Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K3 Note-Първи поглед

Според AnTuTu Benchmark v6.1.4 рома на Cuoco92 S424 дава производителност 48659 точки, за Miui не мога да кажа, тъй като не съм го инсталирал.

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
Аксесоари

С MIUI v6.4.28-Multilanguage днес направих тест и показа 44920 точки.
Цитирай

[Изображение: a48983db0b6476ae948f7c89c9fc516f.jpg][Изображение: f9cee9c998dedeafecbbdfeb497032ee.jpg]



Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай

(2016-05-04, 21:04:14)ivogg написа:  https://docs.google.com/uc?id=0ByrtZo2Py...t=download
ето го рома на Cuoco с последния му ъпдейт на S424
в момента съм с него

Аз също го инсталирах, за сега съм много доволен. Изчезнаха всички китайски йероглифи, всичко е написано на български и гугле + и календар работят.

Xiaomi Mi 10T lite 5G, Samsung A7 2018, Mi Box S, Mi Band 5.
Цитирай

Здравейте,
днес ми пристигна китайчето и веднага се хванах да му сложа друг ром,че тези китайски букви тук там си ме дразнят и не е целият на български но уви за сега съм под крушата дава ми грешка при стартирането на кинг рут 4.1 ,тя си тръгва но не завършва дори и с няколко стартирания ,аз ли бъркам нещо не знам,така че се нуждая от помощ?
Цитирай

Стана,и за сега всичко е супер Smile
Цитирай

Гледам, че в момента има много зарибяващи цени тук с безплатна доставка, почващи от 95$ но повечето телефони са обозначени като K50-T3S, K50-T5 май е изкупен.

 Някой може ли да каже каква е разликата между Lenovo K3 Note K50-T5 и K50-T3S ?
Цитирай

При мен излизат някакви оферти на едро.

Sent from my MI4W

 
Цитирай

Разлика реално няма.В 4pda форума,а и на други места пише,че след рут и слагане на ром от K50-t5,телефона заработва с отключен 4G.Оригиналния софт на t3s е за китайския пазар и тамошните честоти.

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
Цитирай

Явно е така и това е супер цена която не е за изпускане  Lenovo K3 NOTE K50 T3S за 95$ и все едно съм си купил K3 Note K50 t5

Между другото видях, че и този продавач го е написал "after flash rom, it show k50 T5 in setting and support wcdma and FDD 4G", ако е излъгал ще връща пари. 
Цитирай

На този доставката му е 13 $.Масовите оферти с фри шипинг са малко над 100 $.

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk
Цитирай

Аз съм поръчал два K3 t3s и мога да кажа, че няма никаква разлика между двата телефона. При t3s със софтуер на t5 и двете карти работят на 4G, като и на двете интернета лети.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай

Здравейте, гледам че пишете за 4G на k50 T5. Имам го същия телефон, но ми изписва 3G+. Става дума за теленор, дали проблема е в моя телефон или не покрива 4G честотите на Теленор.
Цитирай

От няколко дена батерията ми започна да пада осезаемо по-бързо. Не съм правил никакви промени по софтуеъра. Тази нощ, за 6 часа беше дръпнала с 20% надолу. Преди изкарвах два дена, сега на първият вечерта е на червено. Build number: VIBEUI_V2.5_11520_5.827.1_ST_K50-T5. С това дойде, не съм го пипал от както го имам.
Цитирай

(2016-05-15, 14:10:31)=A= написа:  Явно е така и това е супер цена която не е за изпускане  Lenovo K3 NOTE K50 T3S за 95$ и все едно съм си купил K3 Note K50 t5 
 При него виждам, че предлага и с опция DHL. А дали доставката в този случай ще е от EU, за да няма митнически такси тук?

 
Цитирай

Всеки път в който съм получавал стока чрез Netherlands Post, пратката винаги е идвала в пощата. Няколко случая са, но става въпрос за телефони, ксенон кит и т.н. Това ме кара да си мисля, че може би не ги спират мислейки, че са от Европа. Някой друг може да потвърди, ако има наблюдение.
Цитирай

Пичове не знам за вас, но аз не съм особено очарован от зарядното дето уж е 2А. Зарежда супер бавно. Moto G 1st gen с батерия 2070мах и зарядно 1А зареждаше в пъти по-бързо. Тва зарядно е пълен мъртвец.

Lenovo K3 Note
Цитирай

Здравейте, в рома на Cuoco как да настроя, да ми запазва снимките в SD картата? Дадох му от настройките да зададе SD картата като основен дял, форматира я и пак си сейфа в паметта на телефона.
Цитирай

От настройките на Камерта там си задай къде искаш да ти записва снимките и клиповете.

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай

Здравейте! Изчетох цялата тема за това бижу Lenovo k3 note искам да купя три броя с фабричен ром европейска версия дали може да ме орентирате как и от къде да го наяравя на веднъж ли и трите да поръчам или един по един (за да избегна таксите на митницата) например от http://www.tinydeal.com/. Ако някой може да ми съдейства ще съм много благодарна?
Цитирай

Фабричен ром европейска версия мисля че трудно ще намериш.
Досега 2 броя от германския склад на tinydeal дойдоха точно за седмица с DHL.
Никакви грижи да ги поръчаш трите наведнъж според мен.
От германския склад обаче!!!
Цитирай

Здравейте имам следния проблем немога да местя и дейнсталирам приложения от началния екран изписва ми нещо че декстопа е заключен и трябва да отида в настройки и да го отключа търсих такива настройки и неможах да  намеря ако някой знае как да оправя нещата ще му бъда благодарен
Цитирай

Здравейте колеги, 
от вчера съм горд собственик на LENOVO K3 NOTE k35. Все още разглеждам опциите, които има телефона, но попаднах на няколко проблема и разбира се, ако може някой да помогне ще съм благодарен. 
Сега пуснах тази програма ANTU и ми изкара рейтинг 33000 и ми се струва доста малко като съм изчел темата виждам показатели над 44000 , незнам дали това е от някакво значение. До вчера нямах мобилни данни, четох също из нета и си пуснах дата роаминг и тогава тръгнаха данните. Батерията ми също изглежда пада от сутринта до сега е на 50 % като съм използвал нормалните приложения.
Телефона пристигна с този РОМ: VIBEUI_V3.0_1604_7.209_ST_K50-T3S 
Искам да попитам дали е надежден, наистина съм бос в тези неща.
Ако имате някакви варианти за по-добра работоспособност моля предложете.
Благодаря предварително на отзовалите се.
Цитирай

Здравейте! От доста време съм с този ром "vibeui 2.8 1535 ST" и съм много доволен Smile Чудех се дали има по-читав ром от този в новите ромове на marshmallow "vibeui 3.0 + ". Ако някой е ползвал този "vibeui 2.8 1535 ST" и е намерил по-читав на marshmallow нека сподели Smile Поздрави! 
Цитирай

@Multimedias,мисля,че ако дадеш определение на "читав" ром(според теб),можеш да получиш и "читави" предложения.

Sent from my K3 Note using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)