Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Yi Sports Camera - бърз unboxing и първи впечатления

Да не съм разбрал наистина. Мислех, че бутона е към селфи стик. Бутона работи с IOS i android устройства. Т.е. камерата трябва да има такава операционна с-ма. Единствената ф-я на този бутон според мен е да ти активира фотоапарата на телефона.Функция селфи стик.
Цитирай
Аксесоари

От къде мога да си взема читав кейс, че тоя на Кингма почна да се запотява, а идва сезона на ските Smile
Цитирай

Потърси оферти на Алиекспрес.

 
Цитирай

(2017-11-06, 12:25:01)NikolaZ написа:  От къде мога да си взема читав кейс, че тоя на Кингма почна да се запотява, а идва сезона на ските Smile

С всички кейсове става така ... вътре има въздух, който прави конденз от падането на температурата и запотява.
Трябва да си вземеш абсорбиращи стикети ;Wink
Имаше ги някъде из нета Wink

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Да намерих и поръчах по 1.61$ 12 броя. Поръчах 2х Smile

Някой ако има нужда да свирка. Дано дойдат докато падне снега. Или до януари Big Grin
Цитирай

Добри Хора помагайте!От намаленията на 11.11 си купих въпросната камера.Инсталирах приложението и то си направи папка SportsCamera в DCIM.Свалих каквото
бях снимал с камерата (снимки и видео)в телефона.Проблема е ,че не се виждат в галерията на самия телефон и съответно не мога да ги метна в
приложението на камерата за да ги редактирам.Не видях да има някакви ".no media" файлове в самата папка.По принцип имам и други папки със
снимки който не ги виждам в галерията. ?!???
Цитирай

явно имаш проблем с галерият. Аз само инсталирах програмата без да правя папки в телефона. От приложението може да свалиш снимки и видео на телефона без да сменяш карти(не разбрах как си ги свалил). За редактиране не съм пробвал приложението как е, пошзвам snapseed много добра е.

Да попитам и аз някой пробвал ли е Yi pro една програма за скриптове. Опитвам да я сваля безплатна от някъде.?

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Реших си проблема! За тези който не виждат всички папки със снимки от галерията на телефона има лесно решение. Влизате в Настройки --->>> Приложения --->>>Показване на системните процеси--->>>Външно хранилище и трием датата и кеша .После намираме Хранилище мултимедия и трием кеша и датата.Едно рестарт-че и готово! Всички папки със снимки са видими в стоковата галерия на телефона.Не помня само дали трих кеша и датата на галерията.
Цитирай

(2017-11-06, 16:18:02)rijiq написа:  С всички кейсове става така ... вътре има въздух, който прави конденз от падането на температурата и запотява.
Трябва да си вземеш абсорбиращи стикети ;Wink
Имаше ги някъде из нета Wink

Поръчах някъв кейс от Gearbest и 12 броя абсорбиращи стикери Smile добре,че се сетих да ги поръчам преди Black friday, че щяха да дойдат февруари :Big Grin

https://www.gearbest.com/action-cameras-...70859.html
Цитирай

Някой да знае от къде мога да си поръчам оригинална/и батерия? Гледах в алито, гиар и т. н. и не намерих . Някой да си е купувал не оригинална батерия? Препоръчате ми нещо дето сте пробвали. Мерси предварително
Цитирай

http://goproaccessories.bg/ocart2/index....path=62_69
има и батерии и зарядни
справят се като оригиналните
Цитирай

Благодаря за отговора. Намерих си оригинална в ibuygou за 13€, ама ми се видя скъпо за една батерия. Днес поръчах Kingma за същите пари. Две батерии и зарядно от тук:
http://s.aliexpress.com/AZne2a26

Стори ми се по удачно.
Цитирай

^  Колега,  каква е тази доставка от 160 долара??? И не дава опция за друг вид доставка.


Цитирай

Без пари излиза нали! Живея в Испания до тук идва с Sweden Post и е безплатно. Не се сетих да сменя страната за да видя, че е безсмислено да поствам линк в форума.
Цитирай

Здравейте на всички, възнамерявам и аз да купя въпросната камера но преди покупката имам един въпрос. Спрял съм се на камерата предназначена за европейския пазар но ме притеснява това че никъде по сайтовете не намирам резервна батерия от 990 ампера, навсякъде има батерия но 1100 амрера която е предназначена за китайската версия на камерата. Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте, ще пиша в тази поостаряла тема. Бихте ли могли да ми предложите екшън камера до 200 лв. ще я взимам използвана, не нова.
Най-важното за мен е да снима качествено под вода. И ако може да е водоустийчива, искам да я ползвам без кейс. Последно ползвах едно GoPro 3 Session на приятел с кейс под вода, кейса се беше изпотил и на видеата не се виждаше нищо.

Дайте предложение, коя камера е най-подходяща?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)