Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Weather няма Widgets [ ViperRom ]
#1

Здравейте колеги ! Инсталирах Вайпър ром М8 4.30  и нямам уиджет-и за времето. Самото приложение го имам , махах го и пак го инсталирах , чистих кешови данни , но така и не ми показва тази опция за добавяне към началния екран.  Някакви идеи как мога да ги върна ? Знам , че в магазина е пълно с най-различни уиджети ,но точно тези са ми любимите и ми най-харесват.
   
 

Iphone X Space Grey 
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам защо при теб не работи. Самото приложение е вързано с hTC Weather и hTC Location, т.е. ако липсва някоя от тях няма да работи.
Цитирай
#3

Мисля,че при инсталирането на рома (този съм го слагал само веднъж и не съм сигурен дали и на него е така)е имало отметка да не бъде инсталиран уиджет-а.Инсталирай го на ново и гледай кои приложения и уиджет-и са чекнати да не се инсталират.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#4

При мен си ги има всички уиджети. С последния Viper съм.
Цитирай
#5

(2015-04-18, 16:55:43)smokie написа:  При мен си ги има всички уиджети. С последния Viper съм.

Да ама той май пита за ето това и наистина го няма. Не знам дали изобщо има ром за М8 с този прекрасен уиджет
[Изображение: rosie13-weather-widget.jpg]
Цитирай
#6

Има един перфектен и много добър - казва се Sense Flip Clock
https://play.google.com/store/apps/detai...ockweather - използвах го 2 години с други телефони.
Има много подробни професионални настройки, много по-богат е от бледото, бедно копие в сегашните hTC.
Видео какво предлага - https://youtu.be/rXeIY_e5pCs - от автора на програмата xdroid27
Цитирай
#7

Това което си посочил е  несравнимо с това, което аз съм постнал! Красотата на оригинала  на сенс 3 е безпорен/ говоря за уиджета  за времето/. Но в крайна сметка  всичко е въпрос на вкус и се чудя защо изобщо го премахнаха.
Цитирай
#8

(2015-04-26, 20:50:45)supervizor написа:  Това което си посочил е  несравнимо с това, което аз съм постнал! Красотата на оригинала  на сенс 3 е безпорен/ говоря за уиджета  за времето/. Но в крайна сметка  всичко е въпрос на вкус и се чудя защо изобщо го премахнаха.

Защото заради такива "глезотийки" Сенса става тромав. Тогава пък ще се оплакваме колко е лагав. Така си е перфектно според мен. Лично мнение.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#9

И аз съм леко разочарован, че hTC дотолкова са решили да пестят тока, че са се отказали от "глезотийките". Около 2 г по принуда бях с други телефони (не hTC), на всички слагах този чудно хубав Widget - Sense Flip Clock, само и само да ми наподобява на Sense. Така се уверих, че не просто наподобява, ами в момента е единственото, дори за оригинални hTC апарати, което да ти даде усещането за хубавия, стар Sense Widget за времето. "supervizor", недей се прави на неразбрал, тук не е олимпиада да се сравняваш или изтъкваш, разбери, и аз като теб съм разочарован, разбрал съм много добре какво казваш, и казвам какво ми е решило на мен проблема. Това е.
Пестят хората. Тока не стига. Резолюцията е огромна и всичко това хаби маса ток.
Цитирай
#10

Не съм имал намерение да се изтъквам или засягам някого! Говорихме за красотата на уиджета. Fancy Widgets/платената/ много наподобява стария сенс,има анимацийки,чистачки и прочие.
Цитирай
#11

Ами самия ром го инсталирах 3 пъти , но резултата е един и същ.Даже в арома чеквам да се инсталира с Нова лаунчъра ( не показва сенс опция и трябва да избирам между Nova и Apex),но щом инсталирането завърши нямам хоум скрийн...Т.е нямам лаунчър - нито сенс , нито нова , нито другия...Това лесно се оправя - изтеглих Sense home от маркета. Обаче прословутите уиджети ги няма и това си е.Като цяло всичко имам инсталирано ... всички локации работят...приложението го имам...не знам откъде идва проблема.Убеден съм , че в арома чеквам всичко както трябва.

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#12

Сенс опцията е по подразбиране, нищо не трябва да маркираш.От там ти идва проблема, като маркираш някой друг лаунчер, ти изтрива сенса и затова нямаш уиджети.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#13

Мм за това не се бях сетил.Благодаря ти колега ! Колкото и да не ми се иска , ще трябва нов флаш май.



EDIT: Точно така и се получи ... след новия флаш се оправи. Благодаря !

Iphone X Space Grey 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)