Анкета: Притежавам: - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Galaxy S6 Black Sapphire
35.78%
122
35.78%
Galaxy S6 White Pearl
9.97%
34
9.97%
Galaxy S6 Gold Platinum
11.73%
40
11.73%
Galaxy S6 Blue Topaz
5.87%
20
5.87%
Galaxy S6 Edge Black Sapphire
21.41%
73
21.41%
Galaxy S6 Edge White Pearl
3.23%
11
3.23%
Galaxy S6 Edge Gold Platinum
7.62%
26
7.62%
Galaxy S6 Edge Green Emerald
4.40%
15
4.40%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Galaxy S6

+1 Galaxy S6 Edge Black Sapphire от мтел

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай
Аксесоари

Днес с протокол ми замениха HTC-то със Samsung Galaxy S6 Edge Plus Black Sapphire от Telenor!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Здравейте съфорумци.След дълго отсъствие в андройд средата Виваком ми предложиха добра оферта за s6 gold от 700лв с преподписване на договора та се чуда дали да го взимам. ОТ 3 години не съм ползвал тази ОС и сякаш ми се иска да пробвам пак, преди това ползвам windows phone(lumia930), a сега съм с iphone 6 plus. Та питането ми е заслужава ли си да мина от ios към android?
Цитирай

Ами зависи от Плана и вътрешната памет на апарата които ти предлагат! Ама ако питаш мен вземи по новия модел , защото сега излиза седмицата, цените ще паднат след 3-4 месеца, а те гледат да разкарат по старите модели.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Ами 32ГБ е версията само не знам нещо по специфично трябва ли да се гледа в сериите на модела.Паметта не ми е проблем аз в момента съм с iphone 6 plus 16 gb и ми е съвсем достатъчна, игри не играя единствено в интернет влизам и Фейсбук за това го ползвам основно
Цитирай

Не каза каква е месечната такса на тарифния план?!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

24лв Vivacom Smart M
Цитирай

Ако айфона ти е още здрав, според мен няма смисъл да купуваш телефон от същия калибър горе долу.....  Или посъбери някой лев още и вземи по новия както аз взех едж плюс 32 гб, а може и седмицата да изчакаш..... ама ако не ти се дават толкова пари си карай с айфона.
Виж първо и другите оператори какво предлагат, теленорци също имат добри оферти.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

(2016-02-28, 14:56:41)yordan4002 написа:  Здравейте съфорумци.След дълго отсъствие в андройд средата Виваком ми предложиха добра оферта за s6 gold от 700лв с преподписване на договора та се чуда дали да го взимам. ОТ 3 години не съм ползвал тази ОС и сякаш ми се иска да пробвам пак, преди това ползвам windows phone(lumia930), a сега съм с iphone 6 plus. Та питането ми е заслужава ли си да мина от ios към android?

Ако имa чалъм взимай S6 Edge + или S7 Edge някак си не мога да възприема от по голям дисплей да се премине на по малък. Само трябва да видиш там вече каква ще е цената.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Ами сякаш ми е доста голям 5.5 пък и Ios доста скучна аз обичам разнообразието.Реших да се върна в стандартните 5 инча, който преди ползвах
Цитирай

Ами взимай S6 тогава щом си мераклия и не ти се чака седмицата, пък и офертата която са ти предложили от Виваком наистина е добра.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Стой си с ябълката. Определено.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

(2016-03-02, 00:20:22)gazibarev написа:  Стой си с ябълката.  Определено.

Янълката няма да я махам ще си я държа ако нещо не ми допадне s6 се връщам пак на нея, ще ми се нещо по разчупено да ползвам ios много еднообразна иначе пък е доста пъргава
Цитирай

отново съм в играта с s6 edge Gold Platinum
Цитирай

+1 Galaxy S6 Gold 32GB от Vodafone UK

Nokia 5800 xpressmusic >> HTC ONE X>> Samsung Galaxy Mega 6.3 >> Sony Xperia Z2 >> Samsung Galaxy Alpha >> Samsung Galaxy S6 >> iPhone 6S


Цитирай

+1 Galaxy S6 Black Sapphire от Мтел. 
Цитирай

+1 S6 black 32gb
Цитирай

+1 Galaxy s6 edge black sapphire

Galaxy s6 edge
Цитирай

Ха, вчера си взех едно Галакси S6, ей тъй че беше евтин от един приятел.
Бих казал батерията е под всякаква критика!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

+1 White 32GB ...батерията - ад !

Samsung Galaxy S6
Цитирай

+1 Galaxy S6 Edge Gold Platinum



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
Wink 

Здравейте, нов съм във форума и ако съм объркал мястото за постване на темата моля администраторите да ме извинят.
Моят въпрос е следният. От два дена имам SGS6E+ и си се кефя, но забелязах, че камерата има само два режима на работа - Auto и Panorama. Няма бутон Download за свалянето на други режими. Актуализирал съм софтуера до последната версия. Възможно ли е от това да има някакъв проблем или е нещо друго. Ако някой се е сблъсквал моля да даде съвет. Опитах да търся в app но мисля, че Samsung не биха допуснали да бъдат сваляни режими на тел. от app store. Дайте съвет. Благодаря Ви.
Цитирай

Тегли от Samsung Apps

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

+1 Galaxy S6 Gold Platinum 32GB
Цитирай

+1 SGS 6 White Pearl 32GB много съм доволен !!!

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)