Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с включването на мобилните данни !
#1

От известно време имам проблем при включването на мобилните данни . По точно има някакъв бъг и се налага да рестартирам телефона за да ги включа. Ако може някой който се е сблъсквал с този проблем да сподели за евентуалното му разрешаване !

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не е от сим-картата? С друга пробвано ли е?

 
Цитирай
#3

и при мен се е случвало и започна след последния ъпдейт. Освен с рестарт се оправя и с включване и изключване на самолетния режим. И други хора имат този проблем. 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#4

Точно така преди последният ъпдейт го нямаше този проблем, ще пробвам със самолетният режим !

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#5

(2015-04-23, 22:34:19)mita6ki9 написа:  и при мен се е случвало и започна след последния ъпдейт. Освен с рестарт се оправя и с включване и изключване на самолетния режим. И други хора имат този проблем. 

Потвърждавам и при мен се случва. Данните са включени, но интернет няма поне няколко минути или трябва със самолетния режим да действам.

Ползвам Cataclysm ROM и най-новия модем с Андроид 5.1, не знам дали е от оператора (Мтел) или софтуера. Ако някой има друго решение, да сподели. Smile
Цитирай
#6

И при мен е така,но не съм пробвал със самолетния режим,ще пробвам,но определено е софтуерен бъг,аз съм на Теленор и го има също.
Цитирай
#7

и аз имах подобен проблем. След премахването на Вайбъра ... не ми се е случвало да губи нет. Телефона вее навъртя 215 часа ... без рестар ..и без преминаването през самолетен режим Wink Вайбъра го махнах заради камерата ... и с нея нямам проблеми Wink 
Цитирай
#8

И при мен се случва... започна след обновяването до 5.0 и до сега с 5.1.1 все още го има

Google NEXUS 5 Android 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#9

И при мен го има...
Цитирай
#10

Значи не е само при мен.... Не го прави винаги но 2-3 в седмицата се случва

Google NEXUS 5 Android 5.1.1 Lollipop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)