Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Grand Prime или Lenovo a6000
#1

 
     
   Отворена съм и към други предложения от този ценови клас... Телефонът ще се използва главно за браузване, снимки, месинджъри и тн. Държа на камерата и силния звук (старият ми телефон беше ужасно тих и не винаги чувах, когато някой ме търси).. Знам, че Самсунгът е прекалено нов модел и най-вероятно все още няма много хора, които да са го взели или поне тествали, но поне "на хартия" да ми дадете някакво мнение... Бях се загледала и в Huawei G620s, но май вече не се предлага в Теленор (предстои ми преподписване и няма да е лошо телефонът да е от там).
 Та общо взето - това е, благодаря предварително за помощта Smile
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Отзивите за Леновото са много добри. Не знам за камера, но звукът му е пипнат определено. Самсунгът от своя страна ми е непознат, но опитът ми подсказва, че в този клас, Самсунг не се представят особено добре

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Доста изравнени модели с еднакви процесори , сравнявайки спецификациите А6000 има предимство при резолюцията на дисплея и по-компактните размери , звука му е доказано силен . Galaxy Grand Prime има предимство при батерията 2600 с/у 2300 МАч , по -добра предна камера 5Мр с/у 2Мр има и NFC свързване .
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone2=6938

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#4

+1 за Lenovo A6000
Не ти препоръчвам да си взимаш смартфон на Samsung от нисък клас.

D_coffee
Цитирай
#5

Определено Lenovo-то..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#6

Взимай Леново А6000.

Категорично избягвай Самсунг в ниския и в средния клас.


Цитирай
#7

Може би леновото е по-добро, но имай на предвид, че и двете камери на самсунга са по-добри от тези на леновото.
Цитирай
#8

Htc desire 816

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#9

Тоест Самсунгът отпада като вариант... Все пак някакво друго предложение... Ходих да ги разцъкам в Теленор и не знам защо, но на живо не ме грабна нещо това Леново. Колкото до HTC-то - вариантът, който се доближава до моя бюджет е Desire 620, не виждам да предлагат 816
Цитирай
#10

Здрасти, разгледай lg l bello взех такова чудо за жената и останах очуден от телефончето. За тези пари си струва.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#11

(2015-04-24, 01:12:16)leksi написа:  Тоест Самсунгът отпада като вариант... Все пак някакво друго предложение... Ходих да ги разцъкам в Теленор и не знам защо, но на живо не ме грабна нещо това Леново. Колкото до HTC-то -  вариантът, който се доближава до моя бюджет е Desire 620, не виждам да предлагат 816

Desire 620 също е вариант , малко е с издължен корпус заради втория говорител , но пък звукът му е силен , иначе чипсета и процесорите са същите като  Galaxy Grand Prime  и Lenovo a6000 . Още като алтернатива в Теленор са моделите на  Huawei - G7 и G620S ,поне в сайта ги имат обявени .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#12

Desire 620 би бил моя избор- добри камери, добър звук, качествена изработка, приятен дизайн, приятен интерфейс. SAMSUNG си струва само ако е доказан модел, а този не е. Но има голяма батерия. Докато Lenovo е супер сполучлив модел (според мнения), и би бил на второ място от трите. Гореизброените Huawei модели да по-скъпички, но според мен си заслужават.
Цитирай
#13

Здравейте, включвам се с ъпдейт по темата, тъй като все още не съм намерила "великия" телефон, който да ми угоди на капризите... В момента продължавам да се колебая между Леновото и HTC desire 620 (който ми е малко над бюджета). От Теленор всячески се опитват да ме навият за Samsung Prime или A3. Честно да ви кажа, камерите им ужасно много ми харесват, ама щом казвате, че не струват като цяло, ще удържа фронта Smile Казаха, че могат да ми донесат бройка от Huawei g620s, само ако съм решила да купувам, тъй че там нямам наблюдения, но тук във форума четох, че камерата е зле... иии така останаха опциите HTC или Леново?
И един последен въпрос - очаква се скоро да пуснат в продажба LG MAGNA. Не знам как ще върви като цена, но на хартия ми звучи много добре, струва ли си да го изчакам?
Цитирай
#14

Не си струва да го чакаш и до тези пари ще вземеш телефон с общо взето една и съща камера. Бих избрал, този който ми хареса повече, но специално от htc,lenovo,huawei мога да кажа за леновото, че за парите си е един много добър телефон.
И все пак трите телефона са почти идентични, затова вземи, този който ти харесва повече
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)