Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук

Здравейте,
когато ползвам Фейсбук и се опитам да отворя новина от външен сайт, всеки път ми казва, че се налага използването на данни.
Лично за мен това е досадно.
Рових се из настройките на приложението, но не намерих нещо, което да промени работата на Фейсбук.
И всъщност това от настройките на приложението ли е или от настройките на телефона?

Приложението е последната актуална версия от Google Play, апарата е Samsung S7.
Надявам се, ако някой е имал подобен казус, да ми даде съвет къде и какво да цъкна.

Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S4 Active + Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
Аксесоари

@doktorivanof цъкни use data and dont warn me aggain и няма да излиза повече.
Цитирай

Няма възможна опция за "dont warn me aggain". Само "use data" или "отказ".
На предишният ми телефон беше точно както ти го казваш, но сега не.

Samsung Galaxy S4 Active + Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай

Аз току що забелязах,че при мен не излиза при всички пренасочващи линкове.А в настройките и при мен няма от къде за се изключи.Цъкай линкове докато се появи трета опция.Друг вариант не виждам Big Grin
Цитирай

Здравейте, някой да знае последната версия на Фейсбук, в която може да се променя сигнала за нотификацията.
Благодаря предварително.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

Колеги, някой имал ли е същия проблем като моя - от три дни не мога да се логна с акаунта си, изписва ми, че иска някаква верификация и да съм си снимал и пратил личен документ?!?
От колегите ми, никой друг го няма този проблем и се чудя какво да направя. Не намирам никъде форма за връзко с администратор , за да изясним проблема, не получавам никакви известия в пощата си. Ако някой има решение на проблема, моля да го сподели

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Опитай след 72 часа пак.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Според чичо гугъл, някой ми е хакнал профила. .. . . . . но и на пощата не получавам уведомление . Има ли някаква форма за връзка с някой админ на фейсбук ? Бай дъ уей Радо, как е в испания

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Нямаш ли бутонче забравена парола?
В Испания си е испанско топло Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Аз паролата си я знам, същата е. Ще прикача принт с това, което ми изписва фейса

https://1drv.ms/i/s!Alr3F5Hv2ZyKgvh20zokiH6FVSMN1A

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

(2017-08-21, 16:47:17)chinchilla написа:  Аз паролата си я знам, същата е. Ще прикача принт с това, което ми изписва фейса

https://1drv.ms/i/s!Alr3F5Hv2ZyKgvh20zokiH6FVSMN1A

Аз 1 месец бях така...пратих сканирания копия на личните си документи,както искаха и след 30 дни ми писаха,че се извиняват,че явно аз съм и аз и ми отключиха акаунта,не че през това време веднага не си направих нов,но не е същото...Ако искаш пиши ми на лични...да ти кажа защо и как.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Здравейте, колеги незнам защо, но не ми идват известия от фейсбук групите.Всичко съм направи както трябва,а не ми праща пуш известия.Имате ли идея защо е така? С мото х плей съм стоков ром.
[Изображение: fa7510eea795fa13.png]

Moto X Play
Цитирай

Когато тагна някой приятел във facebook след като постна публикацията дадения човек не излиза в публикацията. Трябва да дам EDIT и да го добавя на ново и после да сейфам. Тогава вече излиза на стената на дадения човек , но пък никой от приятелите му не могат да харесат публикацията. Не се е случвало само с 1 човек , всеки като тагна така става. Не съм слагал никакви забрани. Преди си работеше добре , но от известно време е така. Някакви идеи ?
Цитирай

и при мен някой път се случва, явно е бъг. наскоро обаче май не е ставало така.
Цитирай

(2017-09-04, 18:23:19)yo_asakura написа:  и при мен някой път се случва, явно е бъг. наскоро обаче май не е ставало така.

При мен всеки път става така и не мога да разбера защо.
Цитирай

Здравейте, защо не ми дава да тагна тази страница? [Изображение: 4a6d4ed22e58404b6c53d6ec323384f3.jpg]

LG G3
Цитирай

На Samsung Galaxy S7 Edge на жена ми има следния проблем с фейсбук: Когато приложението е на български език, някои постове на стената излизат разтеглени надолу - вместо дадено изречение да е на един ред, излиза изписано по една буква на ред. Нещо такова:

Вместо, например "Гошо", показва го като
Г
о
ш
о

С превключване езика на английски всичко се показва нормално. Днес обаче реших да проверя дали нещо не се е променило, превключих на български и нещата се омазаха. Показва 2-3 публикации на стената и най-отдолу се върти кръгчето и периодично изписва Can't connect ала бала. Превключих на английски - същата работа. Иначе всичко друго се отваря - известия, профил, собствената "стена", настройки - всичко си работи с изключение на стената (началната страница). И така и на английски, и на български, че и на руски. Деинсталирах фейсбука до първоначална инсталация, обнових го пак - същата работа. Пробвах и на wifi, и на мобилна мрежа, и от моя телефон пуснах тетеринг към самсунга - същото, така че не е от връзката След няколко такива манипулации се закрепи и започна да показва публикациите и го оставих на български, щото ми писна. И стария самсуняк на жена ми имаше проблеми с фейсбук, и тоя си ги има. Не знам от фейсбука ли е, от марката на телефона ли е, късмет ли е...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

    Някой случайно да има проблеми със фейсбука?На мен от сутринта ми изчезнаха всички публикаций,имам предвид от приятели групи,страници...въобще нищо не виждам.По принцип ползвам лайт версията но инсталирах и по ,,големия" ,обаче същата работа.Миналата седмица ми изчезнаха групите в които съм влязъл,после се появиха.Иначе проблемите почнаха от вчера,като скролвах на долу публикацийте стигаха до някъде е изписваше,че няма вече какво да се покаже.Т.е. не можеше да виждам постове от предния ден и по-стари. Не съм хакнат,пробвах с изчистване на кешове,прейнсталаций...все тая...На компютъра всичко си е наред.
Цитирай

Никакви проблеми нямам Smile
Цитирай

Защо се занимавате с приложението на FB?Влизйте през браузър и няма да имате проблеми а и от към батерията ще сте по-спокойни.Аз влизам през OPERA/ https://play.google.com/store/apps/detai...wser&hl=bg / и дори съобщения изпращам без да имам месинджър.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2017-10-07, 16:29:21)buci59 написа:  Защо се занимавате с приложението на FB?Влизйте през браузър и няма да имате проблеми а и от към батерията ще сте по-спокойни.Аз влизам през OPERA/ https://play.google.com/store/apps/detai...wser&hl=bg / и дори съобщения изпращам без да имам месинджър.
Тия мнения не се тачат много тук. Аз им го казах още преди няколко месеца, ама като искат да се мъчат. Big Grin
Цитирай

При мен се задълбочава проблема.Вече и през браузър е така и на компа.Какво става не знам Bu Angry


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Напоследък фейсбук през 5-6 дена има някакви сривове, така че проблемите май не са в нашия телевизор...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Преди седмица имах този проблем. Сам се оправи,от Фейса е.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Отделно има доста добри заместители на Фейсбук, които не са и толкова енергоемки Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)