Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Lenovo P 70

Добре... Малко ъпдейт към последното ми мнение за P70-то. Батерията започна да се държи доста прилично след 2-3 цикъла на разреждане. Вече карам по 4 дни с "нормално" натоварване. 4-5 часа подсветка на дисплея, филмчета, клипчета, малко музика, браузване и др. Явно съм я подценил в началото.
Като цяло, бъгове няма.
Все още се чудя как да премахна съобщението за наличие на ъпдейт за Лолипоп без да руутвам.
Цитирай
Аксесоари

Доста е паднала цената му, аз го взех за близо 500 сребърника. Иначе за повечето неща съм съгласен, особено след ъпдейта към лолипоп си еба майката.
Цитирай

Здравейте, отново, колеги. Тези дни се опитах да махна известието на всеки 00:00 часа от денонощието. Руутнах го. Използвах Disable Service и Root Browser (от Play Store-a) Пробвах по два различни метода, но нито единия не сработи. Първо спрях Update Service функцията с Disable Service(не сработи), после копирах един FOTAKill.apk файл с Root Browser и му дадох права, четейки мнения от други сайтове, но също не сработи. На всичко отгоре, батерията започна да пада доста бързо. Предполагам, че руутването не му се отрази добре и за това върнах заводските. Сега е ОК. Но, явно ще трябва да се примиря с това дразнещо съобщение, на всеки 00:00 часа.
Цитирай

Здравейте, отново.

В едно от предишните ми мнения бях писал, че камерата няма опция за зуум. Простете за грешната информация. Малко уточнение. Бутон наистина няма, но може да зумирате като плъзгате двата си пръста. Просто аз бях свикнал да има или физически бутон или бутон за зуум на самия андроиден софтуер за камерата, но единствената опция, която има при мен е тази с плъзгането на пръстите.
Цитирай

@donscot
Много полезна информация, но целта на тази тема е друга. Благодаря за разбирането!
Цитирай

+1 и от мен,много съм доволен от телефона

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Искам да напомня на всички, че това е тема за "записване" на нови собственици на Р70, а НЕ за проблеми, впечатления и други подобни. Neutral
Всичко останало е офтопик!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)