Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony z2 заключена към Vodafone Uk
#1

Здравейте, въпроса ми е далеч от това да ми дадете програма или някакъв сайт за отключване. Интересува ме има ли човек в форума който срещу определена сума ще ми отключи телефона или да ме насочи към човек/сервиз който може да свърши работа! Пробвах от йбей срещу имеи и £7.50 пращат код но тъй като имало някакъв проблем не можа да се осъществи отключването.
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Попитай за цена в тази тема, никой не се е оплакал до сега Smile >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=57186

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Приятел, как си го намерил този за £7.50?
Още преди да беше платил щях да ти кажа, че е нямало да стане.
Цените започват от 50 лв и нагоре.
Цитирай
#4

Ами излезе ми първи при търсене в ибей, отключвал съм от него една моторола G  за £0.99 но за сонито нямал връзка с сървъра на водафон както и да е ще пробвам услугите на сайта от колегата.
Цитирай
#5

Благодаря на колегата за това че ме насочи към този сайт unlockonline.info човека е изключително точен, спази си сроковете и направи невъзможното за разлика 3-ма човека който предлагаха тази услуга но не можеха да ми свършат работа . Благодаря
Цитирай
#6

Колеги исках да ви попитам след като съм използвал всичките опити за отключване с код на телефона има ли друг вариант за отключване в сервиз и т. н мерси.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)