Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Реплика ли е Samsung galaxy s3 който имам?
#26

Дам, изглежда са те метнали. Лошо. Търси си парите от продавача.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

Цитат:Screen Size 4.08inches
Screen Resolution 480 x 854
Screen Density 240 spirit
Total ram 232 mb
Available Ram 13mb (5%)
Internal storage 0.16Gb
Available storage 0.10(70%)
нещо не е както трябва май ... 

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#28

(2015-04-11, 10:31:25)krokifena написа:  нещо не е както трябва май ... 

То си го пише ясно: Hardware mt6575 = MediaTek MT6575

S3 няма версия с MediaTek, което значи 100% менте са му го пробутали.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#29

(2015-04-11, 10:58:47)centur написа:  
(2015-04-11, 10:31:25)krokifena написа:  нещо не е както трябва май ... 

То си го пише ясно: Hardware mt6575 = MediaTek MT6575
Добре а това поправимо ли е по някакъв начин или просто за боклука.

S3 няма версия с MediaTek, което значи 100% менте са му го пробутали.
Цитирай
#30

Дам,още като започна,че версията на андроида е 4.2.1 и при стартирване изписва Android вместо Samsung си беше съмнително.А този процесор MTK,както е казал centur,слага точка на спора,100%-ва реплика.Не знам за колко лева са ти я пробутали,но дано успееш да я върнеш...

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#31

Добре а поне мога ли да направя нещо с езика да е на български и нещо с Забиването може ли да се стори интересно е че забива единствено при игрите при друго не

Да Звънях на този дето го купих каза че телефона бил Английска версия и не бил реплика.Еми минах се с 100лв
Цитирай
#32

Е,цената от 100лв. не те ли усъмни?Поне да беше излъгал,че е версията за Америка,но явно и той толкова разбира : )
По въпроса с българския език,еми щом китайцитв не са му сложили,вариантите са два.Да инсталираш програмата MoreLocale2 и да ти преведе поне част от менютата или да намериш къстъм ром с български език.Но,като се има предвид,че телефона е не известен китаец,второто е мисия невъзможна Smile
А,относно забиванията,явно толкова си може телефончето.

По-добре го връщай и за 200-250лв. си вземи една истинска S3-ка.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#33

Трудна работа да го върна човека е от Пловдив даже незнам къде живее нито нищо а аз от Пазарджик ние се срещнахме по средата да та ни е одобено на двамата.На вероятно няма да мога да го върна Еми ще бере прах у нас и това ще е.

Да осъмних се но човека каза че му трябвали спешно парите и за това го е дава толкова евтино.
Цитирай
#34

Total ram 232 mb
Available Ram 13mb (5%)


Как няма да забива....ще ти забива не само на игри виж колко РАМ има и колко свободна. Кой е този от Пловдив, как може да лъже така. Обади му се и кажи, че ще пуснеш жалба в Полицията, ако не ти върне парите. Кажи му до Понеделник вечерта, ако не ти се обади във Вторник сутринта си в Районното управление. Оставиш ли се така ще си страдаш винаги.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

Опа моя грешка от Кюстендил е ****** Някои си Георги Георгиев
Звънях му сумата пати дигна един път и след това не вдига
Цитирай
#36

Станалото , станало . Ти си виновен , колкото и измамника ( може и той да е заблуден и даже да не е разбрал , че продава менте) . Тази случка ще те научи да си по-бдителен и да се поинтересуваш малко , преди да си дадеш парите така. Не искам да те виня , просто ме е яд като прецакват така хората , по-такъв абсурден начин. А за цената втора ръка S3-ки могат да се намерят за не по-малко от 200 лв. Следващия път , когато си купуваш телефон , кажи на някой приятел , който разбира да те посъветва , за да си спестиш разочарованието. Другото , което може да направиш да се поразровиш из нета и да поглднеш малко оферти , реални цени и ревюта. А най-сигурното е да отидеш до някой официален магазин и да си вземеш от там ( по-скъпо е но имаш гаранция , че може да си отстояваш правата ) А този измамник заслужава публично порицание , НО за съжаление има много като него , а също и доста неинформирани хора като тебе Sad Извинявай , ако съм те засегнал , но ти пожелавам следващия път да имаш повече късмет и да внимаваш повече Smile Успех и не се ядосвай ( вещ е все пак само )

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай
#37

Кажи му, че телефонът е реплика и ако не иска да има проблеми с полицията да ти върне парите обратно, а ти телефона.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#38

Напиши му sms и му кажи, че ще отидеш в Полицията, но наистина трябва да отидеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#39

Да написах му и мисля сериозно да се заема с това.Благодаря на всички помогнали и весело изкарване на празника.
Цитирай
#40

Имате ли черно на бяло писано, че ти дава оригинал ?
Че това е малко свирено положение.
Плащайки ти си се съгласил и си го взел.
Твоето незнание не те оневинява и си носиш вината.
А ментета всеки продава и това не го прави мошеник или крадец, ако ти е казал, че е оригинал е вече друго.
Но пак няма да има ефект мисля, отвори продавалника и виж форума е пълен с ощипани хора.
Цитирай
#41

^Както каза колегата над мен, ако няма черно на бяло писано, полицията нищо няма да направи. Ще те разиграват няколко месеца и накрая нищо няма да се получи. И въпреки това нищо не ти пречи да опиташ. 

И другия път преди да направиш подобна покупка първо попитай някой различен от продавача дали телефона е реплика или не. Винаги може да попиташ тук във форума. Smile

D_coffee
Цитирай
#42

Да каза ми че е оригинален.И аз мисля че полицията няма да направи нищо но ще опитам да видя какво ще стане.И вече със сигурност преди да зимам телефон ще се допитам до вас.
Цитирай
#43

 
   Здравейте, взех си S3, която не мисля, че е реплика, но не мога да разбера какъв и е модела, защото искам да и сложа друг ром.

Ако някой може да ме светне какъв ром мога да му сложа Rolleyes , ще съм благодарен.
Ето и снимки:
         
         

   
 

 

 

 

 

 
Цитирай
#44

Здрасти! Според снимките телефона е оригинален. За да му сложиш къстъм ром трябва първо да го ъпдейтнеш до последния стоков андроид 4.3 защото от снимките се вижда че е още с 4.0.4. Това може да направиш като прочетеш важните теми как се флашва стоков ром с Один. След което следва инсталиране на ново рекавъри - TWRP или CWM като първото е за предпочитане и чак тогава вече инсталация на ром по желание.

Успех!

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#45

Аз това не съм го виждал друг път !?!   Smile   Когато влезеш в Download Mode какво ти изписва най-горе GT-i????



[Изображение: 47d96d441aa1623a.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#46

Телефона съм го взел втора ръка, и си беше роотнат, само му смених recovery-то защото ми направи проблем и заби в старото и нямаше мърдане. Идеята е, че пише модел: SHV-E210S, а това е Корейски модел, а е закупен от Техномаркет, и е с 2GB рам.На кутията, на телфона пише GT-I9300 и се обърквам какъв е всъщност. Big Grin


   
Цитирай
#47

Това къде ти го пише в Odin Mode ли?  Тази снимка ти ли я прави?

Иначе ето тема как да го конвертираш в i9300 >> http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...1-t3030694

Според мен като си му инсталираш неговия си SHV-E210S с Один ще ти стартира нормално след ресет от рековъри, но това е мое мнение и не мога да го потвърдя Smile

Какво му е на телефона , не работи ли в момента?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#48

Да в Один мод, аз съм я правил, работи си перфектно.
Въпроса е ром за SHV-E210S  или за GT-I9300 да му сложа, защото май има значение.

Цък Този KitKat 4.4.4 дали ще стане да го сложа направо върху моят "сандвич" 4.0.4 Visslar
Цитирай
#49

Предполагам, че няма да има проблеми, но само предполагам...аз лично не съм го правил Smile Ето тук по-богат избор >> http://www.sammobile.com/firmwares/database/SHV-E210S/

И има голямо значение да му инсталираш точно неговия за да не си го носиш само за тежест после в джоба Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#50

Здравей, да попитам дали трябва да гледам и тези неща,защотото в сайта който ми прати пише CSC и PDA, трябва ли да са същите като моите или това е без значение?


   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)