Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Lenovo P 70
#76

Да ви имам критериите за чистота!

Prestigio Multiphone PAP5044 DUO
Цитирай
Аксесоари
#77

Smile))))))))

Android4e
Цитирай
#78

хайде и аз май се "прее*ах",като чета ревютата Smile
Цитирай
#79

Защо смяташ че е станало така.Според мен телефона е супер и нито за миг не съм съжалявал,че го имам.

Pocophone f1
Цитирай
#80

Всъщност ако за подобни пари нямаше AQUA M4 на Сони изобщо нямаше да смятам че съм се прецакал. Направих грешката да не проуча модела преди да го взема и поради пристрастията си към Леново и това че Сони са ми силно неприятни телефони взех този. Сега установявам,че камерата е по-зле от тази на стария ми телефон (той беше с 8мп) , чета за проблеми с обхвата,звукът на говорителчето е сравнително кофти и май ми прави проблем сензорът за близост. Някой с подобен проблем? Като говоря по телефона и после се оказва,че съм натиснал 1001 неща. Явно сензорът не бачка много добре. Не мога да отрека и хубавите неща - бърз е и батерията е доста силна.

Аз имам нов проблем. Всеки път като слушам музика и извадя телефона той свети. Евентуално може да ми се е изключил и-нета или да ми се е променило времето за изгасване или нещо такова.
Цитирай
#81

.....или пък да си активирал функцията при двукратно почукване на дисплея телефона да светва.

Lenovo Vibe P1
Цитирай
#82

(2015-06-27, 00:13:03)chochobocho написа:  .....или пък да си активирал функцията при двукратно почукване на дисплея телефона да светва.

Ами в джоба няма как. Прави ми впечатление,че се случва все като ми е включен гугъл мюзик.
Цитирай
#83

И аз да се наредя сред собствениците на тела. Не съжалявай за сонито   m4 aqua. грее като печка и нв се знае до кога. Стига до 58гадуса по целзии. Нали е водо устойчив и жегата вътре няма от къде да излезе. Та Леновото за тези пари е супер.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#84

след като го ползвах почти 90 часа с едно зареждане ми мина ядът Smile Дано следващите ъпдейти ни носят положителни промени
Цитирай
#85

Хайде пишете ме и мен в групата ... не е мой, а на синковеца, ама той не пише тук та ще се брои за мен.

Prestigio Multiphone PAP5044 DUO
Цитирай
#86

Аз също ще се бележа . Купен е от макстелеком.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#87

Колеги, има ъпдейт!
Кой ще пробва пръв?
Да не е близалката???
Цитирай
#88

Ами пробвай и пиши как е.

 
Цитирай
#89

И аз със вас. Wink
Цитирай
#90

Здравейте , пишете и мен.
Цитирай
#91

Здравейте, да се отбележа и аз от вчера притежавам устройството. :-)

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#92

Здравейте,
И аз съм в кюпа от месец и половина. Като цяло съм доволен, тъй като го използвам за работа и забавления (2 сим). Страхотна батерия и доста задоволителна камера за ежедневни снимки (само да отбележа, че снимам и с DSLR). След последния UPDATE не виждам каква е разликата (все още сме с ANDROID 4.4.4).

Xiaomi Mi 10T Pro
Android 10 + MIUI 12.0.6.0
Цитирай
#93

(2015-04-03, 14:03:37)novell написа:  
(2015-04-03, 13:59:46)pavlin0 написа:  Предлагам да се направи раздел и за Lenovo P 70 A .В сега съществуващата тема в раздел " други леново телефони" има около 1000 поста с различно обсъдени проблеми и е много трудно намирането на това което ни интересува.Моля собствениците на този модел да подкрепят идеята.

и аз съм собственик на този телефон и подкрепям идеята с 2 ръце. 1000 поста, 40 страници ... търсенето е главозамайващо
+1
Цитирай
#94

skissiov отдавна имаме собствен раздел, не е нужен подобен цитат...

Android4e
Цитирай
#95

Имам го, от два месеца. Без проблем.
Цитирай
#96

И аз го имам от 3 месеца. Никакви грижи с него Smile

Huawei P9 / Huawei P20
Цитирай
#97

Горд собственик съм от 2 седмици +1
Цитирай
#98

И аз съм нов собственик на машинката, два проблема бих отбелязал. Първо имам бъг с мобилния нет, не се пуска ако не рестартирам телефона. Също така gps-а е малко бавен докато локализира. Камерата прави по-лоши снимки от старата ми нокиа с фенерче. Всичко останало е супер.
Цитирай
#99

От два дена го имам. Прeди това бях със Samsung Xcover 2. Lenovo-то е без забележка и е с класи над Samsung-а във всяко едно отношение. Това за лошата камера е абсолютен мит, бих казъл. А за проблемите с 3G - те не са от телефона, повярвайте ми. Същия проблем имах и със Samsung-а, които е едносимов и всичко се оправи след като минах на режим GSM only. Сега първата ми карта е само за интернет към Виваком а втората за разговори към Мтел. Проблеми както казах - никакви.
Цитирай

За камерата ще кажа, че има още какво да се желае. Ако наистина реално e 13mpx би трябвало да прави по-добри снимки. Ако е така трябва да "бутнат" малко софта...

Android4e
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)