Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

Да дам малко отзиви от Cool1 Dual.
Идвам от P9, към който нямам забележки, но ми трябваше една идея по-голям екран и се спрях на Cool1 dual за следващите 2-3 месеца.

1. Идиотски издръжлива батерия. QCharge няма, въпреки  че се поддържа от процесора. Засега ....
2. В ежедневното ми ползване не усещам разлика в бързодействието спрямо п9.
3. Камерата има потенциал, но още като при първото ми летв, което дори не помня кой модел беше - при ниска осветеност вдига много исо-то и се появява шум.
Втората камера, доколкото разбрах я ползва само при ниска осветеност и при боке ефект снимки. Предполагам , че в бъдещи фирмуери ще я оптимизират, но я камилата, я камиларя Smile
[Изображение: IMG_20170204_120431.jpg] [Изображение: IMG_20170204_152410.jpg] [Изображение: IMG_20170204_155236.jpg] [Изображение: IMG_20170204_160614.jpg] [Изображение: IMG_20170204_112731.jpg]

4. Игри не играя, пуснах едно антуту изкара 82000 точки.
5. Звука през 3.5мм жак е отврат, с Dolby Atmos пача е една идея по-добре, с Viper4Android е ок.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте тъй като не ми дойде letv Le max 2 бях поръчал един кей с за него: https://www.olx.bg/ad/prodavam-kalaf-za-...6z0TD.html
Цитирай

(2017-02-11, 02:15:31)IceHell написа:  Някой от вас да е пробвал дали има разлика в слотовете между Сим 1 и Сим 2 и двато слота ли поддържат 4G(LTE). Ако може някой да провери ще съм много благодарен, понеже аз нямам 4G. И не знаю от мен ли е или от оператора.

Аз съм ги пробвал. И двата поддържат 4Г. 
Един колега по-нагоре беше писал, че на сим слот 2, обхвата му бил леко нестабилен, докато на слот 1 бил перфектен. 
Аз такова нещо не забелязвам, и двата слота са идентични за мен.
Единственото, което съм констатирал - с оригиналния ром, малко бавно минава на 4г и сякаш по-лесно го губи на моменти. То като цяло и малко бавно си намира мрежата с оригиналния ром. След рестарт на телефона, сигурно 20-30 секунди ми седи без мрежа докато се закачи.

С рома на мокее, още докато зареди, веднага си намира и обхват и минва в LTE на момента просто.

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
Цитирай

Аз използвам 4G на слот 2 с ментел от пролетта и никога не съм имал проблеми.Няма значение с какъв ром съм бил.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2017-02-12, 17:44:03)venes написа:  Аз използвам 4G на слот 2  с ментел от пролетта и никога не съм имал проблеми.Няма значение с какъв ром съм бил.

Със стоково базиран ром, при рестарт на телефона, не ти ли се закача по-бавно към мрежата.
Иначе после си работи вече.

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
Цитирай

Стоков ром ползвах преди 2месеца 021s ,но не съм имал проблем.Закача се нормално.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

При мен това забелязах. След рестарт със стоковия ром, отначало показва, че няма мрежа. След около 20 секунди я намира и после вече си е ок. Но при всеки рестарт така. Също и 4г-то, първо се закача на 3Г и чак след 10-тина минути минава на 4Г вече.
Всички стокови които пробвах бяха така.
С мокее рома, това нещо го няма.

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
Цитирай

Тези телефони имат ли някаква гаранция?
Цитирай

Например spemall дават две години европейска гаранция.Според мен всичко е бож лаф.Но не мисля,че ще ми е необходима.8 месеца го ползвам и нямам проблеми

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Колеги,имам за ремонт един СофтБрикнатLETV LE1,64gb.С кой инструмент се флашват LETVтата?

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

(2017-02-21, 07:26:27)gelermo написа:  Колеги,имам за ремонт един СофтБрикнатLETV LE1,64gb.С кой инструмент се флашват LETVтата?

Принципно с SP Flash Tool се извършва операцията . Погледни ТУК , нямам идея за коя единица говориш , дано да съм налучкал . Линка е  за 1 Pro , ако не , потърси инфо в същият сайт от линка - 100% ще намериш вярното решение.

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

До момента никой не е споменавал, но след ъпдейта 20S /okoло нова година/ ми направи впечатление, че май светкавицата изпреварва снимката и светва преди да бъде заснет кадъра. В следствие на което снимките излизат тъмни. Не съм от хората, които си мислят, че това е Nikon, просто около нова година се щракате с приятели и познати, и ми направи впечатление.
Някой да е забелязал нещо подобно? Или аз си въобразявам?!?
За х820 става дума.
Цитирай

(2017-02-21, 22:45:00)trendgroup написа:  До момента никой не е споменавал, но след ъпдейта 20S /okoло нова година/ ми направи впечатление, че май светкавицата изпреварва снимката и светва преди да бъде заснет кадъра. В следствие на което снимките излизат тъмни. Не съм от хората, които си мислят, че това е Nikon, просто около нова година се щракате с приятели и познати, и ми направи впечатление.
Някой да е забелязал нещо подобно? Или аз си въобразявам?!?
За х820 става дума.

 Щраках като луд 5 минути ... няма такова нещо при мен. В домашна обстановка поне , вън не съм излизал .  С 5.9.020S съм.
 • Small EUI by aurel • |V6.3| • |20S| • 07.02.2017 • Le Max2 • Battery • Multilang •

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2017-02-21, 22:45:00)trendgroup написа:  До момента никой не е споменавал, но след ъпдейта 20S /okoло нова година/ ми направи впечатление, че май светкавицата изпреварва снимката и светва преди да бъде заснет кадъра. В следствие на което снимките излизат тъмни. Не съм от хората, които си мислят, че това е Nikon, просто около нова година се щракате с приятели и познати, и ми направи впечатление.
Някой да е забелязал нещо подобно? Или аз си въобразявам?!?
За х820 става дума.

Наблюденията ми за периода на ползване, специално върху камерата.

1-во: светкавицата е слаба като цяло Smile
2-ро: с който и ъпдейт/софтуер да си , снимките на тъмно са под всякаква критика.
3-то:  ако случайно обекта, който си снимал излезе що-годе прилично, всичко около него е тъмно като в г*з. 
4-то:  дори и на доста тъмно, снимките без светкавица, стават по-добри от тези със светкавица.

Пробвал съм какви ли не апликейшъни за снимки, и е все тая. Най-слабата страна на този телефон е камерата, и по-точно снимките на тъмно.
Иначе на светло работата бива.


П.П:
Да спомена малко за ром-а на mokee. Тъй като го ползвам от 2 месеца сигурно, всички бъгове, за които бях писал тук преди време, и съм репортвал към mokee (знайни и незнайни бъгчета), са фиксвани максимално бързо.
От няколко версии насам (стабилни), всичко работи нормално, няма бъгове според мен. IR също работи.
Според мен е най-доброто, което може да се сложи на този телефон като софтуер.

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
Цитирай

(2017-02-23, 15:05:38)i.ganchev.ganchev написа:  П.П:
Да спомена малко за ром-а на mokee. Тъй като го ползвам от 2 месеца сигурно, всички бъгове, за които бях писал тук преди време, и съм репортвал към mokee (знайни и незнайни бъгчета), са фиксвани максимално бързо.
От няколко версии насам (стабилни), всичко работи нормално, няма бъгове според мен. IR също работи.
Според мен е най-доброто, което може да се сложи на този телефон като софтуер.

 Преди месец горе долу , тествах последната версия ( за тогава ) на mokee  и останах адски разочарован от камерата или по-специално аутофокуса при снимане на  видео - под всякаква критика , трагично , страшно , смешно. За това се върнах към aurel , при който ром съм мега доволен и от камера и от батерия и бързина , antutu score - 151K.

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

В интерес на истината, видео не съм снимал... не ми се е налагало. Ще пробвам да видя. Може да си уцелил някакъв бъгав релийз.
Ще го проверя специално това, за което съобщаваш.
Между другото, хубавото на мокее е, че има къде да репортваш за бъгове, и те наистина се взимат под внимание и ги оправят максимално бързо.

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
Цитирай
Video 

       
Здравейте колеги! От днес и аз съм собственик на LeEco Le 2 X520.
Телефонът го закупих оттук:
http://www.smartphonesbg.com/mobilni-tel...irect_link
Проблемът е с вътрешната памет на телефона, която трябва да е 32ГБ, но AnTuTu е 7.75ГБ, както и ми изкарва на комп-а.
Някакви предположения!!!

HTC Desire (White Edition),  [ROM/MOD] [Android 4.1.1] [v1.1 09.03.2013], Lenovo K5 , LeEco Le 2 X520 -[ROM BB72 based on 5.8.019s (stable)]
Цитирай

Можеш ли да инсталираш diskinfo от плейстора и да качиш скриийншот?

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

venes, обадих се на продавача, от който го закупих и ми каза, че нямали друг такъв случай. Говорейки обаче с него той провери и друг телефон от същия модел, който паказа същите показатели (storage 32ГБ - използвано 20- и няколко ГБ). Чакам го да се обадир за да разбера как ще процедираме нататък.
Скрийншот ще направя довечера, защото хукнах по работа, а телефона остана вкъщи.

П.П Попаднах на това за  LeEco Le Pro3:
https://forum.xda-developers.com/le-pro3...3-t3487428
Явно е от инсталираната international версия. Пак ще се започва с гимнастиките Sad

П.П 2: Ето какво показва Diskinfo-то:


Прикачени файлове Миниатюри
           

HTC Desire (White Edition),  [ROM/MOD] [Android 4.1.1] [v1.1 09.03.2013], Lenovo K5 , LeEco Le 2 X520 -[ROM BB72 based on 5.8.019s (stable)]
Цитирай

Здравейте колеги.Имам един странен проблем на телефона Letv x600 .Телефона направи царе брик и сега няма стартиране.Тоест стартира се но седи само на черен екран.За карта го в два сервиза и ми казаха че не могат да го преИнсталират защото не могат да го свържат с компютъра.Не го разпознавал.Пробвали са да го префлашнат с и без батерия но не ставало.Някакви идеи какво може да се направи или къде да го занеса Другаде.За София става въпрос.Благодаря предварително.
Цитирай

(2017-02-28, 17:11:18)Edmundo написа:  Здравейте колеги.Имам един странен проблем на телефона Letv x600 .Телефона направи царе брик и сега няма стартиране.Тоест стартира се но седи само на черен екран.За карта го в два сервиза и ми казаха че не могат да го преИнсталират защото не могат да го свържат с компютъра.Не го разпознавал.Пробвали са да го префлашнат с и без батерия но не ставало.Някакви идеи какво може да се направи или къде да го занеса Другаде.За София става въпрос.Благодаря предварително.

 Нямам идея къде в София могат да ти свършат работа , но ако имаш някой приятел който е малко по-на ТИ , ТОВА мисля , че ще ти реши грижите. 
 Относно сервиза , не бих отишъл втори път , говорим за модел на над 1 година , в нета е пълно с инфо от А до Я ... защо не са искали да обърнат внимание , нямам идея.

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2017-02-27, 15:52:32)valvango написа:  venes, обадих се на продавача, от който го закупих и ми каза, че нямали друг такъв случай. Говорейки обаче с него той провери и друг телефон от същия модел, който паказа същите показатели (storage 32ГБ - използвано 20- и няколко ГБ). Чакам го да се обадир за да разбера как ще процедираме нататък.
Скрийншот ще направя довечера, защото хукнах по работа, а телефона остана вкъщи.

П.П Попаднах на това за  LeEco Le Pro3:
https://forum.xda-developers.com/le-pro3...3-t3487428
Явно е от инсталираната international версия. Пак ще се започва с гимнастиките Sad

П.П 2: Ето какво показва Diskinfo-то:
Първо пробвай с фактори ресет.Но според мен е най-добре да си инсталираш читаво TWRP.Да направиш пълен wipe и да флашнеш качествен ром.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2017-02-28, 20:03:32)venes написа:  Първо пробвай с фактори ресет.Но според мен е най-добре да си инсталираш читаво TWRP.Да направиш пълен wipe и да флашнеш качествен ром.

factory rest, според мен няма да подобри нещата.
Направо twrp и друг ром.

(2017-02-23, 16:25:40)Bosegilias написа:   Преди месец горе долу , тествах последната версия ( за тогава ) на mokee  и останах адски разочарован от камерата или по-специално аутофокуса при снимане на  видео - под всякаква критика , трагично , страшно , смешно. За това се върнах към aurel , при който ром съм мега доволен и от камера и от батерия и бързина , antutu score - 151K.

Действително има такъв проблем с камерата. Пробвах на няколко клипа, има проблем с фокусирането. Не може да докара фокуса, особено ако обекта е по-близо. Ще репортна към mokee, дано да го фикснат бързо.

П.П: Ако забележите друг бъг, казвайте, или го репортвайте към мокее. За момента, аз друго не откривам като проблем. Това за фокусирането при видеоклип, утре ще го репортна. Надявам се в най-скоро време да го оправят.

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
Цитирай

(2017-02-28, 20:03:32)venes написа:  Първо пробвай с фактори ресет.Но според мен е най-добре да си инсталираш читаво TWRP.Да направиш пълен wipe и да флашнеш качествен ром.


Вчера телефончето замина за префлашване в сервиза на продавача и се надявам до два дни дами го върнат с читав ром. Преди да го изпратя, го ресетнах до фабричните настройки, но не помогна.

HTC Desire (White Edition),  [ROM/MOD] [Android 4.1.1] [v1.1 09.03.2013], Lenovo K5 , LeEco Le 2 X520 -[ROM BB72 based on 5.8.019s (stable)]
Цитирай

Колеги дайте мнения за камерата на LeTV LeEco Le Max 2.Мисля да си взема този модел,но ме притеснява как се справя камерата при слаба светлина/скорост на фокусиране,качество на снимките/.Имах Honor 7 който е със същия сензор и по-слаба светлина беше доста зле.
пс.Мисля да го поръчам от тук-

https://www.coolicool.com/stock-in-europ...57-g-45102

Някои поръчвал ли е от този сайт.Пише че е Eu доставка и не би трябвало да има ддс като мине през митница.За колко дни идват поръчките?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)