Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук

Ето го проблема, когато ФБ е на български (имаше го жена ми, сега започна и на моя телефон):

   

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, колеги!

Някой има ли идея, защо и как апликацията на фейсбук се различава на моят телефон и на този на жена ми. И двете са ъпдейтнати до последната версия, но на мен "navigation bar"-а ми е отгоре, а на нея отдолу. Гледах за настройка и никъде не видях. На айфон 7 също е отдолу, а пък аз го използвах до вчера и адски много съм свикнал. Прикачам два скрийншота от двата телефона. Моят е Google Pixel 2 XL,  на жена ми LG G6.
 
Pixel 2 XL: https://photos.app.goo.gl/rVVYeZDAKYC7eexf1
LG G6: https://photos.app.goo.gl/gNKzz9jaSASUira03

Благодаря!
Цитирай

И на мен и приятелката ми се различават сигурно от месец. Пробвахме да махнем нейния и пак го инсталирахме, но бара пак си е отдолу. Явно е сървърна промяна само на някои хора като тест. Предполагам ще се уеднакви след време, но не се знае кога.
Цитирай

Здравейте,

Ползвам Huawei P9 Android Nougat.
Facebook приложението не ми показва известие когато някой има рожден ден и малко пропускам хората :-)
Ако отворя facebook през браузър ги показва от дясната страна. През приложението преди ги показваше
на камбанката. Сега трябва ръчно да се проверява на Events - Birthdays.
В facebook app - Notification settings съм избрал
Allow notification on facebook - on
Push - on
email, sms - no
Другите нотификации съм спрял и ми идват разни известия на телефона, кой на кой event ще ходи,
кой ми коментирал публикация и други неща, но не и рождения ден.
Като цяло не държа да има има известия на телефона, но поне от първият екран на facebook app-а да го виждам.

Някаква идея ?

Благодаря предварително !


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Мобилната версия на сеирсандъка е толкова бъгъва, че няма накъде. Пак, че получавате някакви известия...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Това е проблем в на huawei устройствата. Sony, Samsung като се логна всичко е точно.
Някаква идея ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Днес сутринта почна да ми казва Facebook спря. Изчистих данните от кеша, не тръгна. Деинсталирах приложението, но сега не мога да го сваля отново от Google Play. От известно време не мога да ъпдейтвам приложения нито да тегля от там. Какво ще ме посъветвате?

Благодаря предварително

П.П. Деинсталирах актуализациите на Google Play и сега като тръгна да инсталирам отново фейсбук ми дава грешка 943?

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

ако изчистване на данните и на Google Play не помага, може би трябва заводски настройки
Цитирай

Защо ми е толкова трудно разлистването на снимки? С увеличението им също имам проблем. Не реагира адекварно. Вкарва ме в профилите отбелязани на снимката вместо да я смени или увеличи/намали. Ъпдейтнат е както Фейсбук, така и Андроид.
Samsung J7(16)

Сега пък някои страници не могат да се заредят
Цитирай

С една мацка си пишем и изведнъж ме попита откъде съм я намерил... явно поканата съм я изпратил преди време, защото не мога да се сетя, а нямаме нито общи приятели нито групи... Тайните/затворените предполагам не се показват в профила. Явно е сме в такава група.

Знам че има начин да се проследят на даден профил - лайкове, постове, интереси за събития и т.н.
Как става? Rolleyes

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2017-05-14, 15:35:44)SmasHinG написа:  Ето ти пачната версия :Smile последната 14.0     https://www.svlapk.com/2017/02/who-viewe...-v140.html
работи наистина ама ми се струва, че не е както трябва нещо или не съм я разучил още

Гугъл Хром откри вирус.

Все пак рискувах и го инсталирах Big Grin Сега пък ми дава грешка при опитите ми да се логна. Какво да правя?
Ето това ми изписва:
"App not setup: This app still in development mode, and you don't have access to it. Switch to a registered test user or ask an admin for permissions."
Цитирай

Големи усилия ми коства увеличаването на снимки и разглеждането им, почти никаква реакция. В повечето случаи ме праща в коментари. С всички версии е така. Защо се получава това?
Цитирай

Отскоро fb приложението не ми зарежда постовете в фейсбук страниците. Като кликна на таб posts ми изписва "no content available". Опитах триене на кеша на приложението, но безуспешно. Не е от ъпдейт на приложението, защото проблемът стартира изведнъж преди да го ъпдейтна. Аз и с ъпдейта се надявах да се оправи, но...
Цитирай

Защо просто не го деинсталираш и инсталираш изцяло наново ?При мен се беше бъгясал месинджъра,не ми излизаха chat heads дори и със разрешение от системата да излизат.Деинсталирах,инсталирах и се оправи.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-06-20, 09:06:20)vesoisthebest написа:  Защо просто не го деинсталираш и инсталираш изцяло наново ?При мен се беше бъгясал месинджъра,не ми излизаха chat heads дори и със разрешение от системата да излизат.Деинсталирах,инсталирах и се оправи.
Опитах. Не стана номерът.
Цитирай

Някой знае ли каквае ролята на тези неща не съм гиинсталирал явно са вградени може ли без тях или не
http://prikachi.com/images.php?images/357/9409357W.jpg
Цитирай

Някой може ли да даде съвет що се получава така:
Скоро забелязах че някой е пуснал някаква картинка с някакви не свързани думи на кирилица .
Веднага смених паролата и сложих без да преувеличавам една педя парола .Днес докато се разглеждах кой какви картинки е пуснал някак си премигна страницата на която съм и изчезна после се появи но менюто бе на английски от немски !?
След няма 5мин. ми пишат приятелчета и ме питат каква е тая снимка която съм направил в Mein Story,а аз тая снимка не съм я поставял където и да е !?
Няма известия че някой е влизал във Фейсбук ми?
Някой може ли да даде съвет какво се прави в такива случай?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте,
След последния ъпдейт на Фейсбук почна да ми пищи с някакъв странен звук за почти всякакви уведомления. Пробвах да го спра но не става от никъде. Не искам да имам звук от Фейсбук. Някакви идеи откъде да спра звука?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Трите линии -》Настройки и поверителност -》Настройки -》Настройки за известяване -》Push

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Махнал съм от там известяване със звук, оставил само LED на телефона и Logged-Out Notifications. И пак издава звуци

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Настройки -》Приложения -》Facebook -》Известия

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Използвам стара версия на ФБ, 177.... От 2-3 дни се ъпдейтва "сама" до последната налична в Google Play, чрез приложение Facebook App Manager (появява се за кратко в нотификациите), което нe съм инсталирал. Няма го и сред инсталираните приложения, за да го премахна. Деинсталирам новата версия, инсталирам наново старата, но след около 24 часа се ъпдейтва отново до последната. Същото се получава и с FB Messenger. Как мога да противодействам?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

@krassiy, ако имаш root на устройството си, може да опиташ с изключване на процеса AppUpdService.

 
Цитирай

Опитвам се да създам фейсбук профил, но след няколко минути след регистрацията ми блокират профила под предтекст, че не съм качил профилна снимка. Качвам снимка и ми изписва, че щели да я прегледат и тогава да ми отблокират профила. Вече повече от месец ми разглеждат снимката и не ми отблокирват профила. Създадох профили и с други имейли, но всеки път се повтаря същия сценарий като с първия профил. Регистрациите ги правя през приложението на фейса. Пиша на поддръжката им, но никой не отговаря. Някой има ли представа на какво се дължи това?

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай

Колеги много време ми се появяваше 1 съобщение да може да вляза с друг имейл, ако стане нещо с тоя когато съм сега и дадох и тоя от Gmail пощата, от основен ми е тоя на Mail.bg, само, че нещо не стана и основен май ми стана тоя на Gmail, а аз не искам да е така, и като дам за основен, тоя на Mail.bg ми изписва, че има грешка, а в същото време получавам известия от Gmail. Как да промена тоя имейл, искам да го няма него, само 1 да остане, или поне основен да ми е тоя на Mail.bg, че нещо почва да ми писва да получавам известия на Gmail. А всъщност, не трябва да е така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)