Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo yoga tab 2 8* Излагация на Леново
#1

 Здравейте, пиша просто да се оплача и да предупредя при покупката на въпросния таблет. Първо взех го кара няколко дена и започна да се изключвя сам и трябваше да се пуска с power+ volume. По няколко пъти на ден. Върнах го за рекламация, след което преинсталираха софтуера и ми бяха сложили някакъв със много ситен шрифт на всичко, та трябваше на другия ден пак да го върна. Оправиха го взех, работи около седмица и сега огасна и няма никакво пускане... Та за месец и половина е ползван около 2 седмици. Много съм разочарован от Леново и таблет за 580 лева... 
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

А откъде го купи?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#3

Това е проблем при yoga 2 таблетите. Аз имам 10" и след последните ъпдейти започна да се рестартира, изключва и забива. Уж е софтуерен проблем и работили над фикс на проблема, ама да видим. Пуснах тема във форумите на леново, където доста хора се оказаха да имат същите проблеми. Може да прочетеш тук:
https://forums.lenovo.com/t5/Android-Yog...-p/2052342

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#4

От технополис го купих. Благодаря за препратката ще ги прегледам, но за съжаление дали е софтуерен или не проблемът е на лице, а за този клас все си мисля, че не трябва вече да има подобни проблеми.
Цитирай
#5

От опита ми с Леново устройства и времето прекарано по форуми за леново устройства, трябва да кажа, че леново имат проблеми със софтуера като цяло. За телефона ми така и не изкараха читав ROW ром и го зарязаха.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#6

Е аз тъкмо исках да си купувам такъв таблет...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#7

Таблета като таблет е доста готин, но софтуера е проблемен, дано да го оправят, защото ми харесва и не искам да го връщам...
Цитирай
#8

И аз се надявам да го оправят. Китайците в момента бета тестват лолипоп. Иначе е супер удобен за ползване, Моя 10" съм го забравял 19 дена без да го зареждам и беше жив. В момента е на 12часа in use и  16 дена и 13 часа on standby.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#9

А някой изпробвал ли е вградения прожектор в 13-инчовия вариант?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#10

Ето едно ревю: https://www.youtube.com/watch?v=a42qZIA_toc

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#11

(2015-04-24, 18:08:41)madmax написа:  Ето едно ревю: https://www.youtube.com/watch?v=a42qZIA_toc

Това съм го гледала, но се чудех дали някой няма впечатление от личен опит Smile

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#12

При цени от 1000 лева едва ли ще намериш много такива.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#13

Дойде нов ъпдейт за 10", би трябвало и за 8 да е дошъл или да дойде скоро.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#14

Да дойде и за 8 най-накрая сега ще видим как е Smile
Цитирай
#15

За сега уж са добри отзивите.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#16

Отзивите са, взех 10 инчовия.,е те такъв боклук няма. Софтуерът е отвратителен, а дисплея няма никаква защита,драска се от въздуха . СД картата е мангалска работа, тука има тука нема. Има карта, нема карта. Самсунг Ево, в телефона работи без проблеми. Не купувайте това "нещо".
Цитирай
#17

Нищо не ти се разбира? Какво искаш да кажеш, че не ти харесва таблета или, защото аз съм доволен проблема е в теб явно. Какво значи "СД картата е мангалска работа", защото моята си работи много добре. Таблета е перфектен като се има в предвид и цената му, само чакаме лолипоп да видим как ще се справя интелския процесор.
Цитирай
#18

и аз съм много разочарован постояно някакви пролбеми забивания рестартирания "замръзвания" и тн...пълна скръп

HTC One
Цитирай
#19

(2015-04-24, 12:14:14)Lupita написа:  А някой изпробвал ли е вградения прожектор в 13-инчовия вариант?

Аз имам този таблет отскоро,много съм доволен от всичко дисплей,прожектор,звук,единственно ме притеснява че батерията не държи толкова много,както е по характеристики. Иначе е супер засега.
Цитирай
#20

А колко време ти кара при включен прожектор или не си пробвал? Мисълта ми е дали може да се изгледа един филм от 2-3 часа без да падне батерията?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#21

Мисля,че е еднакво дали на дисплея или с прожектора ще гледаш филм.Не съм пробвал.При сърфиране в нета ми пада батерията за 4-7 минути с 1%. Ще тествам по-нататък.Иначе е много бърз.Отваря всичко светкавично.
Цитирай
#22
Wink 

Здравейте, определено 13 е уникална на прожектор гледах доста филми издържа си цял филм да не кажа два.Дисплейя е много готин ама гълта яко батерията повече от прожектора все пак е 2к,софтуера е боза леновска слаби са там.

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)