Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук

nikolov89 написа:
Andro_meda написа:Имам един въпрос, ако името и паролата са ми запаметени на телефона, ако сложа друга сим карта ще ме логне ли автоматично или ? :unknw:

Да Сим-картата няма нищо общо с програмите Smile


Мерси Wink


[note=Модератор]9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате ръчичките отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно или излишно.[/note]
Цитирай
Аксесоари

Днес ми се ъпдейтна до в. 20 и гледам че са вкарали някакъв вграден браузър, който обаче зарежда само мибилни линкове. На някой отварят ли му се всички линкове във вградения ФБбраузър?

ПП: Оправих се.. Имало е някакъв включен "accelerator" на трафика, като го изключих направо лети.. много е удобно това с вградения браузър, вместо да минаваш през външен..
Цитирай

От последните две версии гледам че тая гадост стои отворена ако я затворя с бек бутона. Преди не беше така. Някой друг да е забелязал такова нещо? Просто ми е интересно дали съм единственият с този проблем, не ми пречи по принцип - Greenify ще го килне малко след гасене на дисплея ама ме дразни леко Smile
Цитирай

И при мен е така от последната версия. Стои активен и мен ме дразни и го спирам ръчно Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Тия май се опитват да скапят приложението. Ама нищо, няма да им е за първи път.
Цитирай

Пак му промениха кода и сега започват старите бъгове >> точене на батерия ,краш на страницата с аутостарт от начало. След една две актуализации ще се оправи ,докато не им дойде на ум пак нещо да променят...и така Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

АЗ докато не оправят тия скапани фиидове няма да го ъпдейтна .Просто не виждам смисъл нищо ново няма , освен ако не променят изгледа на самото приложение само тогава ще го ъпдейтна до тогава НЕ .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Браточки, няма ли някоя версия да не иска месенджъра...мноо ме дразни...не го ща.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

dingila написа:Браточки, няма ли някоя версия да не иска месенджъра...мноо ме дразни...не го ща.
Братленце, скии тоз ми пост ЦЪК Wink

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

Мой приятел имa телефон с мaлко RAM пaмет. Търся някaкво леко приложение зa Фейсбук, което дa може дa отвaря видео. Нямa знaчение дaли видеото се отвaря вътре в сaмото приложение или нa някaкъв външен плеър.
Мерси предвaрително!
Цитирай

Хора прочетох някаква статия ,че са оправили фиидовете с нова версия и доста подобрения .Който вече е ъпдейтнал нека каже дали са оправили фиидовете или седат още така .Ако се оправили направо хората с по стари версии да ъпдейтват . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

fuckinggood написа:Хора прочетох някаква статия ,че са оправили фиидовете с нова версия и доста подобрения .Който вече е ъпдейтнал нека каже дали са оправили фиидовете или седат още така .Ако се оправили направо хората с по стари версии да ъпдейтват . Smile
Коя е тази статия и за коя версия става въпрос ?

Pixel 7
Цитирай

fuckinggood написа:Хора прочетох някаква статия ,че са оправили фиидовете с нова версия и доста подобрения .Който вече е ъпдейтнал нека каже дали са оправили фиидовете или седат още така .Ако се оправили направо хората с по стари версии да ъпдейтват . Smile

Колега виждам,че с голям интерес следиш за тези фиидове.Но ще трябва да ти разваля настроените,понеже не знам къде си чел за тях,ама няма нищо вярно.Аз съм с последната излязла за сега версия на фейса - 21.0.0.23.12,но фиидовете са си както в предните версии.Иначе има подобрения и си работи без засечки фейса Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Тази последната пак е бъгава. Като предишната не се затваря с бек бутона. Тия от фейса малко ми остава освен приложението да спра да ползвам и фейса като цяло.
Цитирай

http://smartnews.bg/facebook-%D0%BF%D0%B...B2-%D0%BF/ ето тук може да се види .Май не се отваря страницата незнам защо , но страницата е smartnews .bg в новините може да видите .

скреен към статията : http://prikachi.com/images.php?images/307/7716307b.jpg

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Аз го ползвам през opera mini даже и за чат става няма проблеми.
Цитирай

fuckinggood написа:Хора прочетох някаква статия ,че са оправили фиидовете с нова версия и доста подобрения .Който вече е ъпдейтнал нека каже дали са оправили фиидовете или седат още така .Ако се оправили направо хората с по стари версии да ъпдейтват . Smile
Прочете ли статията докрая?
" Очаква се обновлението да стане достъпно за всички през следващите няколко седмици."
Не е общодостъпно все още, може би само за бетатестърите е налично засега.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Може веднага да се цаниш за бетатестер на фейсбук апликейшъна през плейстора, описано си е добре , за 5 мин става.
Цитирай

stiebel написа:
fuckinggood написа:Хора прочетох някаква статия ,че са оправили фиидовете с нова версия и доста подобрения .Който вече е ъпдейтнал нека каже дали са оправили фиидовете или седат още така .Ако се оправили направо хората с по стари версии да ъпдейтват . Smile
Прочете ли статията докрая?
" Очаква се обновлението да стане достъпно за всички през следващите няколко седмици."
Не е общодостъпно все още, може би само за бетатестърите е налично засега.
Аз съм попитал като цяло дали го има , може на някой да му е дошло това с обновлнието .Иначе ,ако го оправят ще супер .

П.с : Нека който му дойде фиидовете да пишат тук и ние да обновяваме .Щом сега е бета значи все някога ще дойдат .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Защо не мога да си вляза в профила нито от телефона нито от компютъра иска да разпознавам накакви приятели но до там нищо повече не дава да направиш.
Цитирай

Това се случва при опит за логване от необичайно място. Проверка дали не се влиза с чужд акаунт и парола.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте,

Преди няколко дена по погрешка си затрих всички контакти от телефона. Нямам никакъв бекъп и въпросът ми е тъй като много хора са си написали телефонния номер в ФБ, мога ли по някъкъв начин да вкарам тези номера в андроида ми. Търсех начини, но единственото, до което стигнах е извличане на снимки от ФБ за вече съществуващи контакти в андроид. Това разбира се не ми върши работа. С андроид 4.1.1 съм.

Ще съм благодарен ако някой може да ми помогне.

Поздрави,
Деян
Цитирай

Деяне нямаш ли ги в gmail. Отвори го от компютъра и цъкни горе в ляво >> Контакти

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Проблема е, че не ползвам gmail, a имам мейл в hotmail.com. С този мейл имам акаунт в гугъл, но мисля че нямам достъп до gmail.
Цитирай

esil2 написа:Защо не мога да си вляза в профила нито от телефона нито от компютъра иска да разпознавам накакви приятели но до там нищо повече не дава да направиш.
Това се случва повечето, ако влзиаш през браузер от телефона .Мисля ,че беше при обикновените телефони не смарт и те кара да си пишеш датата годината на раждане ако си написал в профила и чак тогва те пуска .Явно ти не си написал дата и година и те кара да разпознаваш приятели .

П.с - Хора тръгнаха ли фиидовете както си му е редът при новия ъпдейт или още седат така Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)