Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам нужда от помощ - samsung s4, lg g2 или samsung note 3 neo
#1

Здравейте колеги. Направо на въпроса - кой от трите да избера? Ще преподписвам на виваком на net & call xl. Бюджета ми е 500 лв някъде. Телефона ще се ползва за всичко.

Знам че note3 neo е по-слаб спрямо другите 2, но е около 400 лв. При него има и друго - трудно ще се намери във вивата, така че май той отпада.

За с4 ще дам 510 лв, а за г2 560 лв някъде. Кой от двата бихте ми препоръчали? Какви са + , - и кой от тях е така да се каже "по-дефектен и проблемен"?
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих ти препоръчал лг г2, батерията е много по-добра, по-бързичък е и според мен екрана е по-добър. Knock code също е голям плюс. Няма слот за карта памет, така че, ако 16гб, от които ползваш 11 няма да ти стигнат си купи с4. Има много теми за избор между тези два телефона във форума виж ги и тях. Smile

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#3

Здрасти колега от изброените ти препоръчвам г2, но погледни и г3 един колега го продава тук във форума за 569 лв с гаранция. И аз като теб гледах г2 и дадох още стотина лв и си взех г3. Успех.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#4

Аз също бих те посъветвал да погледниш раздела за продажби. Има много добри оферти за телефони които нямат драскотинка.
LG G2 е една идея по-добър от S4, но лично на мен не ми харесва интерфейсът им особено последният UX 4.0.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#5

Здравейте колеги. Имам нужда от съвет и ще пиша тук в тази стара моя тема. Търся си телефон и ме привлякоха предложенията на мтел до края на месеца за отстъпки на телефони самсунг.
Телефоните които си набелязах са с плана за 15 лв. на месец:
1 - samsung galaxy s 4 ve - струва 380 лева (насочил съм се към него за сега сякаш)
2 - samsung galaxy note 3 neo - струва 450 лева (мисля че е по-слаб хардуерно от с4, а и струва повече пари от него)
3 - лг г 2 - струва 440 лв (хардуерно е по-добър от с4, но паметта му ми идва малко)

Това са трите модела. Според вас кой е най-добрия избор за покупка ? 

Телефона ще се използва за всичко - разговори, социални мрежи, слушане на музика, браузване, навигация, много снимане, играене на игри, четене и редактиране на документи и т.н.
Цитирай
#6

Ценово най - оправданият избор е SGSIV, разликата между тази цена и цената втора ръка е малка.
От друга страна, според скромното ми мнение G2 е по - добрият телефон. Обаче е с малко памет и по - висока цена.
Неото също върши работа и ако искаш по - голям екран, тогава вземи него.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Щом обичаш да снимаш много и да слушаш музика,определено 11гб. ще са ти малко в G2,а да не говорим,че като му инсталираш приложения ще ти остане още по-малко място.Вземи S4-ката,цената е повече от добра.Ако искаш голям екран тогва Neo-то,така или иначе и S4 и Note 3 Neo,ще се справят с нещата,за който ще ги ползваш.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)