Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K3 Note-Първи поглед
#26

Няма как да съм сигурен Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Машинката беше пусната от Леново масово преди 23 дена на пазарите,дай им малко време де Smile
Цитирай
#28

Колеги споделете как е обхвата? Някакви проблеми?

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#29

На този телефон отдавна съм му хвърлил око. Още когато го обявиха. Някой има ли информация дали ще се появи на българския пазар ? И принципно, защото знам отговора, мога направо да задам и другия въпрос. За момента от къде излиза най-добре да бъде поръчан ? Като казвам най-добре, имам предвид не само за най-малко пари, ами от такова място, от където хем телефона да е читав, хем да не ме оскубят за доставка. Благодаря предварително за отговорите Smile 
Цитирай
#30

Привет, телефона е доста приличен на като изработка и се държи прекрасно. Ползвам го от 3-4 дни. Няма проблем с мрежите - 3г и 4г (говоря за Малта, живея тук). Батерията е ок, софтуера няма лагове. При мен единствения проблем е ГПС....в момента слагам последния официален ром и ще пиша пак. Закупен е от http://www.to2c.com/, супер бързо го изпратиха, подарък силиконов калъф и протектори - обикновен и стъклен.Smile..Поправка ...GPS работи повече от перфектно след последния ъпдейт...За пореден път Леново показаха добър телефон
Цитирай
#31

Здравейте. Само да ви споделя , че днес Lenovo K3 note го има в Pandawill на Happy hour za 160,19$ и вече си го поръчах. След около месец се надявам да дойде и ще споделя и аз мнения. Ще видя с какъв РОМ ще дойде, защото в коментарите отговаряха че бил някакъв си International.
Питах Леново България дали ще пуснат телефона и ми казаха, че на този етап не се очаквало.
Цитирай
#32

Телефона от вчера е намален на 169.99$ в http://www.minideal.net с подарък Tempered Glass Protector, което си е още поне 6$ надолу.
Все пак на мене ми е интересна офертата от Алиекспрес.
@deansmith би ли споделил има ли някакво развитие! Изпратиха ли го, дадоха ли тракинг номер, докъде стигна?
Цитирай
#33

Привет,

@Ferry,
изпратен е днес.
Имам тракинг за DHL, следя и чакам.

Ще споделя като го получа какви са ми впечатленията и за колко време е дошъл.
Цитирай
#34

Вчера поръчах още 2 броя Smile Учудвам се от по-горния пост на колегата за смяна на ром и проблем с GPS?Това беше първото,което пробвах,като го извадих от кутията-невероятен по сила и мощност GPS,въпреки че няма глонас.Ако ви забави малко,просто дайте на устройството настройка "само GPS"-от 12 възможни,закача 12 птички в 85% от свързванията на графиката на IGO Smile Цената му в минидийл падна с 10$ и в коплекта ми идват и с темперирано стъкло.
Цитирай
#35

Явно проблема е бил в задтелефоннотоWink устройство, след повторно префлашване работи перфектно. За телефон от този ценови клас е повече от добър. Току що получих мейл в to2c.com е 165.99 $ със темп. стъкло, обикновен протектор, силиконов калъф, otg, зарядно за кола.
(2015-05-10, 09:05:06)demenzia написа:  Колеги споделете как е обхвата? Някакви проблеми?

Обхвата е перфектен - 3г, 4г(говоря за Малта) без забележки
Цитирай
#36

Привет,

малък отчет Smile
телефона дойде мн бързо
На 12 май получих тракинг номера на 19 ми беше в ръцете. Без такси, без митници, без ддс.
За да го изпратят преди това има трябваха още 4-5 дена.

Първи впечатления:
- всичко е добре с изключение на РОМ-а, не е рутнат и има един куп тъпи приложения, които лично за мен са ненужни и само заемат памет и ресурс ( от рода на clean master, du booster, четири noname browser-a,  и така нататък )
- ще търся варинат да го рутна и да ги разкарам - ако някой вече има опит да сподели.

За повече впечатления ще трябва повече време.

P.S.  В пакета имаше EU преходник, 2 screen ptotector-а и силиконов прозрачен калъф.
Цитирай
#37

Във 4pda.ru има тема за телефона- руут, рекавъри и др. В маркета има приложения за деинсталиране на системни програмки
Цитирай
#38

В крайна сметка минах на по краен вариант.
Сложих CWR и след това по чист варинат на андроид.
Цитирай
#39

Ромове за този модел тепърва ще излизат. Убеден съм, че ще е интересен за разраборчиците.
Важното е, че търговеца е ОК и няма ходене по митниците, което  е меко казано досадно. В нормалните държави всичко това се прави онлайн и по пощата, а тук те разкарват по канцелариите с някаква допотопна дискета...направо нямам думи.
Цитирай
#40

Ferry, би ли споделил кой е възхвалявания търговец?
Цитирай
#41

Виж постовете на deansmith от предишната страница!
Цитирай
#42

Искам да попитам. Някой от пазаруващите в Minideal забелязал ли е в сайта секцията stock in greece? Ако се поръча от гръцкият склад ,пратката подлежи ли на обмитяване?

Smile
Цитирай
#43

(2015-05-22, 20:25:09)georgieff21 написа:  Искам да попитам. Някой от пазаруващите в Minideal забелязал ли е в сайта секцията stock in greece? Ако се поръча от гръцкият склад ,пратката подлежи ли на обмитяване?


Нормално е според Европейските закони, щом стоката е от и за Европейска държава да не подлежи на обмитяване.



Забележка от Модератор!

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
#44

Здравейте!
И аз от днес съм горд собственик на този прекрасен телефон!
Благодарение на един мой истински приятел,който много уважавам!
Този човек ме ориентира към него, за което съм му безкрайно благодарен!
Имам въпрос към хората с Лолипоп?
Как се слага лайфтапет , че не мога нещо да се ориентирам?
Цитирай
#45

(2015-05-22, 20:25:09)georgieff21 написа:  Искам да попитам. Някой от пазаруващите в Minideal забелязал ли е в сайта секцията stock in greece? Ако се поръча от гръцкият склад ,пратката подлежи ли на обмитяване?
В тази секция май всичко е Out of stock.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#46

Има наличности в Гърция http://www.minideal.net/stock-in-greece.html.
Пише че пристигат за 1-2 дни и пак излиза по-евтино отколкото за 20-30 дни от Китай и отиде в митница.
Цитирай
#47

Има голям червен надпис: Greece Warehouse will be stock on 28th May,please notice this Wink

В четвъртък в пандата пак ще има 250 бр на 160$, който иска да заръчва.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#48

Добре хора, имам нужда от помощ. Реших, че ще купувам телефона. Само не знам от къде. 
Pandawill - доколкото разбрах в четвъртък ще е на цена от 160 $, което си е доста на далавера, ако мога така да се изразя. Обаче там не мога да видя дали получавам подарък tempered glass protector + silicon case. Също някъде прочетох, че точно от този сайт (pandawill) някъде прочетох, че пращат реплики. Това вярно ли е или са само празни приказки ? Също не знам как седят работите с доставката, ще плащам ли допълнително ? 
Minideal - тук цената е 169 $ , но пък има със сигурност tempered glass + silicon case. Само дето някой беше споменал, че може да го пратят с някакъв друг вид РОМ, не стоковия, ама не разбрах по желание или така го пращат ? Тук също имам съмнения относно това как ще пристигне ? 
Алиекспрес, вече разбрах, че от там има недоволни хора, затова се отказах. 
Цитирай
#49

(2015-06-01, 22:51:26)LaVendetta написа:  Добре хора, имам нужда от помощ. Реших, че ще купувам телефона. Само не знам от къде. 
Pandawill - доколкото разбрах в четвъртък ще е на цена от 160 $, което си е доста на далавера, ако мога така да се изразя. Обаче там не мога да видя дали получавам подарък tempered glass protector + silicon case. Също някъде прочетох, че точно от този сайт (pandawill) някъде прочетох, че пращат реплики. Това вярно ли е или са само празни приказки ? Също не знам как седят работите с доставката, ще плащам ли допълнително ? 
Minideal - тук цената е 169 $ , но пък има със сигурност tempered glass + silicon case. Само дето някой беше споменал, че може да го пратят с някакъв друг вид РОМ, не стоковия, ама не разбрах по желание или така го пращат ? Тук също имам съмнения относно това как ще пристигне ? 
Алиекспрес, вече разбрах, че от там има недоволни хора, затова се отказах. 

Погледни два коментара по-нагоре.
Там има и са на цена 169 долара. Сайта е Гръцки и телефона до колкото разбрах идва за 2 дни.
Цитирай
#50

Цитат:Погледни два коментара по-нагоре.
Там има и са на цена 169 долара. Сайта е Гръцки и телефона до колкото разбрах идва за 2 дни.
От Гръцкия склад е 195$+10$ доставка

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)