Съжалявам, че пак пиша, но ми се появи проблем със фейбук, не искам да ми отваря клипове. пише нещо от сорта на ерор, също така знаете ли как мога да изтрия актуализациите за фейсбук приложението?

Това само от мобилния интернет ли или и от wi-fi? А актуализациите можеш да изтриеш най - лесно от гугъл плей. Като намериш приложението натискаш деинсталиране, но няма да изтрие цялото приложение, а само актуализациите, защото е системно приложение.
Цитирай
#9

От мобилния интернет не ми ги отваря, а от уай фай-а си ги отваря... защо е така?
А иначе пробвах да изтрия от гугъл плей актуализациите, но ми трие цялото приложение..
Цитирай
#10

Добре, влез в Настройки >>> Още... >>> Мобилни мрежи >>> Имена на точки за достъп и кликваш на активния профил. От там изтриваш това, което е зададена на Прокси сървър и парола.
Цитирай
#11

Изтрих го и останах без интернет, върнах настройките по подразбиране и пак е същото..
Цитирай
#12

Виж дали в този пост, няма да намериш отговор на въпроса с клиповете:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1077599

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#13

Благодаря, получи се, а така има ли някакво влиянение като няма парола и прокси?
И да питам пак за фейсбук актуализациите
Цитирай
#14

Не мисля, че има някакво влияние, защото повярвай, но не си единствения с подобен проблем.
Относно актуализациите, действително ако е системно приложение, трябва да можеш да изтриеш само актуализациите, предложено като вариант от колегата, което споменаваш, че трие цялото приложение.
Остава варианта да го деинсталираш изцяло, като след това потърсиш и инсталираш по-стара версия и не я актуализираш след това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#15

Окей, благодаря ти!
Цитирай
#16

Здравейте колеги пак да пиша... Днеска си оставям телефона да се зарежда, че беше на 10%, оставих го за 3-4 часа, преди малко се прибирам и телефона ми е изключен и не искаше да се включи, настисках комбинации, но нищо не стана, оставих го малко и някак си се включи, обаче не искаше после да се отключи даваше ми някаква андроид грешка и го рестартирахи уж се оправи, на какво може да се дължи това? И дали да го на карам на сервиз или?
Също така не мога да пращам гласови съобщения от messenger, записвам го, но не го изпраща..
Цитирай
#17

Може би бе хубаво да споделиш каква е била грешката, иначе ако продължи да се повтаря, помисли за сервиз.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#18

Еми не мога да сетя, каква беше, но се появяваше като искам да отключа телефона.
Цитирай
#19

Хора, телефона пак почна да ми се бъгва.. Сутринта ми се беше изключил, интересно ми е защо като не реагира като звъня от друг телефон си дава свободно, а на него няма никакви реакция...
Върнах му фабрични настройки, и понякгоа се бъгва и ме изхвърля от приложенията, като го рестартирам се оправя, кажете какво мога да направя без да го карам в сервиз, че ще ме мотат много време, а телефона ми е нужен...
Цитирай
#20

Може бе ще ти е необходимо да префлашнеш РОМ-а си отново. Щом прави такива проблеми, може софтуера да се е "омазал".


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#21

Дадох го за сервиз вече.. Кой знае какво ще му направят ама ми писна вече, като си го взема ще го продам и това е..
Цитирай
#22

Здравейте, отдавна не бях писал, та какво стана със сонито, преди една-две седмици го взех, бяха му ъпдейтнали софтуера и сега е една идея по добре, но понякога не иска да се завърта автоматично, примерно като го обърна да гледам клипчета или да снимам с камерата, когато го рестартирам се оправя за един два дена и пак същото, същото така когато говоря с някои и затворя ми се отваря камерата или фейсбук, същото става като влезна във фб и излезна ми се включва камерата, дайте идея какво да правя...?
Цитирай
#23

Ами свиквай с Новостите. Аз вече свикнах с този номер с камерата. Но след последният ъпдейт отпреди няколко дки, проблема не се е появявал.

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#24

А относно обръщането на екрана?
Цитирай
#25

Здравейте имам следният проблем с телефона като говоря отсрещната страна не ме чуват добре а аз ги чувам без проблем.До последно е обновен софтуерно някакви идеи от какво може да го прави.

Благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)