Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[KERNEL] AK - Angel Kernel V9
#1

Оригинална тема в XDA -> ТУК

Това е разработка на базата на стоковия кърнел за нашите телефони. Доста неща са подобрени. В XDA дори дават снимки от AnTuTu с доста по-висок резултати отколкото при стоковия кърнел.

Лист с направените промени в кърнела -> ТУК

Ново!!! - кернела вече е с версия 3.0.30 (вместо фабричната 3.0.8) и поддържа оверклок на процесора до 1.7 GHz и дори работи така по подрабиране (поне при мен така се показва в информацията за телефона. Все пак е по-добре ако решите да го използвате или променяте, да си инсталирате NoFrills CPU Control)

[Изображение: Screenshot_2015_03_29_22_54_07.jpg][Изображение: Screenshot_2015_04_25_18_52_22.jpg][Изображение: Screenshot_2015_04_25_18_57_00.jpg][Изображение: Screenshot_2015_04_26_18_22_22.png]

Инсталиране:
*Задължително трябва да имате инсталирано TWRP рекавъри - кърнела се флашва само от там!!!

Код:
- Сваляте архива с кърнела
- Поставяте го или го копирате на вашата SD Card
- Рестартирате в TWRP рекавъри
- Флашвате / инсталирате архива от там
- Рестартирате отново телефона в нормален режим

Линк за сваляне:
Angel Kernel V9 за ROM-ове B707 ; B708 и B709
Angel Kernel V5 за ROM-ове B707 ; B708 и B709

ВАЖНО!!! - линковете които съм дал работят само на споменатите врсии на ROM-oве с EMUI 3.0 Ако имате инсталиран някакъв друг custom ROM, по-добре не ги слагайте, зашото можете да брикнете телефона си! Ако искате да се добави и за вашия РОМ, моля пишете в оригиналната тема в XDA!!!

*Ако искате да се върнете към стоковия кърнел за РОМ B708, флашнете този архив по същия описан по-горе начин САМО през TWRP:
B708 Stock Kernel

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен даже по голям резултат ми изкара:
[Изображение: bfi1428439692h.jpeg]
Цитирай
#3

UPDATE!!!

Вижте първия пост за повече информация!

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
#4

Успешно инсталиран Angel Kernel V9. Stolt Sleepy Много се радвам за оверклока на процесора до 1.7 GHz.
Дано има и разлика в работата на телефона към по добра Smile
Единственото което ме притеснява е батерията,която предполагам ще пада още по бързо...ще се разбере скоро.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)