Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ноут н8000 след ъпгрейт до 4.4.2
#1

След ъпгрейт на андроида и стигна 4.4.2 на Самсунг галакси ноут 10.1GT-N8000, след работа около 24ч. се изключи сам и като тръгна да го включвам стига до снимка 1(     ), а ако натисна старт бутона + волуме даун стига до снимка 2(     ) и 3(     )  като при двата случая съм чакал по 1 ден.... и нищо не помогна :/ Някакви идеи имате ли как да го оправя?! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! 

Не губи днешното щастие, заради неизвестното бъдеще..
Цитирай
Аксесоари
#2

Помогнете моля ви :/

Не губи днешното щастие, заради неизвестното бъдеще..
Цитирай
#3

Здравей, това на снимка 2 и 3 е Download Mode (Odin Mode). Той се използва за флашване с Один. Ето тема как става това - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950. Колкото и да чакаш, теблета сам нищо няма да направи. Като начало изключи таблета, вкарай го в Recovery mode (Volume UP+Home+Power), направи ресет (wipe data/factory reset) и го рестартирай (reboot system now). Първото зареждане след ресета мисля, че ще бъде малко по-дълго от обикновено. Ако това не помогне, може да пробваш да флашнеш друг стоков софтуер с Один.

D_coffee
Цитирай
#4

Не мога да стигна до wipe data/factory reset , а през один ми дава грешка като се пробвам да го роотна,защо незнам ...


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Не губи днешното щастие, заради неизвестното бъдеще..
Цитирай
#5

Защо не можеш да влезеш в рековъри? Кое по-точно не става? Пробва ли да инсталираш друг стоков софтуер с Один (рутването и инсталирането на стоков софтуер с Один са две различни неща)?

D_coffee
Цитирай
#6

Колега влез в Настройки >> Архивиране и нулиране  и му дай Фабрични настройки. След ъпдейт се прави ресет като това изтрива всичко от устройството.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Възможен ли е някакъв начин за връщане/даунгрейд/ към Джели Биин.При мен при флашване с один по описания начин ми дава грешка.На таблета в червено изписва " SW REV. Invalid magic string." В один изписва това:
<ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..
<ID:0/004> Initialzation..
<ID:0/004> Get PIT for mapping..
<ID:0/004> Firmware update start..
<ID:0/004> SingleDownload.
<ID:0/004> tz.img
<ID:0/004> NAND Write Start!!
<ID:0/004> sboot.bin
<ID:0/004> FAIL!
<ID:0/004>
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
От там на татък единствената оправия е да се флашне с текушия софт от преди неуспешния опит, защото устройството не може да буутне.
Цитирай
#8

Колега, оправи ли го? Имам същия проблем?

Samsung Galaxy s IV Black
Цитирай
#9

@airdust колега все още не съм го решил този проблем ,но стигнах до заключението ,че е изгоряла паметта на самото устройство , а се оправя с повече пари от колкото струва като цяло ....

Не губи днешното щастие, заради неизвестното бъдеще..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)