Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

Виж в system/picx.Така е при мен,макар и с друг ром.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
Аксесоари

(2017-05-09, 17:49:34)ico_3 написа:  Здравейте,откъде мога да изтегля мултиезичен rom  с български език за LeTv 2 x520

За LeEco Le 2 Х520 ти препоръчвам рома на Grossoshop.
Базиран е на стоковия ром 018s, има мултиезичен пакет, изчистен откъм китайски приложения и абсолютно никакви бъгове.

http://blog.grossoshop.net/leeco-x520-ro...shop-bb72/


Прикачени файлове Миниатюри
       

HTC Desire (White Edition),  [ROM/MOD] [Android 4.1.1] [v1.1 09.03.2013], Lenovo K5 , LeEco Le 2 X520 -[ROM BB72 based on 5.8.019s (stable)]
Цитирай

Колеги някакъв съвет за Letv Le 2 (x620) ... не иска да тегли приложения от гугъл маркета с мобилни данни (само с wi-fi) ... В настройките на маркета смених и трите менюта за атоматично обновяване , но без резултат ...
Цитирай

(2017-06-06, 19:42:14)djokando83 написа:  Колеги някакъв съвет за Letv Le 2 (x620) ... не иска да тегли приложения от гугъл маркета с мобилни данни (само с wi-fi) ... В настройките на маркета смених и трите менюта за атоматично обновяване , но без резултат ...

  App settings / Downloads  - и ще видиш че по подразбиране е Do not allow downloads , скролираш до NO LIMIT  и се наслаждаваш Wink


Прикачени файлове Миниатюри
           

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Пичове, някой да е забелязал проблеми с Titanium Backup.
До вчера бях с мокее, nightly-тата на андроид 7. Върнах се пак на mokee андроид 6 и титаниума ми неиска да възтановява apps.
Наложи се всичките да ги тегля на ново, да настройвам.. луда работа.
Преди това никакви ядове не е имало.
Сега като го пусна да възтановява, започва и стои на 0%.

Някой да е имал подобен проблем? Пробвах и с по-стара версия на titanium, все същото.

П.П: Сега пробвах, неиска и да замразява приложение. Изобщо нищо не прави Smile


П.П2: Оправих нещата. Флашнах supersu отделно и всичко заработи.
Ако на някой му се случи, да знае.

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
Цитирай

Колеги ,малко помощ за един LeEco Le2 Pro X620 ? Понеже съм разбирач и при смяна на РОМ омазах тотално телефона. Гледах от Ютуб и пробвах с SP flash tool androidbrick но нищо не става .Телефона си е тухла това е.Има ли някой който може да помогне да го възстановим ако е възможно ?

Meizu MX4 pro ,iphone 6s ,Iphone 5 S, IPad 4 ,LeEco Le2 pro
Цитирай

(2017-07-23, 07:46:20)ctoicho написа:  Колеги ,малко помощ за един LeEco Le2 Pro X620 ? Понеже съм разбирач и при смяна на РОМ омазах тотално телефона. Гледах от Ютуб и пробвах с SP flash tool androidbrick но нищо не става .Телефона си е тухла това е.Има ли някой който може да помогне да го възстановим ако е възможно ?

Гвориш за смяна на ром, това означавали че си флашнал рековърито. ако е така нещата могат да се оправят елементарно с една флашка и изтегляне на подходящ ром
Цитирай

(2017-07-23, 07:46:20)ctoicho написа:  Колеги ,малко помощ за един LeEco Le2 Pro X620 ? Понеже съм разбирач и при смяна на РОМ омазах тотално телефона. Гледах от Ютуб и пробвах с SP flash tool androidbrick но нищо не става .Телефона си е тухла това е.Има ли някой който може да помогне да го възстановим ако е възможно ?

Голяма разправия е ( поне за мен ) да уцелиш ( така да се каже ) правилните драйвери за модела инсталнати на компа който ползваш за целта. 
При липсата на същите , телефончето няма да бъде разпознато от флаш програмката и сътветно ...греда! 
Пробвал ли си с ТОВА ? 
Поразрови се и ТУК.

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2017-07-23, 11:58:08)Bosegilias написа:  Голяма разправия е ( поне за мен ) да уцелиш ( така да се каже ) правилните драйвери за модела инсталнати на компа който ползваш за целта. 
При липсата на същите , телефончето няма да бъде разпознато от флаш програмката и сътветно ...греда! 
Пробвал ли си с ТОВА ? 
Поразрови се и ТУК.

хубаво ама ти провери ли тия линкове дето ми даваш,че хората са изтрили линковете за сваляне

Meizu MX4 pro ,iphone 6s ,Iphone 5 S, IPad 4 ,LeEco Le2 pro
Цитирай

(2017-07-23, 21:52:53)ctoicho написа:  хубаво ама ти провери ли тия линкове дето ми даваш,че хората са изтрили линковете за сваляне

 Ами най-вероятно СЪМ , иначе нямаше да се опитвам да ти помогна... за форума на LeEco.Re трябва да си регнат за да имаш достъп до линковете.
     

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Регистрирах се и изтеглих необходимото.С SP Tool стартирам ,преди това драйвери инсталирам но дава грешка по време на процеса.

Meizu MX4 pro ,iphone 6s ,Iphone 5 S, IPad 4 ,LeEco Le2 pro
Цитирай

Ще се наеме ли някой да помогне или поне да ме насочи за региона на София къде могат да свършат работа ?

Meizu MX4 pro ,iphone 6s ,Iphone 5 S, IPad 4 ,LeEco Le2 pro
Цитирай

(2017-07-24, 09:56:57)ctoicho написа:  Регистрирах се и изтеглих необходимото.С  SP Tool стартирам ,преди това драйвери инсталирам но дава грешка по време на процеса.

If you try to flash recovery and boot partitions too you will see an error like this:BROM ERROR: STATUS_PROTOCOL_ERROR (0xc0010005)
Демек , трябва да са без отметки викат ... ако си бързал дали си обърнал внимание.
 ТУК  е обяснено по-подробно . Веднага след 2-рият клип са линковете и разясненията.
 Дано го подкараш , четене инфо и търпение му е майката Wink

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

От около месец ползвам Leeco cool1.Телефонът много хубав,но след няколко минути ползване, грее като печка,особено при игри.Качва над 50 градуса температурата на батерията.С последния индийски стабилен ром съм.Някой да е срещал същия проблем?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай

(2017-08-04, 16:45:04)hsgrgs написа:  От около месец ползвам Leeco cool1.Телефонът много хубав,но след няколко минути ползване, грее като печка,особено при игри.Качва над 50 градуса температурата на батерията.С последния индийски стабилен ром съм.Някой да е срещал същия проблем?

и аз ползвам същия тел от около месец. не забелязвам при игри и сърфиране да грее, затопля се но това е нормално. тази сутрин след 15-тина минути игра температурата на батерията е 37 градуса. Аз съм с рома на grossoshop 017s.
Цитирай

Здравейте колеги! имам Le1 X600 с ром 5.5.009S, обаче се появиха много бъгове и искам да го сменя.
Че въпроса ми е най-новия ром ли да си сложа или ще ми препоръчате някой? Благодаря!
Цитирай

Какви бъгове се появиха? Аз все още съм на 011S нямам оплаквания освен слабия обхват на вайфай и звука на видеозаписа.018S и  026S не го хвалят, а 023S казват,че е най-адекватната в момента колегите от 4пда. Ако ще слагаш официален трябва да флашнеш първо 013S ако не искаш да загубиш NVRAM, при модифицираните не е нужно. Сподели мнение като флашнеш особено по гореспоменатите два недостатъка, че да преценим дали си струва ъпдейта.
Цитирай

Здравейте, темата е много интересна и гледам има доста притежатели на LeEco МАX 2.
От два дни имам  LeEco МАX 2 Х820 с EUI 5.8.019S, Android 6.0.1, CPU Snapdragon.
Телефончето е супер, но имам един мно...го сериозен проблем - не мога да разбера как да включа мобилната мрежа. 
Имам предвид, че след като сложа картата инсталираха се настройките за VIVACOM и аз не знам как точно стана, показва се че има обхват на иконката, но ми пише, че няма покритие мрежата или не регистрирана мрежа. Натискам да я регистрира започва но излиза, че мрежата не може да се регистрира. Проверявам състоянието на SIM и там пише, че състояние на клетъчната мрежа - изкл.. Разглеждам доста из телефончето но явно има нещо което ми убягва.   
Четох доста, но никъде не пише за такъв проблем или може би аз не пиша правилно в търсачката.
Моля ако някой може да каже къде трябва да вляза за да включа тази мрежа ще съм му благодарна.
Цитирай

Влез в настройките на мобилните мрежи и направи нова точка за достъп с име "Vivacom" и apn "Vivacombg" , друго не се попълва. Избираш я за основна и всичко ще бъде 6
Цитирай

.jpg Screenshot_2017-08-11-13-30-32.jpg Размер: 14.51 KB  Сваляния: 40
.jpg Screenshot_2017-08-11-13-30-32.jpg Размер: 14.51 KB  Сваляния: 40
.jpg Screenshot_2017-08-11-13-30-59.jpg Размер: 12.36 KB  Сваляния: 35
 

Само това имам като опции и не мога да запазя нищо. Натискам на нова точка за достъп, написвам името Vivacombg, но нищо. Интересното е че дори след ресет на настройките нищо не се получава, стои си така. Не знам аз ли нещо не правя както трябва..


Прикачени файлове
.jpg Screenshot_2017-08-11-13-31-16.jpg Размер: 14.91 KB  Сваляния: 33
Цитирай

Може би не влизаш в паривлното меню. ако си на БГ: насторойик-още-VPN-добавяне на VPN
Цитирай

(2017-08-11, 08:20:29)isperkalata_2007 написа:  Здравейте, темата е много интересна и гледам има доста притежатели на LeEco МАX 2.
От два дни имам  LeEco МАX 2 Х820 с EUI 5.8.019S, Android 6.0.1, CPU Snapdragon.
Телефончето е супер, но имам един мно...го сериозен проблем - не мога да разбера как да включа мобилната мрежа. 
Имам предвид, че след като сложа картата инсталираха се настройките за VIVACOM и аз не знам как точно стана, показва се че има обхват на иконката, но ми пише, че няма покритие мрежата или не регистрирана мрежа. Натискам да я регистрира започва но излиза, че мрежата не може да се регистрира. Проверявам състоянието на SIM и там пише, че състояние на клетъчната мрежа - изкл.. Разглеждам доста из телефончето но явно има нещо което ми убягва.   
Четох доста, но никъде не пише за такъв проблем или може би аз не пиша правилно в търсачката.
Моля ако някой може да каже къде трябва да вляза за да включа тази мрежа ще съм му благодарна.

(2017-08-11, 09:22:08)NikolayBUL написа:  Влез в настройките на мобилните мрежи и направи нова точка за достъп с име "Vivacom" и apn "Vivacombg" , друго не се попълва. Избираш я за основна и всичко ще бъде 6

Именно това направи ли , ако си го направил/а и не са ти спряни данните би трябвало да си сърфираш на воля. Тия фабричните дето ти е метнал оператора на ауто може и да са бъгави. Стреляй , споделяй дали си ги подкарал/а.

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2017-08-12, 20:24:24)Bosegilias написа:  Именно това направи ли , ако си го направил/а и не са ти спряни данните би трябвало да си сърфираш на воля. Тия фабричните дето ти е метнал оператора  на ауто може и да са бъгави. Стреляй , споделяй дали си ги подкарал/а.

Хора честно такъв карък да съм не може. Направих всичко, което ми казвате, но тук в моя град Нови пазар нищо не се случва. Отидох до Варна за 2 дни и там 3G /4G хваща и бачка с настройките, които ми казахте. 
Тук от време  на време намира обхват и ми праща съобщения кой ме е търсил.
Вече се чудя дали не е някакъв бъг. NikolayBUL изтеглих файловете, които ми прати остава сега да се върна малко назад някъде видях стъпките как се сменя ROM- a. И пак ще пиша какво се случва и как се оправя, ако има и друг някой с моя проблем.
Цитирай

(2017-08-14, 11:40:44)isperkalata_2007 написа:  Хора честно такъв карък да съм не може. Направих всичко, което ми казвате, но тук в моя град Нови пазар нищо не се случва. Отидох до Варна за 2 дни и там 3G /4G хваща и бачка с настройките, които ми казахте. 
Тук от време  на време намира обхват и ми праща съобщения кой ме е търсил.
Вече се чудя дали не е някакъв бъг. NikolayBUL изтеглих файловете, които ми прати остава сега да се върна малко назад някъде видях стъпките как се сменя ROM- a. И пак ще пиша какво се случва и как се оправя, ако има и друг някой с моя проблем.

Пробва ли да смениш дилъра? Тоест оператора , от някой приятел който е с различен от твоя оператор , ръгни неговата сим карта в телефона си , вижте какви настройки иска съответният за данни ( знаеш че при всеки оператор са различни ) и тествай . Да не се окаже проблем в оператора ... аз така заради прецакан кабел на зарядното флашнах 3 различни ROM-а ( кабелчето беше чистак бърсак , аз съм го разопаковал)

PS: Сега се сетих , че едно време и аз имах подобен проблем , понеже съм на майната си в едно закътано село в Испания когато взех телефона имах карта на Simyo ( некъв незнаен за мен оператор , не толкова популярен тук) данните ми летяха с 4G , минах към Digi (румънски оператор с два тона екстри за 10 евро на месец) и уви 4G-то остана в мечтите ми . Много ама много рядко минава на 3G и то ако съм в Мадрид , Валядолид и т.н. по голямите градове само, през останалото време телефончето седи на H+ . Та има значение оператора !

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Някой с лични впечатления от x626 версията с 21мп IMX230 ?

Колко екран прави и ако може някоя снимка стайна и в сумрак ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)