Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Update b248! Да ъпдейтваме или не?
#26

Б256 и съответно Б260 имат ли БГ меню?

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, 
как да го актуализирам до б260 ? И ще има ли "лолипоп'' за нашите телефончета ?
Цитирай
#28

(2015-09-21, 09:21:02)kyosev написа:  Б256 и съответно Б260 имат ли БГ меню?

Да. Имат бг меню.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#29

Има нова версия 263
Цитирай
#30

И при мен излиза 263. Някой пробвал ли е да актуализира рутнат телефон с отключен bootloader? Питам, защото имам таблет Lenovo s5000 и при опит за ъпдейт след като го бях рутнал, ъпдейта мина успешно, но таблета изпадна в бутлуп и се наложи да го префлашна, което е досадно и заема време. Интересуваме и дали ако все пак мине ъпдейта рута се губи?
Цитирай
#31

За кой регион се води версията с ъпдейта?

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#32

Еми идва като ъпдейт на вивакомските телефони. При мен ми я предлага да я сложа върху 239.
Цитирай
#33

Питам защото аз съм със B260. За това попитах.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#34

Ако телефона е купуван в БГ би трябвало да ти излезе 263.
Цитирай
#35

Някой инсталирал ли е 263, защото ми излезе и се чудя какво да правя, доволен съм си от 248.

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай
#36

В момента я качвам 1 седмица бях на б256 и се държа добре.
Цитирай
#37

Най-сетне, получих и аз преди час и сега го пуснах да се тегли.
Дано поправя грешките на предния ъпдейт, че телефона лагваше и забиваше яко.

1. Подобрено действие при роуминг.
2. Подобрена стабилност.
Това са нещата които поправя ъпдейта.
Цитирай
#38

Добавя и функция в настройките за OTG
Цитирай
#39

Пак да питам. Някой с рут и отключен bootloader да се е престрашил и да го е сложил?
Цитирай
#40

(2015-09-26, 16:39:31)opteron написа:  В момента я качвам 1 седмица бях на б256 и се държа добре.

Колега от къде си я дръпна за да си я сложа и аз

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#41

Някой качи ли го в крайна сметка,да каже кво е положението?

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#42

(2015-09-26, 20:44:39)mrasnikavip написа:  Колега от къде си я дръпна за да си я сложа и аз

Няма откъде да си я дръпнеш. Идва ти като ОТА ъпдейт през телефона. Може ръчно да провериш.
Цитирай
#43

При мен няма как да дойде автоматично защото съм с версия 260!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#44

Аз ъпдейтнах от Б248 към Б263, ОТА. Телефона ми е рутнат, с отключен лоудер. Няма проблеми при ъпдейтването, всичко се запазва, вкл. руута.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#45

Аз ъпнах, но е много рано за да споделя впечатление.
Цитирай
#46

Това е супер @kyosev. Явно Huawei са доста по-отворени от другите производители. Сравнявайки мениджъра на телефона на g7 с алтернативното приложение на galaxy s6 също се вижда как Huawei мислят и за разбиращите потребители, а не само за "блондинките".

Малко впечатления относно процеса на ъпдейт и резултата. Изтеглянето на ъпдейта беше изключително бавно.Дали заради многото теглещи или заради разстоянието до Китай не се знае. При първото стартиране телефона доста лагваше. След като бях принуден да рестартирам след включването на OTG опцията телефона си работи както преди. Не е ясно за какво изобщо са сложили опция за OTG в настройките. По-смислени щеше да бъде да добавят бутон за NFC в щората а също и да излиза постоянна нотификация ако закачиш флашка и при натискане на нотификацията да се демонтира флашката. Глупаво е всеки път да се ходи в настройките.
Положителни впечатления:
1.По време на инсталацията на ъпдейта стоковото рекавъри изписваше вида на операцията която се извършва в момента.
2.Въпреки рута и отключения бутлодер ъпдейта мина без проблеми.
3.Всички настройки са си на място.
4.При отваряне на списъка с последните приложения свободната памет е изписана в мегабайти когато е под гигабайт. Преди пишеше 0,87ГБ, а сега е 870МБ.
Отрицателни впечатления:
1.Батерията е зелена по време на зареждане. Преди беше бяла. Ще пробвам и с други теми, защото не ползвам оригиналната, но изглежда това е някаква новост.
2.Появиха се някакви приложения и икони, които не съм искал. Дразнещо е след ъпдейт да ми пробутват пак bitcasa. Другите две икони са линк към някакъв сайт с някакви безплатни игри и някакво облачно приложение за бележки.
3.Разни дребни бъгове изобщо не са оправени.Например ако имаш повече от четири събития в един ден в календара няма как да ги видиш, защото календара не позволява скролиране и се виждат само четири задачи/събития.
Цитирай
#47

Изтегли се за 5/6 минути.
Цитирай
#48

При мен за сега всичко е нормално, нямам проблеми с ъпдейта, може би малко по-пъргава работа и по-добра батерия, направих 24 часа с 8 часа екран.

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай
#49

Antutu ми дава 1000 точки повече след ъпдейта, не че е нещо важно де

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#50

Б263, струва ми се че са подобрили автофокуса на камерата, никакво подобрение във перформънса/лично мое мнение/  излишен бутон OTG в настройки. Общо взето излишен ъпдейт!

Xiaomi 13 eu 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)