Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

Tя и на х600 камерата е зле на ниско осветление, но пак е доста по-добре от на х500.
Говори се у форумо на бб72 че следващата версия може да е с Андроид 6

п.с. Лепи е качва в момента моднат 11s. Не му е зле ромчето.
Цитирай
Аксесоари

Аз лично купих моя от en.jd.com. магазина не е от най-евтините, но пускат страхотни промоции. А и ползват предимно холандските пощи и пратките пристигат за около месец. За пример ще ти кажа, че получих моя х500 16гб за месец на цена от 125 долара. На същата цена можеше да се вземат още х600 32 гб и nubia z9max преди коледа. Лошото на този сайт е че трябва да се дебнат промоции, както и съпорта им. При мен имах късмет, че тела дойде, иначе трябваше или да отворя кейс в пейпал, или да им пратя имейл на китайците, като и при двата варианта не беше сигурно връщането на парите. За сега най-сигурния сайт е може би алито. Успех при покупката
А ако държиш на европейски склад, има наличност в honorbuy, gizchina и grossoshop. Както и в olx и bazar.bg  Wink . В интерес на истината в европейските складове цените са по-високи и си заслижава да видиш и предложенията в последните два сайта.
Цитирай
Photo 

Miui 7.1.3.0 stable с инсталиран пач за ядрата.
След 5-6 пълни цикли на батерията.Близо 27 часа живот на батерия от който , 5 часа работа със телефона на 60% осветеност.
20-25 мин. разговори. Постоянмо вкл. wifi и мобилен (4г) .

[Изображение: Screenshot_2016_03_01_19_56_47_com_miui_security.jpg] 

----
[Изображение: Screenshot_2016_03_01_19_56_59_com_miui_security.jpg]
----
[Изображение: Screenshot_2016_03_01_19_57_06_com_miui_security.jpg]
----
[Изображение: Screenshot_2016_03_01_19_57_22_com_miui_security.jpg]
----
Повече от доволен съм  Visslar .
 Рома на Lepi е добър но , е изцяло руско орентиран (99% русифициран) . Мисля че това го прави толкова широко ползван.
Иначе повечето промени по рома могат лесо да бъдат постигнати (не влк. ламерите  Big Grin ).
При x600 камерата има OIS , което при x500 мисля че липсва.  И най-вече X600 е със Sony IMX214 срещу samsung isocell  Wink .
p.s. Забравих да подчертая и за двойната ( с различна тоналност на бялото) светкавица!

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай

Oткъм батерия и аз съм доволен. Слизам от S6, който има в пъти по-добра камера на ниска осветеност и много по-слаба батерия.

[Изображение: 0d737523a53616167fe3c9b1c41105747bad671e075f3300.jpg] [Изображение: c3174d38da3ce1b83f69bad6890d35fe5d0031ae24259e6e.jpg]
Цитирай

(2016-03-01, 22:42:47)emzo написа:  .... Слизам от S6, който има в пъти по-добра камера на ниска осветеност ...

Там не ползваха ли пак на сони сензор ... само че 240?

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай

Аз си чакам 2-3 броя X600 ...някой ако има интерес да драсне по 1 на лични ))
Цитирай

11s рома има ли съществени разлики от 9s?
Цитирай

Пробвах последното стабилно МЯУ - не е зле, но не е моя ром. Липсва ми tap to wake up.
Иначе откъм батерия е трепач.
Цитирай

Може ли някои да ми помогне с интернет настройките на теленор за LeTv X500
Цитирай

Или флашни 11s или ръчни настройки:

Name - telenor
APN - telenor
username - telenorbg
и нищо друго.
Цитирай

Как да го флашна можели да ми обясниш

Иначе благодаря много стана нета,но тия тапи приложения къде ги има ако има начин да се махнат ще е супер
Цитирай

(2016-03-02, 12:21:34)iceking90 написа:  Иначе благодаря много стана нета,но тия тапи приложения къде ги има ако има начин да се махнат ще е супер

 Тъпите приложения за да ги махнеш в повечето случаи изискват ROOT . Вече има 1001 начина за рутване на телефон , кеф ти от магазина сваляш приложение , кеф ти през компа ...

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Това мяу го намразих още като го инсталирах за пръв път и автоматично се свърза с мобилния нет и докато го спра изсмука що кинти има вътре, а и на всичко отгоре не е от стабилните, макар че всички казват така. Не се знае кога ще се бъгне, а и е направен за друга марка все пак. Все още го доизглаждат както и другите официални и това на Лепи. Имат още много работа. Тази марка май не е за всеки, трябва да си поне малко запознат с флашване,рутване и инсталации. Аз като ми се занимава си го купих, имам време и нерви,защото като хардуер е доста силен за цената си.  Само заради аудиото което наистина е качествено си струва, а дистанционното е глезотийка играчка. За батерията веднъж завинаги да спре спора. Какъвто и да е рома слагате едно Wakelock Detector и едно Disable Application, гледате кое смуче най-много и според нуждите го спирате и толкова. Няма как да е еднакво тъй като е относително всичко: обхват на GSM, по-светли екрани, повече cpu мощност и т.н. и затова само си внушавате. Важно е само да се гледа какво хапва когато спи и колко. Някой по-горе показал 100% и след 12 часа е същия, еми така беше и при мен, но не е трудно да се досети защо. Просто някои ромове мислят че батерията е 4.2 волта а тя всъчност е 4.35 и докато намали до 4.2 е 100%. За по реално трябва от 99% надолу. Това е все едно да напълниш резервоар на автомобил до горе + обезвъздушаване и да минеш 200 км без стрелката да е мръднала. Но сега при мен показва точно и мисля че след още няколко цикъла ще е по-точно. С ББ72 съм. Иначе за камерата писах и в съседния форум hardware-нищо му няма даже си е добре проблема е със auto ISO настройката. По-тъмна снимка за сметка на по-качествена. По-важното е че няма шум и си е чувствителна камерата.
Цитирай

(2016-03-02, 14:45:22)Bosegilias написа:   Тъпите приложения за да ги махнеш в повечето случаи изискват ROOT . Вече има 1001 начина за рутване на телефон , кеф ти от магазина сваляш приложение , кеф ти през компа ...

Как мога да го роотна през магазина,че през кома нещо не се получи.
Цитирай

(2016-03-02, 17:45:18)iceking90 написа:  Как мога да го роотна през магазина,че през кома нещо не се получи.

King Root Pro -   в магазина. 
http://forum.xda-developers.com/devdb/pr.../?id=17153  - това също ти върши работа , ето ти и видео с разяснения ( и да не разбираш езика, следваш стъпките показани във видеото)  - https://www.youtube.com/watch?v=bfs25NijwwA

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2016-03-02, 17:00:21)deep написа:  Това мяу го намразих ....

Незнам какво 'МЯУ' си ползвал , но случката ти няма нищо общо с това което ползвам аз Tongue .
Не се знае кога ще се бъгне и АЕЦа в Румъния 'Черна гора' ... нали Angel ?
Спор за батерията няма ... това са чисти тестове подплътени със снимки  Cool .

@iceking90 Китайщините ги махаш след рут със прогр. titanium backup .

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай

@deep,приятелю.... Виждам, че развиваш някакви теории за батерията..... Волтажи, ромове... Хайде да коментираш следващите две снимки:

   
   

Обърни внимание на датата,часа и процентите на батерията.... Ако е възможно да направиш някакъв много кратък коментар....И ако искаш пак можеш да се позовеш на теорията си за връзката между волтажа и рома.

Моята теория е доста по-елементарна и повърхностна.... :Smile
Перфектна оптимизация на софтуера+липсата на google-скте простотии водят до това, което виждаш....Smile 
Ако искаш можеш да пробваш да ме обориш....... Smile
Цитирай

Здравейте, от кой сайт разполагащ с европейски склад можеш да се снабдиш с телефона (LeTV x600) и след като е в Европа - плащат ли се някакви мита/ддс и тн.?

И второто - телефоните пълноценно ли могат да се използат - 2G/3G, обхват, Google Play (инсталиран) и тн.?

П.п.: И в частност на модела по-горе пише "Warrantly: 1 year". Съществува ли наистина някаква гаранция или е за замазване на очите?
Цитирай

Първо, Не се опитвам да споря с никой за някакви си проценти, така беше при мен дали заради стар ром(34Е) или заради първи цикъл не знам, просто споделих и си помислих че при теб може да е заради същата причина. Второ - писах вече че е относително а се доказва с твоето скрийнче, т.е. че ако си изключиш всичко и не го ползваш ще бие какви ли не рекорди. Махнал си всичко разбира се че ще държи. Не съм  казал,че е невъзможно. Подкрепям емзо той ти е отговорил вече а и е друга тема. Ако толкова ти се спори за батерия чукни "Энергопотребление 4пда letv" в google и първия линк е твоя.

Гаранцията е да се провери изцяло докато е в изчакване и ако се намери нещо нередно отваря се диспут и това е. 
Ако все пак търсиш отговор влизаш в купата сено от 4пда и си търсиш "иглата". Не напразно иронирах - в момента темата за ром е най-обсъждана в раздел други брендове разбирай китайските а има и други теми около модела. Мито няма да платиш, само ДДС ако е поръчан извън ЕС разбира се(при мен с чакане на ден за оформяне на документите) и не е сложно.
Цитирай

Описал съм по-горе няколко сайта, но ако се разровиш в google ще намериш сигурно още поне толкова. Ако действително се праща от европейски склад не би следвало да платиш ддс. Мито за телефони не се дължи. А иначе за гаранцията - забрави, такова чудо няма. Относно обхвата, гледай параметрите. За БГ мисля, че е най-важно да фигурира честота 1800 и 900
Цитирай

Благодаря, погледнах и се движат долу-горе на една цена. Може да има разлики в доставката, в единия сайт видях +5$, ако пожелаеш застраховка на доставката. Т.е. щом няма мито за смартфони и ДДС от Европа - цифрите, които се плащат са тия от сайта. Тия който са взимали от европейски складове - в уречения срок ли ви е пристигнал или? И каква е процедурата, ако не дойде - диспути и тн.?
Цитирай

С риск да се повторя - според мен няма логика да поръчаш от евр. склад, след като за същата цена ги има в olx и bazar. иначе варианта е диспут в paypal. За мен най-добра защита за клиента има в aliexpress, но там няма евр. склад
Цитирай

(2016-03-03, 09:21:46)dobs7z написа:  Здравейте,......
И второто - телефоните пълноценно ли могат да се използат - 2G/3G, обхват, Google Play (инсталиран) и тн.?
Това трябва да ти отговори на въпроса ....

[Изображение: Screenshot_2016_03_03_13_28_13_com_mediatek_engi.jpg] [Изображение: Screenshot_2016_03_03_13_28_24_com_mediatek_engi.jpg]


На 100% подържам колегата @kotoo че , Алито е в пъти по сигурно от Пейпал или к'вото и да е... ама то си има тема и там ше прочетеш.
p.s. Телефона беше на 19тия ден при мен ... от някъде си из Китай ...!
 Мина през митница ама там оправихме нещата  Wink ....

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай

моя х600 го поръчах от http://www.geekbuying.com/, поръчан на 23.01 пристигна на 08.02, помолих китайчетата да го декларират като mp4 player до $20 и си дойде в пощата без да минава в митница.

any Android Phones 
...  and  Rock forever
Цитирай

Оттам имам няколко покупки (2 хиаомита , 2 iOcean и 2 броя LeTv ) ...всичко се пише по 20$ като подарък ....но 2 те хиаомита минаха митница , iOceanite нямаше проблем ...сега чакам да видя с Letv какво ще стане
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)