Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестарт проблем с Ноте 4
#26

Колега, аз вчера имах същия проблем след ъпдейт на самсунг s4 до версия 5.0.1 и самсунг ноут 3 до 5.0. И двата тел. започнаха постоянно да се рестартират. Оправиха се когато ги преинсталирах наново но през "boot recovery mode" само че трябваше да избера опцията на преинстал като нов телефон, без да възстановява предишни приложения
Цитирай
Аксесоари
#27

Нали я правиш чиста инсталацията? Пробвай абсолютно чиста и слагай много стриктно приложенията. Едно калпаво ти разваля деня и всичко...

           Note 4 Black & S6 Edge Black and White
            MM 6.0.1
Цитирай
#28

(2015-04-05, 22:01:58)m.dachev80 написа:  Колега, аз вчера имах същия проблем след ъпдейт на самсунг s4 до версия 5.0.1 и самсунг ноут 3 до 5.0. И двата тел. започнаха постоянно да се рестартират. Оправиха се когато ги преинсталирах наново но през "boot recovery mode" само че трябваше да избера опцията на преинстал като нов телефон, без да възстановява предишни приложения

Va Мисля, че говориш за recovery и wipe data factory reset за друго не се сещам, освен да знаеш някакъв нов начин на инсталиране. Ако е така сподели с нас Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#29

Аз вече мисля че е хардуерен проблем,или аз не правя нещо както трябва,пробвах и така както каза ти Колега...преди инсталация фабрични и след,без да инсталирам някакви приложения...

Samsung SM-N910C Galaxy Note IV
Цитирай
#30

Аз мисля, че се дължи на недостиг на РАМ памет. Така, че отивай в сервиза. Няма причина да работи без проблем докато не го ръчкаш и щом го натовариш да рестартира.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#31

Да. Wipe data factory reset през boot recovery. Не е никакъв нов начин. Но щом се получи и при двата тел....
Цитирай
#32

Свали сервизния от един от двата линка, разхивирай го и зареди в Один 3.10  всичко както е на картинката и натискаш старт.Много внимавай кое и къде зареждаш. Следиш два дни без да правиш никакви ресети...ако пак се рестартира в сервиз си го носиш.

Один 3.10 >> https://mega.co.nz/#!R1gAHIJQ!G75CCE2_N9...LUectjMVVA

Mega >> https://mega.co.nz/#!b5JFnYgJ!8rQvdQMfqW...eBdtlbd9nI

Google Drive >> https://drive.google.com/file/d/0B4pn5l_...ROYzQ/view




[Изображение: 563f7ae3a8178cba.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

Пак същата работа колега,направих всичко както си описал...но рестарта пак си продължава..

Samsung SM-N910C Galaxy Note IV
Цитирай
#34

Тогава сваляш фърмуера за оператора от който си взел телефона и го инсталираш...после в най-близкия сервиз на Samsung го оставяш. Да не вземеш да обясняваш как си се опитал да го оправяш с флашвания... казваш, че си му направил два пъти заводски настройки и не се оправя.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

Не в най близкия сервиз, а в магазина от който го е взел.
Цитирай
#36

Още след първият проблем трябваше да върнеш телефона за сервиз!Не е нормално след ъпдеит да прави самоволни рестарти!А и никъде не пише в инструкциите на самсунг след ъпгреид да се прави factory reset!Wipe data(factory reset) system и т.н. правиш когато експериментираш с къстъм ромове!Макар че и аз съм препоръчвал след преинсталация да се почва на чисто!
Истината е някаде там!

Note 3 
Motorola Nexus 6 
Мате 9

Цитирай
#37

Какво стана колега оправиха ли ти телефона ?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#38

Здравейте Колеги.
Днеска си взех телефона обратно от сервиза с големи мъки и чакания,така първият път пристигна за 11 дни...всичко е оправено ужжж..сервизният андроид 4.4.4 е и нямам актуализациите...сменили са просецори и още куп неща...но уви още същият ден   разбрах че телефонът няма звук,сигурно са забравили да свържат кабели или там подобни си казах..после чакане още 20+ дни....но днеска като си взех телефончето ми казаха че са сменили софтуера...от сервиза си знаят само какви експерименти са правили Unknw_mini  Unknw_mini  за сега всичко е наред и дано да е така за напреде..и Благодаря на всички които се опитаха да помогнат...

Samsung SM-N910C Galaxy Note IV
Цитирай
#39

Дано нямаш вече ядове и да си го ползваш със здраве!
Цитирай
#40

Сега пък не работи писалката...отчита че е откачено от телефона но нищо друго..направо вече незнам к'во стаа тукааа.....

Samsung SM-N910C Galaxy Note IV
Цитирай
#41

Искай си замяна! Това вече е смешно. Колко пари си дал, че да ти се подиграват така? Кой знае какви експерименти са си правили.

           Note 4 Black & S6 Edge Black and White
            MM 6.0.1
Цитирай
#42

Като започнете с тези искания за замяна. Как па не се научихте да прочитате туй или онуй законче. При все че е дискутирано в почти всеки раздел от форума...

Телефона, преди да се приеме от сервиз се пробва. Тества се абсолютно всичко. Още по-лесно е при нас с менюто за тестване. Тогава ако беше гледал колегата, сигурно щеще да е в съвсем различно положение.
Цитирай
#43

Айде, пак нас изкара виновни. Очаквах подобно мнение от теб. Според теб в тоя сервиз не трябва ли да оправят проблемите, а не да ги създават? Когато ми се беше случило подобно нещо(2010) от Мтел постъпиха супер професионално и смениха телефона, защото не може 2 месеца без. А и ако аз всичко разчитахме на закончетата, защо тогава това се случва? Разбирам да беше нещо евтино, ама в случая? Един обикновен потребител няма да ходи да рови и да тества в менютата за тест, нали? Защото не всички са наясно със андроид и сервизните менюта. И мисля че имам право да изказвам каквото си искам мнение.

           Note 4 Black & S6 Edge Black and White
            MM 6.0.1
Цитирай
#44

Ама не можеш ли да разбереш, че няма значение една стока дали струва 15 лева или 1500??? Закона е еднакъв и за двете. А един потребител, преди да се подпише в приемо-предавателния протокол при получаване на стоката от сервиз, трябва да провери дали тя работи. А не със затворени очи да се разписва където му посочат.
Явно ти е убягнала мисълта, но ако тогава не беше приел телефона, времето щеше да продължи да тече и след 3-4 дни, щеше да има законово основание за замяна. Сега с чисто сърце те пак имат право да го задържат за 30 дни.
Цитирай
#45

Мисля, че vladdark има право донякъде защото проблема за неработещата писалка може да се окаже инсталирано от потребителя приложение.
Цитирай
#46

Здравейте много странен проблем. Проблема не е с моят Note 4 с на друг е но да дадете някакъв вариант
Телефона е с инсталиран Българсият ъпдейт на Лолипоп!
Проблема е следният оставих го на 90 и няколко % батерия изключих го и на следващият ден го намерих на 0% батерия.
Направих му hard reset пак е същото положението. Мисля да го връщам към 4.4.4 отново, някакви идеи от какво може да е?

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#47

Едва ли може да се каже точна причина за проблем.
Препоръчвам преинсталация на Лолипоп-а, с фабрични настройки преди и след инсталация.
Не инсталирайте "краквани" приложения.

Моя Ноут се държи перфектно с Лолипоп от няколко месеца.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)