Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чести рестарти
#1

От известно време се  рестартира телефона.И засега не мога да видя зависимост.И в повечето случаи когато е оставен някъде или в джоба.
Не е докато говоря.Не е натоварен.Не е загрял и т.н. Някой имал ли е подобен проблем ?! 
   
 

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
Аксесоари
#2

Какви приложения си свалял последно?

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#3

Някакви оптимизиращи, антивирусни или подобни приложения на телефона?

 
Цитирай
#4

Пак Clean Master се изявява Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

(2015-04-07, 19:50:39)iliev72 написа:  От известно време се  рестартира телефона.И засега не мога да видя зависимост.И в повечето случаи когато е оставен някъде или в джоба.
Не е докато говоря.Не е натоварен.Не е загрял и т.н. Някой имал ли е подобен проблем ?! 
   
 

Абсолютно същото е положението и при мен. Рестартира се винаги когато е в покой. Не ползвам Clean Master, антивирусни програми и живи тапети.

1916 
Цитирай
#6

и при мен се случва,но аз не му обръщам особено влияние,така даже става по бързо мислещ Smile иначе и аз нямам никакви клийнари,антивирусни или живи тапети

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#7

ползвам само Android Assistant .

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#8

Махни го тоя асистент за няколко дни и виж дали ще се оправи

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#9

Откакто имам телефона го ползвам.Едва ли е от него ! А преди това съм го ползвал на старият телефон и няма такъв проблем.

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#10

Имам телефона от месец. От известно време и при мен има подобно яявление. Горе долу на 5-6 дни започва да ми дава проблеми.едно по едно за почват да изключват приложения,започва да бави и се рестартира.след рестартира си работи перфектно отново до 5-6 ден и пак се повтаря цикала. Гледам че има свободна рам 1 гб . Ако някой може да подскаже причина ще съм благодарен. Инсталирал съм клин мастер  да не би да е от него.? 
Поздрави
Цитирай
#11

Ето Big Grin знаех, че Clean Master ще има вина Tongue

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

(2015-04-07, 22:43:24)lycoz написа:  ..Инсталирал съм клин мастер  да не би да е от него.? 
Сега го деинсталирай и пиши дали пак ще има проблем.

 
Цитирай
#13

При мен се рестартира,когато почне да се пълни рамта и играя clash of clans,ама това е бъга на самия андроид..поне се появи след лолипопа...
Цитирай
#14

И аз имам Clean Master, но го използвам само да изчистя кеш веднъж в седмицата, през останалото време е хибернизиран с Greenify, проблеми нямам.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#15

За тези с Clean Master стана ясно , но темата е друга и аз го нямам това приложение.
Със сигурност проблема ми едва ли е в Android Assistant.Някакви предложения ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#16

Върни заводски настройки.

пп: Във форума на сони един е писал, че е бил софтуерен проблем и след префлашване се е оправил.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#17

Ще чакам Lollipop да се появи и за теленор и го флашвам и тогава ще видим Smile

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#18

Защо ще чакаш теленор? Флашни си за друг регион...
Цитирай
#19

Защо да си правя живота труден а Wink

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#20

И при мен от нищото започна да ми се рестартира телефона.Даже не съм инсталирал в близките дни приложения,а подобните "клийнъри" не са и близвали телефона от самото начало.


Цитирай
#21

казах вече, трябва префлаш

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#22

Чудя се дали префлаша да не е на 4.4 ...


Цитирай
#23

Моите опасения се потвърдиха.Мрежата на Теленор.Не знам дали другите са на Теленор.Втори ден съм извън Сф и нито един рестарт.
Същото така и в определени райони на Сф също нямам рестарти.Живея в Св.Троица и там са рестартира.Работя в Лозенец и там няма рестарти.Явно нещо има в самата мрежа която го кара да се рестартира.

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#24

Ами не - аз съм на Мтел, телефонът е Вивакомски.Върнах на 4.4.4 и нямам проблеми вече 2-ти ден.При префлаш на 5.0 не мога да потвърдя.


Цитирай
#25

Проблем с рестарти вече 6-ти ден нямам. Дадох repair през PC Companion. Явно при OTA ъпдейт връщане на заводски настройки не помага (поне при мен). Най-добре ъпдейтвайте  до близалката през компютър.

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)