Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми след update на Lenovo A536?
#26

И на мен като ми умря телефона и сложих S175 и ъпдейтнах до S179 и първите два заряда-разряда си падаха нормално процентите и помислих, че са оправили този бъг. Сега пак си забиват! Но, аз вече му свикнах и много много не ги гледам процентите, а си го зареждам на 2-3 дни.
Цитирай
Аксесоари
#27

пич много искам някой да го префлашне и моя или поне да ми каже как , не съм го правил никога....мерси
Цитирай
#28

Кой е последния ъпдейт на софтуера и трябва ли телефона сам да си го намери. Телефона е съвсем нов на жена ми и е с 1 СИМ карта.
Цитирай
#29

Днес пуснаха нов ъп.Само 2 мб
Цитирай
#30

А къде може да се прочете описания със това което се фиксира в новите версии?
Цитирай
#31

А някой дали е получил следния ъпдате:
A536_S181_150423_ROW ? Ако е, дали има проблем с wifi'a и дали това е Lollipop? Благодаря предварително Smile
Цитирай
#32

[....
при мен не забелязвам проблеми с wifi, но не е Lollipop. Продължаваме да чакаме  Smile Smile
Цитирай
#33

(2015-05-12, 15:28:35)DIFF написа:  А някой дали е получил следния ъпдате:
A536_S181_150423_ROW ? Ако е, дали има проблем с wifi'a и дали това е Lollipop? Благодаря предварително Smile

А я си задай въпроса дали 2 мб ъпдейт ще е Lollipop  Big Grin
Цитирай
#34

Iol i pop ще да е Big Grin

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 
Цитирай
#35

На жена ми телефона на 09.05 се ъпдейтна след първото пускане до A536_S173 . От тогава показва, че е инсталирана последната версия. Дали да изчакам или да слагам последната ръчно.
Цитирай
#36

При мен я пуснах актуализацията ръчно и видях че е изтеглена, после пише че се актуализира и нищо не се случва. Рестартирах телефона и пак ми пише че има нова актуализация - същата която преди това бях изтеглил. Що за актуализация е това ?
Цитирай
#37

от къде мога да изтегля Flash Tool
пс. намерих програмата ама после нз кфо да правя как да пусна телефона смисъл натискат ли се копчета какво точно се прави

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS
Цитирай
#38

http://prikachi.com/images.php?images/374/8114374H.png от вчера седи така помогнете

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS
Цитирай
#39

Колеги, знам че не е тук мястото, но имам следния проблем: след ъпдейт преди месец и малко телефона изписа грешка и това беше повече не запали.Не знам има ли спасение мъчих се с sp tools но PC не ми го откриваше. Дали има начин да го съживя и направо да му сложа нов ром?
Цитирай
#40

(2015-05-11, 14:19:27)Pinto_mm написа:  Кой е последния ъпдейт на софтуера и трябва ли телефона сам да си го намери. Телефона е съвсем нов на жена ми и е с 1 СИМ карта.

A536_ROW_S186 май беше
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)