Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интернет браузери.Кой е най-добрият.
#1

 
     Кой браузер е най-добрият. Никъде не намирам подобна и актуална тема,нека тук да обсъдим.
Аз лично използвам chrome ,но ако има по-добър от него с радост бих чул мнението ви. Smile
   
 

 

Samsung Galaxy S2 ,Note 10.1.lg g2 32gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Стоковият си е най-добрия.

 
Цитирай
#3

Аз съм с Dolphin и съм много доволен.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Стоковия за мен е най-добър, може да синхронизира отметките с акаунта.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

Колега няма "най",защото всеки има различен вкус и всеки си има и плюсове и минуси.  Това с браузъра е примерно,като при автомобилите  един харесва мерцедес втори БМВ трети друго (давам пример). На компа  съм с Chrome, обаче на телефона не ми харесва. Сега ползвам Опера мини ,виж може да ти хареса.

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#6

Най доволен съм от Opera mobile защото при слабо покритие само Opera се справя най бързо.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#7

Аз ползвам само Хром. Стоковия на Самсунг не е лош, но Хрома съм му свикнал от 1-2 години близо и досега проблеми с него никакви.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#8

Аз ползвам boat browser. Допада ми и е бърз. Стоковия на ЛГ също е много добър. Но хром на този етап не ползвам. Не ми допада интерфейса, чисто визуално както и рам мениджмънта за андроид- "тежи".


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#9

(2015-04-07, 19:27:39)Ивайло69 написа:  Стоковия за мен е най-добър, може да синхронизира отметките с акаунта.
Иво,при G3 стоковия тази опция за синхронизиране на отметките не е ли премахната?Поне аз не мога да я намеря.
Иначе аз ползвам три браузъра на телефона - Стоковия,Долфин и Хром.И трите ми допадат .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#10

+1 за Boat Browser

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#11

+1 за boat browser ползвам го от доста време
Цитирай
#12

И за мен стоковият си е най-добър (поне този на Самсунг-а ми върши работа),вторият ми избор е Хром-а.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#13

(2015-04-07, 18:49:45)DobotoX написа:  Кой браузер е най-добрият. Никъде не намирам подобна и актуална тема,нека тук да обсъдим. 
Подобна тема :

 
Цитирай
#14

Пробвай този напоследък ми е любим.
Цитирай
#15

(2015-04-07, 22:12:23)ganchev написа:  
(2015-04-07, 19:27:39)Ивайло69 написа:  Стоковия за мен е най-добър, може да синхронизира отметките с акаунта.
Иво,при G3 стоковия тази опция за синхронизиране на отметките не е ли премахната?Поне аз не мога да я намеря.
Иначе аз ползвам три браузъра на телефона - Стоковия,Долфин и Хром.И трите ми допадат .

Смени стоковия с някой от някой къстъм плюс този файл (ChromeBookmarksSyncAdapter.apk) и ще се появи опцията за синхронизиране.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#16

Ползвам Javelin Browser Pro и съм доволен.Бърз е и има вградена функция да спира рекламите.
Цитирай
#17

Ама при киткат сомо долфинчето поддържа флаш.
Цитирай
#18

Лошото е че откакто минах на лолипоп делфинчето много често взе да забива по-точно флаша му спира и браузъра се изключва. Иначе точно Долфин си ми е любимия браузър.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#19

Деинсталирай и пак инсталирай Flash Player и ще се оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#20

Krypton anonymous,DuckDuckGo(може основно да е търсачка,но върши работа) и Firefox.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#21

Аз използвам Firefox заради добавките които предлага. Най вече да блокирам всички реклами. Но е леко лагав, когато скролвам и зумвам. Имам и 2 други проблема, вградените клипове на vbox не ми ги зарежда. Пробвах няколко добавки но без успех. Също и когато има постнати снимки в някой сайт немога да слайдяам за следващата. Трябва да се върна на страницата и да заредя следващата.
Държа го само заради блокирането на рекламите.
Цитирай
#22

С киткат съм и долфинчето нещо не ми харесва понякога доста се бави особено ако трябва да отворя фейсбука или пощата на дир.бг. Ползвам го най вече заради поддръжката на флаш плеър но ако има друг браузър с такава поддръжка за киткат бих го заменил.
Цитирай
#23

(2015-06-01, 14:47:06)esil2 написа:  FlashFox, с него можеш и да теглиш клипове например от датата, Vbox, YouTube

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#24

Сигурен ли си че flash player работи на firefox при kitkat?
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • Zavoevatelq
Цитирай
#25

Четеш ли какво съм написал - FlashFox (и да сигурен съм, работи дори и на lollipop), а не Firefox, това са различни приложения!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)